تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه گلبرجسته 8 رنگ

تولید انواع فرش 700 شانه گلبرجسته 8 رنگ لوکس اعلاء کاشان بافته شده با مدرن ترین دستگاه های بافت فرش و با کیفیت ترین الیاف
نمایش 1 تا 4 (از 4 محصول)
فرش ماشینی 700 شانه گلبرجسته طرح نایین
کد فرش: shs2999

 فرش ماشینی 700 شانه گلبرجسته طرح نایین 

(جدید) 4,200,000 تومان

فرش ماشینی 700 شانه گلبرجسته طرح ماهی
کد فرش: shs1595

 فرش ماشینی 700 شانه گلبرجسته طرح ماهی 

(جدید) 4,200,000 تومان

فرش ماشینی 700 شانه گلبرجسته طرح افشان
کد فرش: shs3111

 فرش ماشینی 700 شانه گلبرجسته طرح افشان 

(جدید) 4,200,000 تومان

فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته طرح اسلیمی
کد فرش: shs4440

 فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته طرح اسلیمی 

(جدید) 4,200,000 تومان

فرش 700 شانه گل برجسته چیست؟

یکی از شناخته ترین و پر فروش ترین فرش های ماشینی کاشان، فرش 700 شانه تراکم 2550 می باشد که این فرش ماشینی به فرش هایی با عمری طولانی معروف می باشند که از فرش 700 شانه ماشینی درجه یک شما تا 10 سال هم می توانید استفاده کنید بدون اینکه فرش کوچک ترین آسیبی ببیند و کیفیت خود را از دست بدهد. اگر به دنبال خرید فرشی با دوام و مقاومت بالا هستید و فرشی که نشستن روی زمین را برای شما آسان کند بهترین فرشی که می توان معرفی کرد، فرش 700 شانه ماشینی می باشد چرا که این شانه و تراکم مناسب در فرش باعث شده است تا همه ویژگی های یک فرش خوب را یک جا در خود جمع کند.
اغلب بافت گل برجسته در فرش های تراکم بالا 1200 و 1500 شانه دیده می شد که این فرش ها دارای زیبایی خاص و همچنین قیمت هایی بسیار بالا نیز می باشند که قدرت خرید افراد کم شده است، به همین دلیل فرش های 700 شانه نیز با دستگاه های جدید و به روز به صورت گل برجسته نیز بافته می شوند که در ادامه به ویژگی ها و شبیه بودن فرش های 700 شانه گل برجسته به فرش های تراکم بالا می پردازیم.

انواع فرش 700 شانه

ابتدا برای خرید فرش 700 شانه ماشینی باید تشخیص بدهید که آیا فرش 700 اصل است یا تقلبی؟ باید بگوییم که برای تشخیص اصل و تقلبی بودن فرش های ماشینی ابتدا شما باید با شانه و تراکم فرش های 700 شانه ماشینی آشنا باشید. از جمله تراکم های مطرح در بافت این قالی کاشان، فرش 700 شانه تراکم 2550 می باشد یعنی در عرض فرش 700 گره و در طول آن 2550 گره بافته شده است و طول و عرض قالی را تشکیل داده اند.
فرش 700 شانه ماشینی به دلیل داشتن تعداد گره متناسب، با شانه و تراکم های مختلفی نیز بافته می شوند که هر چه تراکم در فرش کمتر باشد، فرش دارای بافتی تو خالی تر و همچنین دارای قیمتی کمتر نیز می شود. قیمت فرش های گل برجسته در هر شانه و تراکمی از بافت ساده آن بیشتر می باشد و این موضوع نیز روی قیمت فرش 700 شانه گل برجسته تاثیر می گذارد که گران ترین آن ها فرش 700 شانه تراکم 3000 می باشد.

  • فرش 700 شانه تراکم 2100
  • فرش 700 شانه تراکم 2550
  • فرش 700 شانه تراکم 2700
  • فرش 700 شانه تراکم 3000

هر چه شانه و تراکم در فرش های ماشینی افزایش پیدا کند، فرش دارای استحکام بیشتری می شود و از طرفی دارای بافتی ریز و ظریف می شود. زمانی که شانه و تراکم در فرش افزایش پیدا می کند تعداد گره های بافته شده در فرش افزایش پیدا می کند و به دلیل افزایش تعداد گره ها باید ضخامت نخ ها را کمتر در نظر گرفت تا نقشه بوم فرش زیبا تر و با بافتی ریز دیده شود.

 

فرش 700 شانه گل برجسته در دکوراسیون

فرش های 700 شانه ابتدا تنها به صورت ساده بافته می شدند، با بافته شدن فرش های گل برجسته و زیبایی خاص و بی نظیری که داشتند قیمت فرش های تراکم بالا نیز بسیار بالا بود و به همین دلیل با دستگاه های جدید روز دنیا فرش های 700 شانه ماشینی را نیز به صورت گل برجسته بافتند و حالا علاوه بر اینکه فرش 700 شانه کاشان کیفیتی بی رقیب و قیمتی ارزان دارد، دارای قیمتی مناسب تر از دیگر فرش های ماشینی نیز می باشد.
تعداد رنگ بافته شده در فرش 700 شانه گل برجسته جدید 8 رنگ می باشد که این تعداد رنگ بافته شده در قالی با تنوع طرح و رنگی بی نظیر مواجه می باشد که شما می توانید وسایل منازل خود را با بولد ترین رنگ داخل فرش به آسانی ست کنید. اغلب فرش های 700 شانه گل برجسته ماشینی برای تمامی سبک های دکوراسیون مناسب می باشند چرا که دارای تنوع طرح و رنگ بالایی نیز می باشند.
برای دکوراسیون سبک سنتی و کلاسیک خود می توانید از فرش 700 شانه لچک و ترنج، فرش طرح ماهی و اسلیمی و دیگر فرش های زمینه شلوغ استفاده کنید و همچنین برای خانه هایی که متراژ کمی دارند باید برای زیبا تر دیده شدن دکوراسیون و بزرگ دیده شدن منزل از فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان و دیگر طرح های بدون لچک و ترنج با رنگ های روشن استفاده کنید.

فرش 700 شانه بخریم یا نه؟

برای منازلی که شلوغ و پر رفت و آمد هستند اغلب خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 یا تراکم 3000 را پیشنهاد می کنیم چرا که ضخامت نخ این فرش های ماشینی 10 میلی متر می باشد و در برابر پاخور، سایش، شست و شو از دیگر فرش ها دوام و مقاومتی بیشتر دارند که این مقاومت بالای فرش تنها وابسته به جنس نخ بافته شده در فرش می باشد. نخ آکریلیک هیت ست شده از بهترین نخ های درجه یک در بافت فرش های ماشینی دستبافتگونه می باشد که علاوه بر رنگ پذیری خوب، حتی فرش های نازک تراکم بالا نیز دوام و مقاومت عالی به خود می گیرند.
فرش 700 شانه اصل تنها به مدت دو هفته پرزدهی خواهند داشت و بعد از چندین بار جارو کشیدن، این پرز های سطح فرش از بین می روند و در صورتی که بعد از مدتی فرش همچنان پرزدهی داشته باشد، یعنی با نخ اصل بافته نشده است.

ما خرید فرش 700 شانه گل برجسته را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که که فرش های تراکم بالا نازک هستند و شرایط نگهداری از آن ها سخت می باشد اما فرش 700 شانه 8 رنگ علاوه بر ضخامت مناسب، دارای بافت گل برجسته نیز می باشد که به سبک دکوراسون منازل شما جلوه و زیبایی بی نظیری نیز می بخشد.

 

فرش 700 شانه ساده بهتر است یا فرش 700 شانه گل برجسته؟

فرش 700 شانه ماشینی به دلیل بافته شدن با شانه و تراکم مناسب، نخ آکریلیک هیت ست شده اصل و جنس نخ پود پنبه بسیار با دوام و با کیفیت می باشد. ظرافت در بافت و قیمت مناسب فرش 700 شانه گل برجسته 8 رنگ باعث شده است تا این قالی پر فروش ترین فرش ماشینی محسوب شود. اصولا فرش های بافت ساده دارای کیفیت و دوام بیشتر و بهتری می باشند و اغلب فرش های 1200 و 1500 شانه گل برجسته را برای خانه های لوکس و مبله پیشنهاد می کنند چون بسیار آسیب پذیر می باشند.
اما فرش 700 شانه گل برجسته کاشان به دلیل داشتن ضخامتی مناسب فرشی آسیب پذیر نمی باشد و شما برای نگهداری از فرش 700 شانه گل برجسته نباید نگران آسیب رسیدن به فرش های خود باشید. فرش 700 شانه گل برجسته به دلیل بافته شدن با شانه و تراکم مناسب و اینکه تعداد گره های بافته شده در آن فشرده در یکدیگر نمی باشند به راحتی قابل تمیز کردن و جارو کشیدن می باشند که به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک قابلیت برگشت پذیری بی نظیری در خود دارند.

معایب فرش گل برجسته

فرش 700 شانه گل برجسته ماشینی با دستگاه جدید HCPX2 بافته می شود که این دستگاه باعث شده است تا بافت فرش بسیار ظریف و زیبا جلوه کند که امروزه دسته ای از فرش های 700 شانه گل برجسته نیز تولید می شوند که در نگاه اول شما فکر می کنید که فرش 1200 شانه می باشد که دلیل این ضخامت کم و ظرافت و زیبایی بالا در این قالی های 700 شانه گل برجسته جدید بکار گیری دستگاه های روز می باشد که از کیفیت فرش های 700 شانه گل برجسته با ضخامت مناسب نمی توان ایرادی گرفت.

قیمت فرش 700 شانه گل برجسته

قیمت فرش هایی که به صورت گل برجسته بافته می شوند از فرش های بافت ساده گران تر می باشد و شانه و تراکم، جنس نخ تار و پود نیز از جمله عواملی هستند که روی قیمت فرش تاثیر می گذارند و شرایط نگهداری حساسی نیز دارند. اما فرش 700 شانه گل برجسته چون شانه و تراکمی مناسب دارد، ضخامت بالای فرش باعث شده است تا قالی گل برجسته 700 شانه حساس نباشد و دارای قیمت بالایی نسبت به فرش های تراکم بالا تر نیز نمی باشد.

تمیز کردن سخت فرش های گل برجسته

فرش های تراکم بالا گل برجسته به دلیل بافتی فشرده و منسجم سخت تمیز می شوند و به راحتی نمی توانید گرد و خاک را از آن بیرون کنید اما فرش های 700 شانه گل برجسته به آسانی تمیز می شوند و به آسانی می توانید آلودگی را از سطح فرش از بین ببرید.

 

ویژگی های فرش 700 شانه گل برجسته 8 رنگ

  • به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک فرش های 700 شانه گل برجسته دارای دوام و استحکام بی نظیری در برابر پاخور و شست و شو می باشند.
  • فرش 700 شانه آکریلیک کاشان فاقد پرزدهی و ضد حساسیت می باشد که نخ آکریلیک اصل بافته شده در فرش بوی هیچ مواد نفتی نمی دهد.
  • اگر قابلمه داغ را به مدت 5 دقیقه روی فرش آکریلیک قرار دهید نه تغییر رنگ می دهد و نه فرش می سوزد.
  • به دلیل داشتن شانه و تراکم مناسب فرش 700 شانه گل برجسته به راحتی تمیز می شود و دارای بافتی حساس نمی باشد.
  • فرش 700 شانه گل برجسته آکریلیک دارای سطحی بسیار نرم و لطیف می باشد.
  • نخ آکریلیک روشن تر و با دوام تر از نخ های پلی استر و... می باشد.

 

قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

قیمت فرش های ماشینی وابسته به شانه و تراکم، جنس نخ خاب و متریال مصرف شده برای بافت فرش ماشینی گذاشته می شود که فرش 700 شانه تراکم 2550 از پر فروش ترین فرش های 700 شانه کاشان می باشد و این قالی ماشینی به صورت ساده و گل برجسته نیز بافته می شود. همانطور که گفتیم این قالی با تراکم های پایین تر و تا تراکم 3000 نیز بافته می شوند که گران ترین فرش 700 شانه، تراکم 3000 می باشد که دارای بافتی ریز و ظریف تر است.
انواع فرش های 700 شانه با تراکم و تعداد رنگ های مختلف در فروشگاه فرش کاشان با قیمت مناسب و ارزان بافته می شوند که شما به راحتی می توانید اقدام به خرید فرش 700 شانه گل برجسته 8 رنگ و دیگر فرش های تولید شده در فروشگاه فرش کاشان کنید و بدون واسطه از درب کارخانه فرش مناسب منازل خود را با قیمت ارزان خریداری کنید.