تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش چرم و پوست

تولید انواع فرش ماشینی چرم و پوست ماشینی درجه یک در طرح ها و سبک های متفاوت و زیبا
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش چرم و پوست نمونه ای از فرش مدرن است که نوع دستبافت و ماشینی آن در ابعاد و اشکال مختلف در حال تولید می باشد. اما همان طور که می دانید فرش دستباف چرم به دلیل برخورداری از الیاف طبیعی چرم از قیمت بسیار زیادی برخوردار است که به همین سبب نوع ماشینی آن با استفاده از الیاف بافت مصنوعی تولید می گردد. فرش پوست و چرم بیشتر از جنبه تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد و افراد می توانند به عنوان فرش پذیرایی به لحاظ زینتی برای فضاهای لوکس مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل می توان آن را از جمله انواع فرش لوکس به شمار آورد. فرش ماشینی چرم از نمونه تولیدات فرش کاشان می باشد که با استفاده از دوختن تکه های چرم و پوست مصنوعی تولید می گردد.
فرش چرمی در مدل های مختلفی مانند فرش چرم چهل تیکه، فرش چرم ریش ریش و دیگر مدل ها تولید و ارائه می گردد که با توجه به ذوق و سلیقه افراد در رنگ بندی های تیره و یا شاد نیز ارائه می گردد. امکان خرید فرش چرم و پوست از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به صورت مستقیم و بی واسطه فراهم می باشد که متقاضیان می توانند بدان مراجعه نمایند.