تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلوفرش بافتی ترکیبی

فروش انواع تابلوفرشهای ترکیبی درجه یک در طرح ها و نقش ها و رنگ های متنوع همراه ییا جدیدترین قاب ها
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

تابلو فرش بافتی ترکیبی را می توان تابلو فرشی معرفی نمود که از لحاظ طرح های به کار رفته در آن از طرح های ترکیبی آیه و منظره، طبیعت و حیوانات و... به صورت ترکیبی استفاده می نمایند. ترکیب تصویر شخصی سفارش تابلو فرش بافت با طرح های طبیعت و منظر یکی از نمونه تابلو فرش های ترکیبی می باشد که در فروشگاه فرش کاشان قابل سفارش است.
تولید تابلو فرش بافتی را به سبب افزایش وضوح تصویر و ظرافت و زیبایی با تراکم بافت بالای گره های عرضی و طولی مورد تولید قرار می دهند تا ترکیب طرح بافت این محصولات به خوبی و زیبایی نمایان گردد. استفاده از الیاف بافت اکریلیک هیت ست  به دلیل عدم پرزدهی و کیفیت بالا و درخشندگی و براقیت از جنس نخ خاب بافت این تابلو فرش های ماشینی می باشد که این محصول را در دسته بندی با کیفیت ترین تابلو فرش های کاشان قرار داده است.
برای خرید تابلو فرش ماشینی بافتی ترکیبی می توانید از گروه تجاری فرش کاشان با امکان خرید آنلاین تابلو فرش با قیمت تولیدی این محصول را با طرح های متنوع تهیه نمایید.