تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش کلاریس چاپی 700 شانه از سری محصولات ارزان قیمت است که به روش چاپ کلاریس طراحی و تولید شده است و به دلیل چاپ نقشه فرش از قیمت مناسبی برخوردار است. ظرافت بالای بافت این محصول و چاپ با کیفیت و با وضوح کلاریس سبب زیبایی فوق العاده طرح های فرش و خودنمایی آن در بین دیگر فرش های ماشینی شده است. فرش 700 شانه با تراکم 2550 به عنوان متداول ترین تراکم در نظر گرفته شده برای این محصول می باشد که طراحی آن را بسیار ظریف و ریز نقش نموده است. تولید فرش چاپی اصولا با دو روش سابلیمیشن و یا کلاریس صورت می پذیرد که روش کلاریس به نوع چاپ عمقی گفته می شود و در فرش ماشینی بدین صورت است که نخ های فرش تا عمق از رنگ مربوطه برخوردار می گردد و با کشیدن دست لابلای فرش متوجه وجود نقش و رنگ بندی عمقی این محصول خواهید شد.
قیمت فرش کلاریس چاپی 700 شانه به دلیل برخورداری از تراکم پایین و روش تولید بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد که به عنوان فرش اتاق خواب، آشپزخانه و فرش نشیمن می توانید مورد خریداری و استفاده قرار دهید. تنوع طرح در محصولات چاپی به دلیل راحتی تولید بسیار زیاد است و حتی مشتریان می توانند محصول را با طرح درخواستی خود سفارش دهند.