جدیدترین فرش کاشان

فرش ماشینی استوک مناسب

عرضه انواع فرش ماشینی استوک ارزان قیمت همراه با ضمانت کیفیت
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش استوک چیست؟ فرش استوک به فرشی گفته می شود که در انبار ها موجود می باشد و به کالا های ذخیره شده استوک می گویند. فرش هایی که تولید آنها متوقف می شود حالا بنا به دلایلی از جمله: توقف تولید، نبود جنس و مواد اولیه برای بافت آن فرش مخصوص و یا قدیمی شدن طرح فرش از جمله دلایلی می باشد که فرش ها به انبار می روند و به اصطلاح به فرش استوک معروف می شوند.

در کشور های اروپایی برای اینکه به مردم امتیازاتی در خرید بدهند و یا اعتبار به کار خود ببخشند به عنوان مثال فرشی را می فروشند و آن شخص خریدار هر مدت که از فرش خود استفاده کرد و از طرح و نقش و... خیلی چیز های دیگر خوشش نیامد فرش را باز می گرداند و فروشگاه آن فرش ماشینی را به انبار منتقل می کند و طبق استفاده ای که از فرش شده و کیفیت فرش، فرش استوک را درجه بندی می کنند و کسانی که به دنبال فرش ارزان باشند می توانند فرش های استوک ارزان خریداری کنند. فروش فرش استوک در کارخانه فرش کاشان بدین صورت است که می توانید فرش هایی که تولیدشان متوقف شده و یا در انبار باقی مانده است را با قیمت ارزان تر خریداری کنید.