تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مرینوس ترکیه

فرش مرینوس ترکیه یکی از فرش های ماشینی زیبا و مدرن برای دکوراسیون های مدرن و فانتزی
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش مرینوس ترکیه از نمونه فرش های ماشینی ترک است که می توان برای دکوراسیون های مدرنیته امروزی لحاظ نمود. از سری ویژگی های بارز فرش ترک مرینوس می توان به طرح های ساده و با رنگ بندی جذاب در آن نام برد که رنگ بندی زمینه به کار رفته در آن از رنگ های روشن و لایت می باشد که بسیار مناسب برای دکوراسیون های مدرن می باشد. از تفاوت فرش ترک با فرش ایرانی می توان به طرح و رنگ های ساده و ملایم به کار رفته در آن اشاره داشت که توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نماید.
تولید فرش ماشینی ترک مرینوس اصولا به صورت نقش برجسته صورت می پذیرد که طراحی با نقوش و گل های معروف به فرنگ در آن صورت گرفته است. از مشخصات فرش های ترک مرینوس می توان به ظرافت بالای بافت به جهت استفاده از الیاف بافت حیوانی ضد حساسیت و نازک در آن اشاره داشت که از قابلیت انعطاف پذیری بالایی نیز برخوردار است. هم چنین مقاومت در برابر حرارت و آب از دیگر خصوصیات این فرش ماشینی است که قابلیت شستشوی آن را آسان نموده و جابجایی آن به دلیل وزن سبک از دیگر ویژگی های فرش مرینوس ترکیه ای می باشد.