تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گبه فرش سه بعدی

تولید انواع گبه فرش تری دی یا گبه سه بعدی کاشان در زیباترین و جذاب ترین طرح ها و رنگ های روز
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

علت انتخاب گبه فرش ماشینی برای دکوراسیون

گبه فرش ماشینی یکی از انواع فرش های دستباف با قدمت بسیار زیادی می باشد که این گبه فرش های ماشینی همانند گلیم فرش ها جزء اولین فرش های بافته شده دست بشر بودند اما تفاوت گلیم و گبه ماشینی در این است که گلیم فرش ها دارای سطحی یکسان و بدون پرز بودند اما گبه فرش های ماشینی و یا دستباف دارای پرز های بلند می باشند و دارای سطحی بسیار نرم نیز هستند. ابتدا برای بافت گبه فرش های دستباف مردم از هیچ نقشه ای استفاده نمی کردند و به صورت ذهنی طرح های حیوانات و طبیعت را بر گرفته از ذهن های خلاق خود به صورت ذهنی در گبه فرش ها می بافتند و از پشم های طبیعی با رنگ زمینه هایی گرم نیز استفاده می کردند.

گبه فرش ماشینی چیست؟ امروزه به دلیل زیبا بودن و بافت خاصی که گبه فرش های دستباف داشتند، این فرش گبه را با دستگاه های جدید و بروز با تنوع بسیار بالا در ابعاد، طرح، رنگ به تولید می رسانند و دست هر کسی را برای انتخاب و خرید بهترین طرح های جدید و زیبای گبه فرش های ماشینی ایرانی باز گذاشته اند که با توجه به ماشینی شدن بافت این گبه فرش ها، روند تولید آن با سرعت بالایی مواجه شده است و همچنین قیمت گبه فرش ماشینی از دستباف نیز کمتر می باشد.

گبه فرش های ماشینی به دلیل تنوع بی نظیری که در طرح و رنگ زمینه دارند، امروزه برای انواع سبک های دکوراسیون در منازل نیز مناسب می باشند و از گبه فرش سه بعدی نیز می توانید در منازل سبک مدرنیته خود استفاده کنید که انتخاب هر یک از طرح های گبه فرش های ماشینی وابسته به سلیقه و هارمونی رنگ دکور منازل شما می باشد.

 

بررسی کیفیت و قیمت گبه فرش سه بعدی

گبه فرش های دستباف به دلیل داشتن رنگ زمینه هایی گرم و پر رنگ بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته بودند و این رنگ بولد و زیبای گبه فرش های ماشینی وابسته به پشم طبیعی بافته شده در آن ها بود که امروزه برای اینکه زیبایی گبه فرش های دستباف حفظ شود با نخ های پلی استر، پلی اوژن و پلی استر این گبه فرش های ماشینی را می بافند چرا که بافت گبه فرش سه بعدی با این نخ ها باعث می شود تا رنگ بوم بافته شده در گبه ماشینی همانند نوع دستباف آن ها باشد. این دسته از نخ ها رنگ ها را با وضوح بسیار بالایی به خود می گیرند و همانند پوستر به چشم می آیند.

گبه فرش سه بعدی ابتدا به صورت فرش خام با نخ های پلی اوژن یا پلی استر بافته می شوند و بعد از آن طراحان طرح های سه بعدی را آماده کرده و به دستگاه چاپ دیجیتال فرش های ماشینی می دهند، فرش خام سفید چاپی درون دستگاه قرار داده می شود و طرح روی گبه فرش با وضوحی بی نظیر و خاص چاپ می شود و به این شکل گبه فرش سه بعدی ماشینی تولید می شود. فرش های ماشینی چاپی یکی از پر طرفدار ترین انواع فرش های ماشینی می باشند چرا که هر طرحی را که با توجه به سبک و رنگ های دکوراسیون خود بخواهید انتخاب کرده و سفارش بافت گبه فرش ماشینی را با طرح و رنگ های دلخواه خود می دهید که برای بافت دسته ای از گبه فرش های ماشینی از نامحدود رنگ نیز می توان استفاده نمود و به همین دلیل تنوع رنگ در زمینه گبه فرش سه بعدی جدید به وضوح دیده می شود.

 

انواع گبه فرش ماشینی جدید

گبه فرش ها دسته ای از فرش های دستباف اصیل ایرانی می باشند که دارای تنوع طرح و رنگ بی نظیری می باشند و در اصل طرح های بافته شده در گبه فرش ها طرح گل و گیاه و حیوانات و طرح های سنتی می باشند که غالبا از گبه فرش های ماشینی و دستباف در خانه های سبک سنتی و اصیل ایرانی استفاده می کردند اما با توجه به طرح و رنگ زمینه های خاص و متفاوتی که برای بافت گبه فرش ها استفاده نمودند امروزه گبه فرش های مدرن نیز تولید می شوند که از پر فروش ترین آن ها می توان به گبه فرش مدرن سه بعدی اشاره نمود.

گبه فرش های ماشینی به دلیل داشتن ضخامتی مناسب و سطحی بسیار نرم و لطیف، همچنین به دلیل نامحدود رنگی که در بافت آن ها می توان استفاده نمود، امروزه بسیار توجه همگان را به خود جلب کرده اند و از این گبه فرش های جدید برای منازل سبک مدرن و کلاسیک خود استفاده می کنند. گبه فرش های ماشینی اصولا 340 شانه و گبه فرش 700 شانه می باشند و این شانه و تراکم پایین به فرش ضخامت و کیفیتی بی نظیر بخشیده اند که به دلیل داشتن ضخامتی زیاد، در برابر پاخور بسیار مقاوم و با دوام می باشند.

 

مزایای خرید گبه فرش سه بعدی

گبه فرش هایی که با نخ های آکریلیک بافته می شوند دارای تعداد رنگی محدود در بافت می باشند و همچنین این گبه فرش ها با دستگاه های بافت فرش ماشینی طبق نقشه مانند قالی های دستباف بافته می شوند که گبه فرش ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک دارای قیمتی گران نیز می باشد اما از دوام و کیفیتی بی نظیر بر خوردار می باشد به گونه ای که تا 10 سال هم دوام خوبی از خود نشان می دهد و شکل و شمایل خود را از دست نمی دهد. گبه فرش های ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک برای مکان های پر رفت و آمد مناسب می باشند و فرش هایی ضد حساسیت هستند.

گبه فرش های مدرن یا گبه فرش سه بعدی

گبه فرش سه بعدی مدرن نیز با نخ هایی همچون پلی اوژن، پلی پروپیلن، پلی استر بافته می شوند که نسبت به فرش های آکریلیک دارای قیمتی ارزان تر می باشند. گبه فرش مدرن سه بعدی به دلیل تولید شدن به صورت چاپ دیجیتال دارای بافتی با نامحدود رنگ می باشند که فرش زیبایی خاص و منحصر به فردی نسبت به گبه فرش های آکریلک به خود می گیرد که از ویژگی های خاص و منحصر به فرد گبه فرش های چاپی می توان به این موارد اشاره کرد:

  • خاصیت ضد لک و ضد چروک بودن
  • گبه فرش های ماشینی دارای سطحی بسیار نرم و لطیف می باشند.
  • فرش مقاوم در برابر شستشو و پاخور
  • فرش ضد حساسیت و بدون هیچگونه پرزدهی
  • فرش مناسب تمامی مکان ها و سبک های دکوراسیون مختلف

 

ویژگی های گبه فرش سه بعدی

  • دوام و زیبایی بی نظیر: گبه فرش های ماشینی به دلیل اینکه 340 و 700 شانه می باشند دارای ضخامتی مناسب نیز می باشند که این ضخامت زیاد به گبه فرش ماشینی دوام زیادی بخشیده است و از طرفی به دلیل بافته شدن با بهترین نخ های ماشینی انواع گبه فرش ها و گبه فرش ماشینی سه بعدی دارای طرح و رنگ زمینه هایی خاص و منحصر به فرد می باشند.

 

  • ایجاد دکوراسیونی شیک و تلفیقی: همانطور که می دانید امروزه از سبک مدرن و سنتی در کنار یکدیگر بسیار زیاد استفاده می کنند و به فضای ساده و مینیمال خود با یک فرش ماشینی روح و رنگ می بخشند. در منازل سبک مدرن امروزی از گبه فرش های مدرن و سنتی زیاد استفاده می شود و سبکی تلفیقی با گبه فرش ها به وجود می آورند که گبه فرش سه بعدی برای سالن های نشیمن، اتاق خواب، راهرو ها و... فرشی بسیار مناسب نیز می باشد.

 

  • ایجاد گرما و صمصیمت در فضای خانه با گبه فرش: گبه فرش های ماشینی به دلیل بافته شدن با نخ تار و پودی خاص، که این نخ ها رنگ را با تناژ رنگ بالایی به خود می گیرند باعث زیبا تر دیده شدن نقشه و طرح فرش می شوند. گبه فرش های سه بعدی مدرن و سنتی به دلیل داشتن ضخامت مناسب و رنگ زمینه هایی متنوع حس صمیمیت و گرما را به هر خانه ای القا می کنند.

 

  • ایجاد حس راحتی در زیر پا: استفاده از گبه فرش های مدرن و سنتی را دکوراسیون زمستانی به شما پیشنهاد می کنیم چرا که فرش ها به عنوان یک عایق عمل می کنند و سرما را به خود می گیرند که گبه فرش های ماشینی به دلیل داشتن ضخامتی مناسب نرم و راحت می باشند و حس گرما را در زیر پای شما به وجود می آورند.

 

  • اصالت و زیبایی گبه فرش: گبه فرش های ماشینی نشان دهنده حفظ اصالت و سنت ها می باشند که به دلیل کیفیت و زیبایی بی نظیر گبه فرش های ماشینی، این گبه فرش ها را به سبک مدرن و سه بعدی تولید نموده اند تا از گبه ها در تمامی سبک منازل بتوانند استفاده کنند.

 

خرید گبه فرش سه بعدی طرح جدید

برای خرید جدیدترین گبه فرش های سه بعدی و گبه فرش های سنتی جدید می توانید به سایت فروشگاه فرش کاشان مراجعه کرده و از قسمت محصولات فرش ماشینی، گبه فرش ها را انتخاب کنید و از تنوع بی نظیر و بالای انواع گبه فرش های ماشینی جدید دیدن نمایید. گبه فرش های مدرن سه بعدی یکی از جدید ترین انواع فرش های ماشینی با ضخامتی مناسب می باشند که به دلیل کیفیت بالا و طرح زمینه هایی متنوع محصولی پر فروش می باشند که برای خرید گبه فرش سه بعدی طرح جدید می توانید به صورتی اینترنتی و یا حضوری از طریق فروشگاه فرش کاشان اقدام به خرید فرش ارزان و با کیفیت نمایید.