تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش آشپزخانه 500 شانه

تولید انواع گلیم فرش های با کیفیت و مناسب قیمت مخصوص آشپزخانه و عرضه مستقیم فرش آشپزخانه از کارخانه تولیدی کاشان
نمایش 1 تا 1 (از 1 محصول)
فرش آشپزخانه مدل ادویه 500 شانه
کد فرش: an1148

 فرش آشپزخانه مدل ادویه 500 شانه 

(جدید) 600,000 تومان

انتخاب فرش مناسب آشپزخانه

امروزه آشپزخانه هایی به سبک سنتی و مدرن داریم که اکثرا برای آشپزخانه های سبک مدرن از فرش های ماشینی استفاده نمی کنند که این عدم استفاده از فرش آشپزخانه اصلا جالب نمی باشد چرا که آشپزخانه یکی از پر رفت و آمد ترین قسمت های خانه است که ریخت و پاش نیز در آن قسمت زیاد است و به همین دلیل باید برای آشپزخانه خود فرش مناسب همان سبکی که دارید را خریداری کنید. روزانه در آشپزخانه آب روی زمین می ریزد و ممکن است ادویه جات و آلودگی های زیادی به وجود بیاید و سطح فرش ماشینی کثیف و آلوده شود که شما باید بهترین انتخاب را برای خرید فرش مناسب آشپزخانه داشته باشید و فرشی برای آشپزخانه خود خریداری کنید که مناسب آشپزخانه باشد.

 

جنس فرش مناسب آشپزخانه

برای آشپزخانه خود فرش ماشینی خریداری کنید که شست و شوی آن آسان باشد. جنس فرش های ماشینی آکریلیک و خانواده نخ های پلی استر، پلی پروپیلن و... می باشد اما توجه داشته باشید که برای آشپزخانه ما خرید فرش هایی با جنس پلی اوژن و پلی پروپیلن را پیشنهاد می کنیم چرا که هم از لحاظ قیمت مناسب هستند و هم اینکه تمامی عیب های نخ پلی استر را حل کرده اند و جزء بهترین نخ ها بعد از آکریلیک می باشند. فرش آشپزخانه 500 شانه فروشگاه فرش کاشان با نخ پلی پروپیلن بافته می شود که این نخ هیچگونه رطوبتی را در خود نگه نمی دارد و زمانی که خیس می شود، به آسانی خشک شده و بو نمی گیرد.

یکی از بهترین ویژگی های فرش 500 شانه آشپزخانه این است که این فرش ماشینی به دلیل بافته شدن با نخ پلی پروپیلن هیچ گونه رنگ دهی ندارد و دارای وزن سبکی نیز می باشند که قبل از خرید فرش مناسب آشپزخانه ابتدا باید توجه داشته باشید که فرش دارای وزنی سبک و خوب باشد تا حمل کردن مداوم آن برای شست و شو آسان باشد.

بهترین فرش ماشینی مناسب آشپزخانه، فرشی است که هیچ گونه پرزدهی نداشته باشد چرا که آشپزخانه محیطی حساس می باشد و هرگونه پرز و مویی می تواند به راحتی وارد مواد غذایی و... شود که این فرش های آشپزخانه به دلیل اینکه با نخ پلی پروپیلن بافته شده اند هیچ پرزدهی نیز ندارند.

به دلیل اینکه آشپزخانه محلی پر تردد می باشد باید توجه داشته باشید که در این قسمت از فرش هایی با شانه و تراکم مناسب استفاده کنید که روی سرامیک و کف پوش ها راه نرود که فرش 500 شانه آشپزخانه به دلیل داشتن شانه و ضخامت مناسب به خوبی روی زمین قرار می گیرد و اصلا جمع نمی شود و سطحی نرم و لطیف نیز دارد که راحتی را به شما منتقل می کند.

 

بهترین رنگ فرش برای آشپزخانه

مهم ترین چیزی که برای انتخاب فرش مناسب آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است، انتخاب رنگ فرش مناسب آشپزخانه می باشد که باید رنگی برای فرش آشپزخانه خود خریداری کنید که چرک تاب باشد و با ایجاد لکه هایی مثل قهوه و زرد چوبه به راحتی این لکه ها از سطح فرش ماشینی پاک شوند که تمامی فرش های 500 شانه آشپزخانه فروشگاه فرش کاشان به دلیل بافته شدن با نخ پلی پروپیلن به راحتی تمیز می شوند و یکی از ویژگی های بی نظیر نخ پلی پروپیلن این است که نمی گذارد لکه ها به بافت نخ نفوذ کنند، اما در نظر داشته باشید وقتی فرشی دارای وزنی سبک باشد و زود خشک شود به راحتی هر زمانی که بخواهید می توانید آن را بشویید.

برای آشپزخانه اصولا نباید از فرش هایی با رنگ زمینه روشن استفاده نمود چرا که استفاده از فرش رنگ روشن زود به زود کثیف می شود و آلودگی ها را در سطح خود نشان می دهد اما اگر می خواهید فرش مناسب آشپزخانه با رنگ و سبک دکوراسیونتان همخوانی داشته باشد از فرش مناسب آشپزخانه با زمینه شلوغ و مناسب استفاده کنید.

استفاده از فرش آشپزخانه با رنگ تیره و طرح زمینه های جذاب نیز می تواند به زیبا تر دیده شدن آشپزخانه منازل شما کمک کند چرا که فرش های رنگ تیره آلودگی ها را به وضوح در خود نشان نمی دهند و به همین دلیل لازم نیست که آن را زود به زود بشویید. انواع فرش 500 شانه آشپزخانه با تنوع طرح و رنگ بالایی در فروشگاه فرش کاشان تولید می شوند و با توجه به هر سبک و طرحی که در دکوراسیون خود دارید می توانید این فرش های 500 شانه بافته شده با بهترن الیاف را خریداری کنید.

 

ابعاد مناسب فرش برای آشپزخانه

کل کف آشپزخانه را فرش کنیم یا قسمتی از آن را؟ این سوالی است که بسیار زیاد از ما پرسیده می شود که ما به شما پیشنهاد می کنیم کل کف آشپزخانه خود را فرش نکنید چرا که از لحاظ بصری نیز چندان جالب نمی باشد و بهتر است ابعاد فرش را به گونه ای انتخاب کنید که جلوی سینک و گاز قرار نگیرد و اگر آن را وسط آشپزخانه های خود می اندازید و میز ناهار خوری را در آشپزخانه قرار می دهید به گونه ای باشد که پایه های صندلی روی فرش قرار بگیرد.

اگر که آشپزخانه شما به دلیل وجود جزیره در وسط آن و اندازه های غیر استاندارد، فرش خور مناسبی ندارد شما می توانید همین فرش های 500 شانه آشپزخانه را با ابعاد و سایز های دلخواه ست هم سفارش دهید و همانند فرش های کناره طبق سلیقه خود پهن کنید.
ابعاد استاندارد و سفارشی فرش 500 شانه آشپزخانه:

  • فرش آشپزخانه 1.5 متری
  • فرش آشپزخانه 4 متری
  • فرش آشپزخانه 6 متری

و دیگر ابعاد سفارشی که برای خرید فرش مناسب آشپزخانه به صورت جفتی می توانید سفارش دهید، ابعادی هستند نظیر:
فرش آشپزخانه 9 متری،12 متری و 80*50، 2*1، 3*1، 4*1، که دست شما را برای خرید آسان فروشگاه فرش کاشان باز گذاشته است و انواع بی نظیری از کلکسیون انواع فرش های ماشینی مناسب آشپزخانه را نیز دارد که با دسته بندی انواع محصولات فرش ماشینی مناسب آشپزخانه دست شما را برای انتخاب و خرید باز گذاشته ایم که در این فروشگاه تنوع بالایی از طرح و رنگ، قیمت را مشاهده خواهید کرد.


ویژگی های فرش آشپزخانه

  • فرش 500 شانه تراکم 1000 یکی از انواع فرش ارزان برای آشپزخانه می باشد که به دلیل داشتن شانه و تراکم پایین دارای کیفیتی بسیار زیاد در برابر پاخور و شست و شوی زیاد می باشد که این فرش آشپزخانه جدید با 8 رنگ واقعی نیز بافته شده است که دارای طرح و رنگ زمینه ای با جلوه خاص و بی نظیر نیز می باشد.
  • فرش 500 شانه تراکم 1000 به دلیل داشتن ضخامتی مناسب بسیار نرم و لطیف می باشد که باید توجه داشته باشید، خرده های نان و مواد خوراکی که روی فرش ریخته می شوند به نخ های فرش نچسبند و جارو کردن سطح آن ها نیز آسان باشد که فرش 500 شانه آشپزخانه فروشگاه فرش کاشان به دلیل اینکه با نخ پلی پروپیلن بافته می شوند، مثل نخ آکریلیک می باشد و هیچ گونه ذرات ریزی را به بافت نخ و ریشه خود نمی گیرند.
  • فرش آشپزخانه جدید امروزه دارای تنوع طرح و رنگ بسیار بالایی می باشند که شما به راحتی می توانید برای آشپزخانه سبک مدرن خود فرش مدرن و سبک کلاسیک، فرش سنتی و یا کلاسیک را خریداری کنید و حتما توجه داشته باشید که هارمونی رنگ را نیز برای زیبا تر دیده شدن آشپزخانه خود رعایت کنید که فرش 500 شانه آشپزخانه فروشگاه فرش کاشان به دلیل بافته شدن با نخ پلی پروپیلن و یا پلی اوژن دارای سطحی بسیار براق و با جلوه ای خاص و بی نظیر می باشند.
  • با خرید فرش 500 شانه تراکم 1000 دیگر نگران لیز خوردن و دیگر اتفاقات ناشی از آن نباشید چرا که این شانه و تراکم مناسب در فرش آشپزخانه باعث می شود تا به دلیل داشن ضخامتی خوب فرش لیز نخورد و جمع نشود.

 

خرید فرش آشپزخانه با قیمت ارزان

فرش انداختن در آشپزخانه یکی از معضلاتی است که افراد همیشه دارند و نمی شود استفاده کردن از فرش را در منازل نادیده گرفت چرا که وجود یک فرش مناسب، برای هر آشپزخانه ای جزء واجبات می باشد. حتی اگر آشپزخانه شما دارای ابعادی استاندارد هم نباشد فرش آشپزخانه متری می تواند مشکل شما را حل کند که در فروشگاه فرش کاشان انواع فرش مناسب آشپزخانه با طرح های جدید و سبک و نحوه بافت های مختلفی اعم از فرش 500 شانه آشپزخانه، فرش کلاریس که به صورت سفارشی نیز می توانید طرح دلخواه خود را سفارش دهید تا برای شما تولید کنند و گلیم فرش مناسب آشپزخانه می باشد.

برای خرید فرش آشپزخانه می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام به خرید بهترین فرش مناسب آشپزخانه کنید که برای راحتی کار و انتخاب مشتریان انواع فرش آشپزخانه را در دسته بندی های مختلف قرار داده ایم تا به راحتی بتوانید با صبر و حوصله فرش مناسب منزل خود را خریداری کنید. فرش آشپزخانه 500 شانه به دلیل داشتن شانه و تراکم کم، جزء ارزان ترین فرش آشپزخانه می باشد و دارای کیفیتی بی نظیر در برابر پاخور، شست و شو، و حمل آسان و وزن سبک می باشند که به راحتی می توانید اقدام به خرید این قالی درجه یک از فروشگاه فرش کاشان کنید.