تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چاپ سفارشی روتختی چاپی

تولید انواع روتختی چاپی با طرح سفارشی شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

چاپ سفارشی روتختی چاپی از شاخه های مربوط به فرش می باشد که گاها افراد آن را در طرح های دلخواه و یا ست با وسایل اتاق شان می خواهند تهیه و خریداری نمایند. بدین منظور می توانید ابعاد و طرح مورد نظر را به واحد سفارشات ارسال نموده تا روتختی چاپی دو نفره یا تک نفره برای شما تولید گردد. روتختی های چاپی را می توان در انواع مختلف طرح های فانتزی و سنتی سفارش داد. روتختی چاپی دخترانه متناسب با دکوراسیون اتاق دخترانه و به همین ترتیب پسرانه نیز قابل سفارش می باشد.

سفارش روتختی چاپی در طرح های متنوع امکان پذیر است و تنها می توانید با تماس با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات محصول مورد نظر خود را سفارش و در صورت تایید کارشناسان برای چاپ آماده می گردد که امکان تحویل آن تا چند روز کاری ممکن است طول بکشد و در این صورت صبر و همکاری شما با گروه تجاری فرش کاشان باعث رضایت و نتیجه دلخواه شما از روتختی مخمل چاپی خواهد بود. بهترین قیمت روتختی چاپی به دلیل عرضه مستقیم و بی واسطه توسط شرکت معتبر فرش کاشان ارائه می گردد که مشتریان محترم می توانند به صورت غیر حضوری از آن بهره مند گردند.