تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش چاپی سابلیمیشن

تولید فرش چاپی سابلیمیشن کاشان در زیباترین و جدیدترین طرح ها و تعداد رنگ نامحدود
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش چاپی سابلیمیشن از شاخه فرش های چاپی می باشد که طرح های متنوعی را در برمی گیرد، زیرا امکان سفارش هر نوع طرح دلخواه مشتری روی این محصول وجود دارد. فرش سابلیمیشن در ابتدا به صورت خام و سفید تولید می گردد و سپس برای چاپ فرش سابلیمیشن توسط به روزترین دستگاه های چاپ فرستاده می شود. این فرش خام سابلیمیشن در تراکم های متعددی تولید می شود که هر چه تراکم فرش بیش تر باشد، طرح از وضوح تصویری و ظرافت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. روش چاپ روی فرش با استفاده از دستگاه سابلیمیشن که یک نوع دستگاه چاپ حرارتی است، به این صورت می باشد که در ابتدا فرش خام سابلیمیشن را برای نقشه نگاری به داخل دستگاه فرستاده و دستگاه با روش حرارتی شروع به تزریق رنگ و با حرارت تثبیت آن می نماید.

این روش به صورت سطحی تنها روی فرش چاپ می شود و عمق آن از رنگ های روی عاری بوده و به صورت خام و سفید می باشد. به همین دلیل قیمت چاپ فرش سابلیمیشن بسیار مناسب و ارزان می باشد که این روش اصولا برای تولید تابلو فرش چاپی بسیار به کار می آید و از این طریق به تولید فرش و تابلو فرش ماشینی چاپی ارزان قیمت می پردازند. امکان خرید فرش سابلمیشن چاپی با قیمت تولیدی در فروشگاه آنلاین فرش کاشان به صورت مستقیم و بی واسطه فراهم می باشد.