جدیدترین فرش کاشان

فرش طرح دستباف یا دستباف گونه

تولید انواع فرش طرح دستباف یا دستبافت گونه کاشان در زیباترین طرح و رنگ
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش طرح دستباف یا دستباف گونه به محصولاتی گفته می شود که در تولید آن از تراکم بالای گره و الیاف بافت ظریف و نازکی استفاده شده باشد. فرش طرح دستباف ماشینی در انواع تراکم های بالا تولید می گردد. فرش طرح دستباف کاشان در انواع تراکم های فرش هزار، 1200 و 1500 شانه به عنوان بالاترین شانه تراکم فرش تولید می گردد. تراکم بالای به کار رفته در این نوع محصولات و متراکم بودن و فشردگی ریشه ها در آن سبب شده تا به عنوان فرش دستباف نما بدین لحلظ شباهت بسیار زیادی به قالی های دستبافت داشته باشد. تولید تراکم های بالا با استفاده از الیاف بافت اکریلیک ظریف و کم ضخامت تولید می گردد که از این لحاظ نیز بسیار شبیه به قالی های دستبافت شده است و به همین دلیل به عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود.
تراکم بالا و الیاف بافت نازک و مقاوم به کار رفته در تولید فرش دستباف گونه سبب قیمت بالای این محصول شده که به عنوان فرش لوکس پذیرایی می توان مورد استفاده قرار داد. بهترین قیمت فرش دستبافگونه طبق قیمت مصوب کارخانه توسط فروشگاه فرش کاشان ارائه داده شده است، چرا که عرضه محصولات این شرکت به صورت مستقیم و بی واسطه می باشد.