تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مراکشی

تولید انواع فرش مراکشی ماشینی در طرح ها و رنگ های جدید و متنوع شاد
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش مراکشی همان طور که از نام آن مشخص است، از جمله محصولات بومی مربوط به کشور مراکش می باشد که در کارخانجات فرش بافی ایران نیز با توجه به استقبال از آن در حال تولید است. از ویژگی های بارز فرش مراكشي می توان به لطافت و نرمی خاب فرش و وزن سبک آن اشاره داشت که به همین منظور می توان آن را در رده محصولات مدرن دانست. نوع دستبافت این محصول با استفده از الیاف پشم گوسفندان تهیه می گردد که به همین دلیل از رنگ بندی طبیعی برخوردار می باشد.
فرش طرح مراکشی دارای طرح های لوزی شکل پیوسته به هم می باشد که در طرح های قدیمی به دلیل دستبافت بودن نوع آن از نظم کمتری برخوردار است ولی امروزه با ماشینی شدن صنایع بافندگی تنوع بالایی از فرش مدل مراکشی با طرح های لوزی و بیضی شکل به عنوان فرش مدرن مراکشی طراحی و تولید می شود که بسیار مناسب دکوراسیون های مدرن امروزی نیز می باشد. رنگ بندی که اصولا در تولید این محصول مورد استفاده قرار می گیرد، از رنگ های خنثی و لایت است و جهت مشاهده تنوع بالای عکس فرش مراکشی می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمایید. قیمت فرش مراکشی به جهت برخورداری از تراکم پایین گره و الیاف مصنوعی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.