تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش بی سی اف 440 شانه

تولید و عرضه انواع فرش ماشینی ارزان قیمت و با کیفیت 440 شانه کاشان ⚡
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش بی سی اف چیست؟

معمولا هر نمونه از فرش های ماشینی ارائه شده در بازار را بسته به این که نوع نخ خاب فرش که حدود 80 درصد از فرش را تشکیل می‌دهد از چه نوع جنسی است را با نام نوع الیاف مصرفی خود معرفی می‌نمایند که فرش بی سی اف یکی از این محصولات است یعنی نوع نخ خاب بافت این سری از محصولات ماشینی از نوع بی سی اف است و همین موضوع بوده که سبب شده تا این سری از محصولات با این چنین نام هایی معرفی گردد. امکان بافت و استفاده از این نمونه الیاف به علت وزن سبک و قیمت مناسب معمولا برای تولید فرش های ارزان و تراکم پایین به کار برده می‌شود که فرش بی سی اف 440 شانه یکی از انواع این دسته از فرش ماشینی است که از طرح های زیادی برخوردار است.

 

فرش بی سی اف 440 شانه

همان طور که در بالا بدان اشاره شد یکی از انواع دسته های عرضه شده در بازار به عنوان فرش قیمت مناسب با نوع نخ ذکر شده فرش بی سی اف 440 شانه است. معمولا در معرفی فرش های ماشینی در کنار نام محصول با نوع نخ بافت از تراکم بافت نیز استفاده می‌نمایند که در معرفی این دسته از محصول آن را مشاهده نموده اید. تراکم بافت که در اصل گره های زده شده در راستای عرضی به نام شانه و گره های قرار گرفته در طول فرش به عنوان تراکم است با در هم تنیده شدن است که یک فرش 440 شانه تراکم 800 را روانه بازار می‌نماید که شانه فرش نشان دهنده ظرافت و تراکم آن استحکام و دوام گره های ریشه هاست را در پی دارد.

 

ویژگی فرش نخ بی سی اف چیست؟

همان طور که بر این موضوع واقف هستید به کارگیری نوع نخ خاب بافت فرش در صورتی برای تولیدات ماشینی انتخاب می‌شود که از ویژگی و خصوصیاتی مطلوبی برای بافت یک فرش برخوردار باشد به طوری که این موضوع برای تولید فرش ارزان و با کیفیت نیز صدق می‌نماید و همین امر بوده که سبب شده تا این سوال مطرح گردد که ویژگی فرش نخ بی سی اف چیست، که در تولید فرش های ارزان قیمت از آن استفاده می‌شود که در این باره می‌توان به خصوصیات زیر اشاره نمود:

 • نخ بی سی اف در اصل نوع الیاف فیلامنت است که هم به صورت هیت ست شده و هم به شکل فریز در تولیدات به کار می‌رود که نوع هیت ست آن همان پرزدهی اندک این سری از نخ ها را نیز از بین می‌برد و سبب گشته تا این چنین بافته هایی را به عنوان یک فرش ضد حساسیت و بدون پرز در دسته بندی محصولات ارزان قیمت معرفی نماید.
 • حجیم بودن این نوع نخ BCF که دارای خاصیت پوشانندگی است را می‌توان از عواملی دانست که استفاده از این نوع الیاف را مناسب برای تولید فرش تراکم پایین نموده است و این خود ازعللی است که منجربه عدم استفاده از این نوع نخ بافت برای تولید فرش های تراکم بالا گشته است زیرا ظرافت و نازکی الیاف برای تراکم های بالا از اصول اصلی برای تولید این چنین محصولاتی است.
 • ویژگی بالا یعنی حجیم بودن خود ضخامت بیشتری را برای فرش ایجاد می‌نماید به طوری که می‌توان گفت همین موضوع از دیگر ویژگی فرش با نخ بی سی اف است که سبب شده تا محل کاربری و استفاده از این محصولات مکان های پرتردد باشد.
 • قیمت ارزان این نوع نخ بافت از دسته الیاف های مصنوعی که در کنار دیگر الیاف های فرش ماشینی به کار می‌رود نیز خود از دیگر ویژگی هایی است که سبب شده تا فرش قیمت مناسب را روانه بازار نماید به طوری که برای کسانی که به دنبال فرش خوب و ارزان هستند، خرید این چنین بافته هایی صورت می‌گیرد.
 • در باب دیگر خصوصیاتی که می‌توان برای نخ فرش بی سی اف بیان نمود براقیت و شفافیت این نوع نخ بافت است که سبب می‌گردد در بافته ها نیز این خصوصیت، ظاهری زیبا و درخشنده را برای فرش به همراه داشته باشد.

 

مزایا و معایب فرش بی سی اف BCF

قطعا برای خرید شناخت یک فرش و ویژگی های آن از جمله نخ مصرفی بافت که تاثیر مستقیمی را بر زیبایی، کیفیت و حتی قیمت دارد از مواردی است که باید بدان توجه نمایید و این موضوع در بالا در قالب خصوصیات و معرفی فرش بی سی اف بیان گشته است؛ اما در کنار این موارد لازم است تا با مزایا و معایب فرش بی سی اف BCF در زمینه خرید نیز آشنا گردید که در این باره در باب فرش بی سی اف 440 شانه که جزو پر فروش های فرش ارزان قیمت است این موارد را بیان نموده ایم.

مزایای فرش بی سی اف کاشان

همان طور که در بالا بدان اشاره شد معمولا از نخ فرش بی سی اف برای تولید فرش با تراکم پایین استفاده می‌نمایند تا در عین ویژگی های مطلوبی که برای این محصولات به همراه دارد قیمت مناسبی را نیز برای آن رقم بزند؛ اما در کنار این موضوع توجه به مزایا و معایب این نخ بافت نیز در انتخاب و خرید شما تاثیر خواهد داشت که در ادامه در ابتدا به بیان مزایای فرش بی سی اف کاشان می‌پردازیم:

 • رنگ پذیری بالا و ثبات رنگ در این نوع نخ بافت فرش بی سی اف کاشان از مزیت این نوع الیاف است.
 • عدم جذب رطوبت از دیگر خصوصیاتی است که انتخاب این محصول را مناسب به عنوان فرش ارزان برای آشپزخانه کرده است.
 • عدم پرزدهی و مبدل شدن این محصول به یک فرش ضد حساسیت از دیگر مزایای این فرش به شمار می‌رود.
 • وزن سبک، حمل آسان و شستشوی راحت از دیگر مزایایی است که برای فرش BCF وجود دارد.

معایب فرش بی سی اف

به طبع برای هر محصول در کنار مزیت هایی که وجود دارد یک سری از معایب نیز به چشم می‌خورد که آگاهی از آن برای خرید و انتخاب حتما باید صورت گیرد تا با اطلاع و شناخت همه جانبه از یک محصول اقدام به خرید نمایید که در این باره به معایب فرش بی سی اف به شرح زیر اشاره شده است:

 • مقاومت فرش BCF در برابر با نور کم است و در صورت قرارگیری مستقیم در معرض نور خورشید جلوه و زیبایی خود را از دست می‌دهد.
 • در صورت شستشو با کمی آبرفتگی از این محصول روبه رو خواهید شد.
 • در مقابل با حرارت و گرما سریعا آتش می‌گرند.
 • برطرف کردن لکه های چسبناک از روی فرش نخ بی سی اف کاری دشوار است.

 

فرش بی سی اف برای چه مکان هایی مناسب است؟

حال با این که فرش BCF چیست و چه ویژگی هایی دارد و مزایا و معایب آن آشنا شده اید قطعا در زمینه خرید این سوال برای شما مطرح می‌گردد که فرش بی سی اف برای چه مکان هایی مناسب است که در باب پاسخ به آن می‌توان این چنین گفت که به دلیل عدم جذب رطوبت این سری از بافته ها انتخاب این محصول برای ویلا ها، مدارس، مناطق و حتی فرش ارزان آشپزخانه و مناطق مرطوب بهترین گزینه به عنوان کف پوش است.
به غیر از این ویژگی می‌توان به تراکم این فرش بی سی اف 440 شانه نیز توجه نمود که جزو تراکم های پایین است و سبب می‌شود تا از این بافته برای مکان هایی استفاده نمود که تردد در آن بالاست زیرا به سبب ضخامت بالا این بافته از پاخور مناسبی برخوردار است.

سوال دیگری که در این زمینه مطرح است را می‌توان این گونه بیان کرد که برای دکوراسیون مدرن یا سنتی از این فرش استفاده نماییم که در این باره نیز می‌توان این چنین گفت که انتخاب این فرش 440 شانه بی سی اف در دکوراسیون های سنتی مناسب به عنوان فرش برای پذیرایی است و در دکوراسیون های مدرن که سبک طراحی شیک و ظریفی را دارند انتخاب این سبک کار مناسب به عنوان فرش ارزان اتاق خواب است.

 

قیمت فرش بی سی اف 440 شانه

همان طور که در توضیحات بالا بدان اشاره شده است نوع نخ مصرفی این بافته و حتی تراکم بافت این فرش 440 شانه از عواملی هستند که سبب شده تا قیمت این بافته ها مناسب و ارزان باشد اما نه این که تنها این دو عامل سبب تعیین قیمت باشند بلکه دیگر عوامل تولیدی این محصولات نیز بر روی قیمت گذاری این فرش های ماشینی تاثیردارند که در باب آن می‌توان به تعداد رنگ به کار رفته در فرش، ابعاد این بافته ها و دستگاه فرش بافی در این زمینه اشاره داشت.
در میان فرش های مناسب قیمت نیز خود تفاوت قیمتی وجود دارد که این تفاوت به ابعاد این بافته ها برمی‌گردد. با توجه به این گفته می‌توان به این موضوع اشاره داشت که قیمت فرش بی سی اف 440 شانه ای که ابعاد بزرگتری را داشته باشد قطعا نسبت به ابعاد کمتر بالاتر خواهد بود فلذا بدین جهت بوده که فرش ارزان قیمت ۱۲ متری قیمت بالاتری را نسبت به فرش ارزان 4 متری، 6 و 9 و 1.5 متر دارد.

 

خرید فرش ارزان قیمت بی سی اف 440 شانه

به منظور خرید این فرش قیمت مناسب با توضیحاتی که در بالا برای این محصولات بیان گشت شما می‌توانید از فروشگاه فرش کاشان به خرید فرش ارزان قیمت بی سی اف 440 شانه با طرح های متنوع و حتی رنگ های مختلف دست بزنید. امکان خرید فرش ارزان از این مجموعه به صورت مستقیم و بدون واسطه به شکل فرش ارزان ارسال رایگان مهیا است که در روش های خرید آن می‌توان به خرید فرش ارزان از کارخانه به صورت حضوری و نوع خرید اینترنتی فرش ارزان اشاره داشت که صرفه جویی در زمان و مشاهده و مقایسه انواع طرح و رنگ از مزیت های این شیوه خرید است که در این فروشگاه مهیا گشته است.

از دیگر فرش های مناسب قیمت را می توان فرش های 700 شانه ورژن، فرش های بی سی اف 350 شانه، فرش ماشینی تخفیفی مناسب، فرش ماشینی استوک معرفی نمود که می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان آن را مشاهده نمایید. فرش های 440 شانه بی سی اف با اینکه از تراکم و شانه پایین برخوردار هستند اما جزء فرش های پر فروش فروشگاه اینترنتی فرش کاشان هستند. شما مشتریان عزیز می توانید فرش ماشینی 440 شانه بی سی اف کاشان را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت از فروشگاه فرش کاشان خریداری کنید.