تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش بافتی حیوانات

تولید انواع تابلو فرش بافت حیوانات با کیفیت بسیار بالا در نگ و طرح و جنس نخ استفاده شده
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

تابلو فرش بافتی حیوانات از دسته تابلو فرش هایی است که در بافت آن از طرح های حیوانات در ابعاد مختلف روی تابلو فرش استفاده می نمایند. بافت این تابلو فرش های ماشینی برخلاف تابلو فرش چاپی از تعداد رنگ محدود برای طراحی استفاده می نماید که در تراکم گره ای مختلف از تابلو فرش 1200 شانه تراکم 3600 گرفته تا تابلو فرش 1000 شانه تراکم 3000 می توانید آن را خریداری نمایید. استفاده از این تراکم بالا در تولید تابلو فرش های بافتی حیوانات سبب گشته تا وضوح و ظرافت طراحی به قدری بالا باشد که زیبایی این محصولات را دو چندان نماید.
در باب استفاده از این تابلو فرش حیوانات استفاده از این تابلو فرش را می توان مناسب برای قسمت پذیرایی و اتاق خواب بیان نمود که به تناسب سلیقه و سبک دکوراسیون انتخاب آن در طرح های متنوع عرضه شده در فروشگاه فرش کاشان قابل خریداری است.
خرید تابلو فرش بافتی حیوانات با قیمت درب کارخانه به صورت بافت افقی و عمودی تابلو فرش را می توانید در ابعاد مختلف به صورت مستقیم و بی واسطه از طریق این فروشگاه معتبر فرش تهیه نمایید.