جدیدترین فرش کاشان

فرش ماشینی 440 شانه

تولید فرش ماشینی 440 شانه ارزان کاشان مخصوص کسانی که به دنبال فرش ارزان قیمت می باشند
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش ماشینی 440 شانه از شاخه محصولات ارزان قیمت می باشد چرا که از تراکم پایینی برخوردار می باشد. این محصول جزء اولین تراکم هایی است که با صنعتی شدن فرش ماشینی تولید و روانه بازار شد. اما هنوز با وجود ورود تراکم های بیش تر نیز استقبال از فرش 440 شانه اکریلیک بسیار زیاد است. تراکم گره بسیار کمی که در تولید این محصول به کار گرفته شده سبب شده تا از مقدار الیاف مصرفی بسیار کمتری در تولید آن استفاده شود که در نتیجه باعث ارزان قیمت شدن این محصول شده است.

اصولا الیافی که در تولید محصولات کم تراکم به کار می رود، از دسته الیاف بافت ارزان قیمت اما با کیفیت است که سبب کیفیت بالای محصول می گردد. بهترین قیمت فرش 440 شانه کاشان توسط مجموعه تجاری فرش کاشان به سبب بی واسطه بودن عرضه محصوات این شرکت به صورت مستقیم و غیر حضوری ارائه می گردد که متقاضیان می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از آن بهره مند گردند. تنوع و کیفیت بالای محصول باعث شده تا مشتریان جهت خرید این فرش ارزان قیمت از این فروشگاه معتبر فرش اطمینان نموده و به راحتی به محصول مورد پسند خود دسترسی یابند و متناسب با نیاز خود به تهیه فرش مناسب آشپزخانه و یا اتاق خواب با قیمت بسیار مناسب بپردازند.