تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم گبه

تولید گلیم گبه های ماشینی جدید و بسیار زیبا در طرح ها و رنگ های شاد و متنوع
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

گلیم گبه از نمونه گلیم فرش های ماشینی است که از طرح های سنتی گبه برخوردار می باشد. تولید این محصول به صورت گلیم فرش با تراکم پایینی از گره و ارتفاع خاب کوتاه بدون پرز دهی صورت می پذیرد که به لحاظ قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. گلیم گبه ماشینی از طرح های سنتی عشایران کوچ نشین قشقایی، لر و بختیاری برخوردار می باشد که به دلیل برخورداری از شیوه ماشین بافت و الیاف بافت مصنوعی، به عنوان فرش ارزان قیمت شناخته می شود و می توان از آن برای فرش اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن استفاده نمود. طرح های سنتی و اصیل ایرانی را می توان به جهت دکوراسیون هایی با سبک کلاسیک و مدرن به کار گرفت و هم چنین از طرح و نقش های مدرن آن نیز می توان در دکوراسیون های مدرنیته امروزی استفاده نمود.
امکان تهیه و خرید گلیم گبه با قیمت تولیدی از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به صورت مستقیم و غیر حضوری فراهم می باشد که علاقمندان می توانند با مشاهده انواع عکس گلیم گبه در این وب سایت فروشگاهی، به خریداری این محصول با قیمت مناسب و مقرون به صرفه بپردازند.