تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش پتینه

تولید انواع فرش ماشینی پتینه درجه یک در طرح ها و رنگ های بسیار زیبا و متنوع
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش پتینه از جملات محصولات قدیمی و کهنه نما می باشد که استقبال از آن به جهت به کارگیری دردکوراسیون های مدرن امروزی بسیار زیاد می باشد. فرش پتینه کاشان به عنوان فرش مدرن به لحاظ قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد، چرا که عمدتا از تراکم پایین گره و الیاف بافت ارزان قیمت تولید شده است. طرح فرش پتینه اصولا گرفته شده از طرح های سنتی و اصیل است که با متدهای جدید به شکل عتیقه و کهنه در آمده است.

فرش پتینه ترک از جمله محصولات مدرنی است که از طرح های جدید امروزی برخوردار است و رنگ بندی بسیار محدودی که به شکل مات و سایه ای برای آن در نظر گرفته می شود، جلوه بسیار جذابی به فرش می بخشد که به کارگیری آن در دکوراسیون های مدرن امروزی نیز فوق العاده دیدنی خواهد بود. تولید فرش ماشینی پتینه و یا کهنه نما با استفاده از تراکم پایینی از گره در عرض و طول صورت می پذیرد و مقدار پرزدهی و خاب این محصول کوتاه در نظر گرفته می شود.
به منظور بهره مندی از فرش پتینه قیمت مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نموده و از خرید فرش پتینه با قیمت درب کارخانه به واسطه عرضه مستقیم محصولات این شرکت معتبر فرش بهره مند گردید.