تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش ماشینی 1250 شانه به عنوان بی رقیب ترین محصولات فرش کاشان در بازار داخلی و خارجی شناخته می شود که در بافت آن از نخ ابریشم درجه یک استفاده شده و این امر سبب گشته تا بسیار شبیه فرش های دستباف شود که مورد انتخاب خانواده های اصیل ایرانی قرار گرفته است.
فرش 1250 شانه با تراکم 4100 تولید می گردد که بسیار ظریف و متراکم می باشد و به عنوان فرش لوکس پذیرایی می توان مورد استفاده قرار داد.
تولید فرش 1250 شانه ماشینی با استفاده بهترین الیاف بافت و تراکم بالا سبب نام گذاری این محصول با عنوان فرش دستبافگونه شده است. هم چنین به لحاظ قیمت این فرش ماشینی را می توان به عنوان فرش لوکس و گران قیمت معرفی نمود که توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توانید آن را با قیمت درب کارخانه تهیه و خریداری نمایید. خرید فرش 1250 شانه با قیمت کارخانه توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در تنوع بالای طرح و رنگ بندی امکان پذیر می باشد متقاضیان با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون منزل خود می توانند آن را مورد خریداری قرار دهند.