تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش عشایری

تولید و عرضه انواع فرش ماشینی عشایری در طرح ها و رنگ های سنتی و بسیاز شاد و زیبا
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش عشایری زیر شاخه ای از محصولات فانتزی به شمار می آید که که دارای طرح های عشایری مربوط به بومیان هر منطقه می باشد. این محصول در طرح و رنگ های شاد و جذابی متناسب با سلیقه های مختلف افراد ارائه شده است که می توان آن را در دکوراسیون های مختلف مدرن و سنتی به کار گرفت، چرا که با مدرنیته شدن سبک دکوراسیون ها به کارگیری از هنری اصیل در بین این همه سبک های جدید جذابیت و پارادوکس فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت.
فرش عشایری ماشینی همانند دیگر محصولات فانتزی در تراکم پایینی از گره تولید و ارائه می گردد که به همین علت از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد.

فرش عشایری کاشان با استفاده از بهترین متریال خام در تراکم مناسبی از عرض و طول تولید می گردد که می توان آن را هم به لحاظ کیفیت و هم قیمت تضمین نمود.
از جمله طرح هایی که جهت تولید این محصول سنتی در نظر گرفته می شود می توان به فرش عشایری طرح قشقایی و بختیاری پر طرفدار اشاره داشت که شامل طرح و نقش های ذهنی مربوط به مردمان و فرهنگ خاص مناطق چادر نشین و روستایی شهرهای مختلف لرستان است که توسط دستان هنرمندانه زنان هر منطقه بافته می شد.

امروزه نیز با صنعتی شدن تولید فرش، این طرح ها به صورت ماشینی با هزینه ای بسیار کمتر طراحی و تولید می گردد. به همین دلیل می توان فرش عشایری قیمت مناسب تری را تهیه و خریداری نمود. فرش عشایری خرید مستقیم و بی واسطه را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به صورت غیر حضوری انجام دهید.