جدیدترین فرش کاشان

فرش الیاف طبیعی

تولید انواع فرش ماشینی الیاف طبیعی کاشان با بالاترین کیفیت و زیباترین رنگبندی
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش الیاف طبیعی از سری محصولاتی است که در بافت آن از الیاف طبیعی پشم استفاده شده است. به علت به کارگیری از الیاف بافت طبیعی در تولید این محصول، از ظاهری بسیار شبیه به این محصولات دستبافت برخوردار می باشد. تراکمی که می توان برای این محصول در نظر گرفت، پایین است. چرا که امکان تولید فرش ماشینی الیاف طبیعی با تراکم بالا به علت برخورداری از الیاف پشم وجود ندارد.
الیاف پشم به کار رفته در تولید فرش با الیاف طبیعی دارای ویژگی هایی چون عایق حرارتی خوب، رنگ پذیری بالا، ماندگاری و دوام بیش تر می باشد که می توان در مقایسه با فرش ماشینی الیاف مصنوعی بسیار عالی دانست. فرش ماشینی با الیاف طبیعی به علت برخورداری از الیاف پشم به عنوان فرش دستبافگونه نیز شناخته می شود که به عنوان محصول لوکس و گران می توان برای مکان های مجلل و پذیرایی مورد خریداری قرار داد.
قیمت فرش الیاف طبیعی بامبو و یا پشم همانند قالی های دستبافت گران است که افراد می توانند آن را از فروشگاه فرش کاشان به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه تهیه و خریداری نمایند.