جدیدترین فرش کاشان

فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته

فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی طرح صدف گل برجسته

ویژگی های مهم فرش

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
رنگ زمینه :
فیلی، ترمه ای، کرم، ذغالی
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش :
8 رنگ
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1500
تراکم طولی فرش (تراکم) :
4500
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم پود در متر :
4500
تراکم گره در متر مربع :
2250000
دستگاه بافت :
HCIX2

این محصول در کلیه سایزهای استاندارد دیگر و سایزهای سفارشی قابل بافت می باشد

بازدید حضوری از کارخانه و نمایشگاه برای خریدهای عمده امکان پذیر می باشد

در صورت درخواست رنگ یا طرح سفارشی با ما در ارتباط باشید :

مشاوره رایگان و فروش : 09133602885 - 03155443195

کد فرش :
amgh150009
وضعيت موجودی : موجود است
ابعاد :  
رنگبندی :  
5,600,000 تومان 
 • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی فرش
 • فرش ضد حساسیت
 • فرش قابل شستشو
 • فرش با مقاومت بالا
 • دارای علامت استاندارد
 • فرش با کیفیت بالا
 • لطافت و نرمی فرش
 • فرش با بهترین الیاف
 • ضد الکتریسیته ساکن
محصول ویدئو ندارد
کپی لینک محصول

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح صدف گل برجسته نمونه ای از فرش کلاسیک گل برجسته می باشد که طرح این بافته لوکس و خاص برگرفته از طرح های سنتی است چرا که در بوم و کناره های فرش ۱۵۰۰ شما طرح لچک طره را مشاهده می کنید که سبب ایجاد بافتی خاص و زیبا شده است. هر چه شانه و تراکم در فرش های ماشینی افزایش پیدا کند، بوم زمینه ریز بافت تر خواهد شد که به همین فرش طرح لچک طره سبک کلاسیک و سنتی با زیبایی بیشتری به نظر خواهند رسید. این فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته با 4 رنگ زمینه گرم و سرد اعم از فرش ۱۵۰۰ شانه کرم، ذغالی، ترمه ای و فرش ۱۵۰۰ شانه فیلی بافته شده است برای خرید این فرش ۱۵۰۰ شانه می توانید بهترین رنگ را با توجه به دکوراسیونی که دارید انتخاب و خریداری کنید و هارمونی بی نظیری نیز بین وسایل منزل خود به وجود بیاورید.

 

ویژگی فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته طرح صدف

در باب بیان ویژگی فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته طرح صدف باید بگوییم که این بافته شیک و خاص دارای مشخصات فنی و ظاهری خاصی می باشد که شما باید قبل از خرید فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته بدان توجه ویژه ای داشته باشید که در ادامه به بیان ویژگی ها برای داشتن خریدی موفق پرداخته ایم:

فرش ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۵۰۰ نمونه ای از زیباترین فرش های لوکس و خاصی می باشد که تراکم بالا سبب شده است تا این قالی تنها به صورت گل برجسته بافته شود. این قالی ۱۵۰۰ شانه به دلیل بافته شدن با شانه و تراکمی بالا، باید با ضخامتی کم بافته شود تا بوم زمینه قالی ۱۵۰۰ زیباتر به چشم بیاید و همچنین وزن قالی نیز استاندارد شود که ضخامت این فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته برابر با 5 تا 6 میلی متر می باشد که به همین دلیل تنها برای سالن های پذیرایی لوکس و خاص و مکان هایی پر رفت و آمد بسیار مناسب می باشند.

فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ با ۱۵۰۰ گره در عرض و ۴۵۰۰ گره در طول بافته می شود که در بافت طولی این قالی ۱۵۰۰ شانه گل برجسته از سه ردیف پود نیز استفاده می کنند که تعداد بالای تراکم عرضی سبب بالا رفتن ظرافت و همچنین تعداد بالای گره های بافته شده در طول فرش سبب بالا رفتن استحکام و انسجام بافته خواهد شد.

به غیر از نوع بافت گل برجسته ای که در بافت فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ دیده می شود باید بگوئیم که این قالی جدید تنها با ۸ رنگ بافته می شود و به دلیل اینکه میزان گره بافته شده در فرش گل برجسته بالا می باشد، اغلب نمی توان از تعداد رنگ های بیشتری استفاده نمود چرا که نیازمند سوله و دستگاه های بافت فرش بزرگتری نیز خواهند شد.

به دلیل اینکه برای بافت قالی ۱۵۰۰ شانه گل برجسته از نخ آکریلیک هیت ست استفاده می کنند، به همین دلیل این نخ رنگ پذیری بی نظیری داشته است و همچنین برای اینکه قسمت های فرو رفته در قالی به وجود بیاید، از نخ هایبالک نیز استفاده می شود که این نخ در کنار نخ آکریلیک در قالی های گل برجسته بافته می شوند و در زمان آهار حرارت سبب می شود تا نخ هایبالک جمع شده که از نظر ظاهری نخ هایبالک براق بوده و حالتی ابریشم نما به قالی می دهد.

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه به دلیل بافته شدن با شانه و تراکمی بالا قطعا نیازمند دستگاه های بافت کامپیوتری و بسیار پیشرفته نیز می باشد که این فرش جدید کاشان با دستگاه HCIX2 محصول وندویل بلژیک بافته می شود که این دستگاه علاوه بر سرعت عمل بالایی که در بافت دارد، دقت عملی بالا نیز دارد که به دلیل این سرعت بالا در بافت، استحکام نخ های آکریلیک تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.

 

ضخامت فرش ۱۵۰۰ شانه چقدر است؟

در زمان خرید باید حتما به اینکه ضخامت فرش ۱۵۰۰ شانه و دیگر بافته ها چقدر است توجه ویژه ای داشته باشید چرا که هر چه شانه و تراکم در فرش های ماشینی افزایش پیدا کند ضخامت فرش را نیز کمتر در نظر می گیرند که ضخامت فرش ۱۵۰۰ شانه در قسمت های برجسته برابر 6 میلی متر است و در قسمت های فرو رفته نیز برابر 5 میلی متر می باشد که هر چه این ضخامت در فرش ها کاهش پیدا کند بیشتر به فرش های دستباف شبیه شده و بوم آن ها با زیبایی بی نظیری به نظر خواهند رسید که این ضخامت کم موجب شده است این بافته تنها برای مکان های کم رفت و آمد مناسب باشد و به عنوان فرش دستباف نما نیز شناخته شده است.

در کنار ضخامت که زیبایی قالی را رقم می زند و به فضای سالن های مجلل زیبایی بی نظیری می بخشد، انتخاب ابعاد فرش ۱۵۰۰ شانه برای سالن های پذیرایی نیز اهمیت زیادی دارند که شما در زمان خرید فرش ۱۵۰۰ شانه ماشینی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید چرا که هر چه فرش را با رنگ و طرح زمینه ای بسیار زیبا هم انتخاب کنید، اگر انتخاب ابعاد فرش اصولی صورت نگیرد قطعا بافته در سالن پذیرایی منزلتان جلوه خوبی از خود نشان نخواهد داد. قبل از خرید فرش ۱۵۰۰ شانه ابتدا مساحت خود را در نظر بگیرید و ابعاد فرش را به گونه ای انتخاب کنید که فاصله فرش تا دیوار بین 30 تا 40 سانتی متر حفظ شود تا بافته نمایی بی نظیر از خود نشان دهد.

 

آیا فرش ۱۵۰۰ شانه خوب است؟

قبل از خرید این فرش تراکم بالا باید از خود بپرسید که آیا فرش ۱۵۰۰ شانه خوب است؟ فرش ۱۵۰۰ برای کجا مناسب است؟ دوام فرش ۱۵۰۰ چقدر است و این قیل سوالات را باید از خود قبل از خرید بپرسید و بعد از آن اقدام به خرید نمائید. بهترین فرش ۱۵۰۰ شانه بافته ای است که با جدیدترین دستگاه های فرش بافی بافته شده باشند و همچنین از نخ تار و پود اصل و درجه یک نیز برای بافت این قالی استفاده کرده باشند. فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته تنها برای مکان های کم ترددی مناسب می باشد که منازلی مبله دارند و کمد، ویترین و وسایل سنگین خود را روی قالی ها قرار نمی دهند.

 

مزایای استفاده از نخ هیت ست شده در فرش ۱۵۰۰ شانه

نخ آکریلیک هیت ست شده جزء نخ های وارداتی می باشد که از نظر ظاهر و کیفیت با نخ پشم طبیعی رقابت می کند که این نخ نیز پرزدهی دارد اما به دلیل اینکه کیفیت این نخ بسیار بالا است و تولید کنندگان می خواهند فرش ها با بوم زمینه ای جذاب و خاص دیده شوند، با عبور دادن نخ آکریلیک از تونل آب و بخار پرز های این نخ از بین می روند و استحکام و مقاومت آن ها نیز زیاد می شود و زمانی که این نخ را در فرش های ماشینی استفاده می کنند و می بافند، بوم زمینه قالی بسیار زیبا و مانند قالی دستباف ابریشم نما به نظر می رسد. از جمله مزایای استفاده از نخ هیت ست شده در فرش ۱۵۰۰ شانه می توان به عدم پرزدهی سطح قالی اشاره کرد که این نداشتن پرزدهی سبب آن شده است که فرش هایی ضد حساسیت و آلرژی باشند.

 

خرید فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته از کارخانه

جهت خرید فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته از کارخانه می توانید از گروه تولیدی فرش کاشان کمک بگیرید و بهترین بافته ها را به آسانی با ضمانت نامه معتبر خریداری نمائید. با توجه به اینکه قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته بسیار گران تر از دیگر فرش های تراکم پایین می باشد، به همین دلیل شما باید توجه داشته باشید که خرید مستقیم و از درب کارخانه سبب می شود تا هزینه کمتری را در قبال خرید فرش ماشینی جدید پرداخت کنید. همچنین خرید اینترنتی فرش ۱۵۰۰ شانه این امر را برای شما مهیا ساخته است تا به راحتی در هر زمان و مکان بتوانید کلکسیون انواع فرش ۱۵۰۰ شانه را مشاهده کنید و با توجه به طرح و سبک دکوراسیونی که دارید مناسب ترین قالی گل برجسته جدید را خریداری نمائید.

تمامی عکس هایی که در سایت فرش کاشان از فرش های ۱۵۰۰ شانه و دیگر فرش های ماشینی قرار داده شده اند، عکس های واقعی خود محصولات هستند که با دوربین گرفته شده و هیچ فیلتری نیز روی آن ها انداخته نشده است که شما برای خرید بهترین فرش ۱۵۰۰ شانه می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام به خرید بهترین فرش لوکس کنید و با قیتی ارزان تر از دیگر مکان ها بهترین فرش های ماشینی جدید را خریداری کنید.

» نقد و بررسی تخصصی...

این فرش زیبا به عنوان یک محصول درجه یک اصیل ایرانی، اثری خوش نقش و نگار بوده که با رنگ های جذابش، به سرعت به عضوی جدا نشدنی از دکوراسیون خانه تان تبدیل خواهد شد.

 • ارزش بالای خرید به نسبت قیمت
 • طراحی زیبای فرش و اصالت طرح
 • عدم پرزدهی فرش
 • فرش با کیفیت بالا
 • فرش با بهترین الیاف
 • فرش ضد لک و چروک
 • فرش ضد الکتریسیته ساکن
 • لطافت و نرمی خاص فرش
 • فرش ضد حساسیت و ضد آلرژی
 • کیفیت بافت بسیار بالای فرش
 • فرش با مقاومت بالا
 • مقاومت فرش در برابر پاخوردگی
 • تعداد رنگ بالا در بافت فرش
 • فرش قابل شستشو
 • قابلیت شستشو با انواع شوینده فرش
 • مقاومت بالای فرش در برابر حرارت غیر مستقیم
 • قابلیت بالای انطباق پذیری طرح فرش با انواع دکوراسیون
 • دارای علامت استاندارد ملی ایران
 • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی فرش

نگهداری و شستشوی اصولی فرش ماشینی از اهمیت بسزایی برخوردار است و جهت از دست رفتن کیفیت اولیه فرش باید به اصول تخصصی آن توجه ویژه ای داشت:

1- قبل از شستشوی فرش ماشینی حتما از آن غبارگیری نمایید و گرد و خاک را آن جدا نمایید و سیس آنها را با جارو برقی بروبید.

2- کوبیدن فرش بر زمین جهت جدا کردن گرد و غبار از آن از جمله کارهای بسیار نادرستی است که باعث گسیختگی تار و پود فرش خواهد شد.

3- جارو برقی خود را در جهت مناسب خاب فرش قرار دهید و استفاده از جارو برقی هایی که برس ضربه زننده دارند موثرتر است چون این موضوع تضمین می کند هم خاک های سطحی و هم خاک های لابلای خاب فرش را بگیرید و بهتر است جارو برقی را سه یا چهار مرتبه روی هر نقطه از فرش بکشید.

4- قبل از استفاده از شامپو فرش حتما آن را غبار گیری نمایید.

5- سعی کنید برای شستشوی فرش ها به هیچ وجه از آب خالی استفاده نکنید زیرا چسبنده شده و دیرتر خشک می شوند و دلیل آن رسیدن آب به ریشه های فرش بوده و تکرار آن باعث پوسیدن فرش شما خواهد شد.

6- پس از شامپو فرش کشیدن تا نیم ساعت روی فرش راه نروید.

7- سعی کنید برای شستشوی فرش ها از قسمت بالایی آن ها شروع نمایید تا روی آن قسمت که شستشو نموده اید راه نروید.

8- سعی نمایید فرش ها را برای مدت طولانی در زیر تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

9- سعی نمایید برای شستشوی فرش ها زیاد از قالی شویی ها استفاده نکنید زیرا آنها از شوینده هایی با آنزیم های قوی استفاده می کنند که باعث کاهش مقاومت فرش های ماشینی خواهد شد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title

قیمت روز فرش ۱۵۰۰ شانه

جهت اطلاع از قیمت روز فرش ۱۵۰۰ شانه می توانید به سایت فرش کاشان مراجعه کرده و انواع فرش های ماشینی را با سایز و ابعادی که می خواهید سفارش دهید و به صورت اینترنتی و یا حضوری از قیمت فرش ۱۵۰۰ مطلع شوید. برای خرید فرش ۱۵۰۰ شانه ارزان تنها روشی که وجود دارد این است که خرید خود را از درب کارخانجات انجام داده و با حذف دلالان و واسطه ها به صورت مستقیم از تولید کننده بهترین فرش های ماشینی را خریداری نمائید.