تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش بافتی گل و میوه

تولید انواع تابلوفرش بافت گل و تابلو فرش میوه بافتی و عرضه به صورت مستقیم از کارخانه به سراسر ایران
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

تابلو فرش بافتی گل و میوه از سری تابلو فرش هایی است که شامل طرح هایی چون گل و گلدان و میوه و سبد میوه می باشد. این مدل تابلو فرش بسیار مناسب برای مکان هایی چون پذیرایی می باشد و بدین صورت می توان از آن به عنوان تابلو فرش مناسب پذیرایی نام برد که در ابعاد مختلف می توان آن را تولید و تهیه نمود.
تابلو فرش های ماشینی بافت با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید می گردد که به همین دلیل می توان آن را با بیش ترین شانه تراکم تولید و بدین صورت است که تصویر به واقعی تر نزدیک تر بوده و به همین دلیل کیفیت تصویر بسیار عالی می باشد.
تولید تابلو فرش بافتی با استفاده از کم ضخامت ترین الیاف بافت اکریلیک هیت ست شده صورت می پذیرد و بدین ترتیب محصول ریز بافت و از نقوشی زیبا و با ظرافت بالا برخوردار می گردد.
به منظور تهیه و خریداری تابلو فرش های ماشینی بافت و چاپی می توانید به فروشگاه فرش کاشان ارائه دهنده انواع محصولات فرش کاشان با بهترین کیفیت و قیمت مراجعه نمایید و تابلو فرش بافت گل و میوه را با قیمت تولیدی خریداری نمایید.