تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه ورژن ارزان

تولید انواع فرش ماشینی 700 شانه ورژن ارزان قیمت ✔️ با کیفیت بالا و نخ ورجین به صورت مستقیم از کارخانه
نمایش 1 تا 6 (از 6 محصول)
موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح سهیل
کد فرش: ark70006

 فرش ورژن 700 شانه طرح سهیل 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح ارکیده
کد فرش: ark70005

 فرش ورژن 700 شانه طرح ارکیده 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح مانا قیمت مناسب
کد فرش: ark70004

 فرش ورژن 700 شانه طرح مانا قیمت مناسب 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش 700 شانه ورژن طرح باغ معلق
کد فرش: ark70003

 فرش 700 شانه ورژن طرح باغ معلق 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح ناردون
کد فرش: ark70002

 فرش ورژن 700 شانه طرح ناردون 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح شهیاد
کد فرش: ark70001

 فرش ورژن 700 شانه طرح شهیاد 

2,400,000 تومان

فرش 700 شانه ورژن چیست؟

در پاسخ به این سوال که فرش 700 شانه ورژن چیست، می توان این گونه پاسخ داد که فرش 700 شانه ورژن همانطور که از اسم آن پیداست با نخ ورژن بافته می‌شود که از آکریلیک از قیمت مناسب‌تر و کیفیت پایین‌تری برخوردار می‌باشد اما با وجود پیاده‌سازی فرآیندهایی مانند هیت ستینگ از کیفیت و دوام بالایی برخوردار می‌گردد. فرش‌های 700 شانه ورژن به دلیل اینکه قیمت کمتری دارند برای مکان‌هایی مانند سالن‌های کنفراس وغیره، فرش‌های مناسبی هستند و با شانه تراکم همان فرش‌های 700 شانه تولید می‌شوند. نخ ورژن بافته شده در فرش 700 شانه ماشینی کیفیت خوب و قابل قبولی دارد و در برابر پاخور و سایش فرشی مقاوم می‌باشد. با افزایش قیمت مواد اولیه تولید فرش‌های ماشینی، الیاف بافت ارزانی چون ورژن یا ورجین مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفت که در تولید محصولات کم تراکم به کار گرفته می‌شود. این نوع نخ مصنوعی ساخته شده از گرانول نو و دسته اول پتروشیمی است.

 

فرش ورژن 700 شانه چه ویژگی‌هایی دارد؟

پس از پاسخ گویی به سوال فرش ورژن یعنی چه، نوبت به بررسی خصوصیات فرش با نخ ورژن می‌رسد و این که اصلا فرش ورژن 700 شانه چه ویژگی‌هایی دارد؟ فرش نخ ورژن اصولا دارای تراکم پایینی است و این نخ را برای تولید تراکم‌های پایین فرش ماشینی مانند فرش 700 شانه و 500 شانه استفاده می‌نمایند. برخلاف عقیده برخی از افراد، این نوع الیاف اصلا جزو مواد نخ های بازیافتی و ریسایکل نیست. در مقایسه با الیاف بافت مصنوعی پلی استر می‌توان گفت این نوع نخ از دوام بالاتر و لطافت بیشتری برخوردار است که با پاخور زیاد، نرمی و لطافت بافت فرش تغییری نمی‌کند و هم چنین از ثبات رنگ پذیری بسیار خوبی هم برخوردار است. الیاف ورژن به کار رفته در تولید فرش ماشینی 700 شانه به لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با الیاف بافت اکریلیک ندارد و تنها از لحاظ نرمی، ده درصد لطافت کمتری نسبت به آن دارد.

 

معایب فرش ورژن 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه یکی از تراکم‌های پرفروش است که تولید کنندگان به جهت ارائه این محصول در تنوع بالاتری، از الیاف بافت ارزان قیمتی چون ورجین یا ورژن برای تولید آن استفاده می‌نمایند که از لطافت کمتری برخوردار است و این را می‌توان به عنوان معایب فرش ورژن 700 شانه نام برد. هم چنین محدودیت به کارگیری از الیاف بافت ورژن در تولید محصولات کم تراکم نیز از دیگر معایب این نخ به شمار می‌آید. هم چنین فرش ماشینی هفتصد شانه از تراکم‌های پایینی به شمار می‌آید که به علت برخورداری از ضخامت خاب و ظرافت کمتر، به لحاظ زیبایی ظاهری بیشتر برای فضاهای پرتردد مناسب تا سالن پذیرایی مجلل و لوکس که این محدودیت کاربری را به نوعی می‌توان یک عیب به شمار آورد. البته که عده‌ای از افراد به جهت نداشتن بودجه کافی برای تهیه فرش‌های دستباف گونه، این تراکم از فرش ماشینی را به عنوان فرش پذیرایی نیز تهیه و خریداری می‌نمایند.

 

مزایای فرش ورژن 700 شانه

هر محصولی علاوه بر معایبی که دارد، مسلما از یک سری مزیت‌ها نیز برخوردار است و در این جا نمی‌توان از مزایای فرش ورژن 700 شانه هم غافل شد. از مزیت‌های بسیار مهم و اثر گذار نخ ورژن در کیفیت فرش 700 شانه می‌توان موارد زیر را نام برد که هر یک به نوعی بیانگر مشخصه‌ای از این محصول بسیار کاربردی است. تراکم گره 700 و برخورداری این محصول از الیاف بافت ارزان قیمت، سبب کاهش قیمت این محصول در مقایسه با دیگر محصولات و پرفروش شدن آن شده است که خود به نوعی یک مزیت بسیار مهم به شمار می‌آید. فرش ماشینی 700 شانه نیز به عنوان یک تراکم پرفروش در بین سایر تراکم‌ها شناخته می‌شود که به علت برخورداری از ارتفاع خاب بلند و نرمی و راحتی پاخور بسیار مناسب فرش نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب است. اما از دیگر مزیت‌های فرش 700 شانه ورجین نیز می‌توان موارد زیر را مطرح نمود:

  • دوام و مرغوبیت فرش ورژن 700 شانه: از سری عوامل مورد توجه قرار گرفتن نخ ورژن همین خاصیت دوام و مرغوبیت آن است که این مشخصه در فرش به عنوان یک وسیله پرکاربرد برای خریداران فرش ماشینی بسیار حائز اهمیت است. به علت تولید نخ ورژن با استفاده از صنایع پتروشیمی ایران، این نوع نخ از مرغوبیت بالایی برخلاف ارزان قیمت بودن برخوردار است که از جنس و کیفیت آن ‌توان اطمینان حاصل نمود.
  • لطافت فرش ماشینی 700 شانه ورژن: در مقایسه با الیاف پلی استر از لطافت و نرمی بیشتری برخوردار است و با پاخور شدن نرمی و لطافت خود را از دست نمی‌دهد. عدم پرزدهی در الیاف ورژن سبب تولید فرش ضد حساسیت نیز شده است که بدین منظور می‌توانید آن را متناسب با اتاق افراد سالمند و یا خردسال به عنوان گروه سنی حساس مورد خریداری قرار دهید.
  • ثبات رنگی فرش ورجین 700 شانه: الیاف بافت ورژن به علت برخورداری از خاصیت یکنواختی، در ثبات رنگی و زیبایی طرح و نقش بسیار اثر گذار است و از رنگ بندی طبیعی و زنده‌تری برخودار خواهد بود و بدین علت می‌توانید برای فضاهای پذیرایی و لوکس نیز آن را انتخاب و خریداری نمایید. هم چنین که با شستشوی مداوم فرش، کیفیت رنگی و زیبایی ظاهری آن از دست نخواهد رفت.

 

انواع فرش ورژن کاشان 700 شانه کدام است؟

اگر می‌خواهید بدانید که انواع فرش ورژن کاشان 700 شانه کدام است، پیشنهاد می‌شود این قسمت از مطلب را حتما مطالعه بفرمایید. به صورت کلی فرش‌های ماشینی به لحاظ تراکم گره، به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که می‌توان فرش 700 شانه تراکم 2550 را به عنوان یکی از پرطرفدارترین تراکم‌ها نام برد که از ویژگی‌های مطلوبی چون نرمی و راحتی پاخور و قیمت مناسب برخوردار است. به همین منظور تولید کنندگان با در نظر گرفتن الیاف بافت ورژن به عنوان الیاف بافت ارزان نیز، قیمت مناسب‌تری را به این محصولات اختصاص داده اند. فرش ماشینی ورژن 700 شانه را نیز می‌توان به انواع سبک و مدل‌های مختلفی از فرش ماشینی دسته بندی نمود. انواع رنگ و مدل‌های جدید فرش طرح کلاسیک مانند طرح فرش باغ معلق، ناردون، شهیاد و سهیل را از پرفروش ترین طرح‌ها می‌توانید در این شاخه از فرش مناسب قیمت مشاهده و طبق سلیقه و سبک دکوراسیون منزل خود تهیه و خریداری نمایید.

 

بررسی ابعاد فرش طرح ورژن 700 شانه

تولید کنندگان با در نظر گرفتن الیاف بافت ارزان قیمت ورژن برای تولید فرش ماشینی 700 شانه درصد فروش بالای این فرش قیمت مناسب را بسیار بیشتر افزایش داده‌اند که منجر به افزایش چند درصدی تقاضای آن در بازار فرش ماشینی در مقایسه با دیگر محصولات شده است. از این رو تنوع بالایی از ابعاد را نیز برای ارائه این فرش ارزان قیمت و با کیفیت در نظر گرفته‌اند که در این قسمت می‌خواهیم به بررسی ابعاد فرش طرح ورژن 700 شانه بپردازیم. انواع سایز ارائه شده از فرش ماشینی 700 شانه ورژن شامل ابعاد کناره فرش ارزان قیمت 700 شانه ورژن در عرض 1 متر متناسب با راه‌پله و راهرو، انواع سایز قالیچه 1.5 و چهار متری متناسب با فضاهای کوچک مانند ورودی درب منزل، سایز پادری و پشتی، فرش 12 متری ارزان قیمت ورژن، 9 متری و شش متری که می‌توانید با توجه به نیاز خود به انتخاب هر یک از این ابعاد استاندارد بپردازید.

 

قیمت فرش ماشینی 700 شانه ورژن کاشان

همان‌طور که قبلا نیز ذکر شد، محصولات ورژن 700 شانه در شاخه محصولات قیمت مناسب دسته بندی شده، چرا که از الیاف بافت ارزان قیمت و تراکم پایین برخوردار است. قیمت فرش ماشینی 700 شانه ورژن کاشان نیز به علت برخورداری از دو مشخصه موثر در قیمت گذاری یعنی تعداد تراکم گره و یا جنس الیاف مصرفی با کمترین و مناسب‌ترین المان‌ها، در بین دیگر محصولات بسیار مناسب است. چرا که یکی از دلایل پرفروش بودن فرش 700 شانه همین تراکم پایین و قیمت مناسب آن است و از طرفی برخورداری از الیاف بافت ارزان قیمت نیز سبب کاهش قیمت فرش ورژن نسبت به دیگر محصولات شده است. قیمت فرش 12 متری فرش 700 شانه ورژن در مقایسه با فرش 700 شانه 12 متری بافته شده با الیاف بافت اکریلیک مسلما از قیمت بسیار مناسب‌تری برخوردار است که جهت بهره‌مندی از فضایی یکپارچه به جای چند تخته فرش کوچک می‌توانید این سایز پرفروش را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

 

خرید فرش کاشان ورژن 700 شانه

با وجود ارزان قیمت بودن فرش ماشینی ورژن 700 شانه، باز جهت کاهش هزینه‌های خود می‌توانید از طریق وب سایت فروشگاهی فرش کاشان به خرید فرش کاشان ورژن 700 شانه با قیمت درب کارخانه بپردازید. این فروشگاه معتبر فرش ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات قیمت مناسب فرش کاشان است که مشتریان با مراجعه بدان خواهند توانست از خریداری محصول مورد پسند خود در انواع سبک و مدل و رنگ بندی برخوردار گردند. فروشگاه فرش کاشان انواع فرش 700 شانه طرح ورژن را به صورت مستقیم تولید و عرضه نموده و به صورت مستقیم و بدون واسطه به صورت عمده و تک به فروش می‌رساند. فروش اقساطی انواع فرش ماشینی درجه یک در فرش کاشان صورت می‌گیرد و بهترین فرش‌های ماشینی به صورتی چکی نیز بدون بهره و بدون نیاز به داشتن ضامن به فروش می‌رسند. ارائه گارانتی معتبر کالا جهت ضمانت اصالت و سلامت فرش نیز به عنوان دیگر خدمات خوب این شرکت محسوب می‌شود.