تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح 1000 شانه

تولید فرش ماشینی طرح هزار شانه کاشان در طرح ها و رنگ های متنوع و جدید
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش ماشینی طرح 1000 شانه در اصل فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 3000 می باشند که با نقشه های بافت فرش 1000 شانه مورد تولید قرار می گیرند و به همین علت با این نام معرفی می گردند. این دسته از فرش های ماشینی را می توانید در فروشگاه فرش کاشان با بالاترین تنوع طرح و رنگ در ابعاد مختلف مورد خریداری قرار دهید.
بافت این نمونه از فرش های ماشینی همانند سایر محصولات با مرغوب ترین نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه به عنوان نخ پود مورد تولید قرار می گیرند که این موضوع خود دلیلی بر قرار گیری فرش های ماشینی در دسته بندی فرش های درجه یک می باشد.
دلیل تولید این قبیل از محصولات در شرکت فرش کاشان تولید فرش های با طرح های ظریف و زیبا یا همان فرش های دستبافت گونه با قیمت مناسب برای خریداران می باشد که مورد تولید قرار گرفته است. فرش طرح 1000 شانه کاشان در این مجوعه را می توانید در ابعاد مختلف با متنوع ترین طرح و رنگ بندی زمینه فرش مورد خریداری قرار دهید. خرید از این مجموعه به صورت خرید اینترنتی فرش با امکان مشاهده عکس طرح فرش 1000 شانه کاشان امکان پذیر می باشد.