تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش متال

تولید انواع گلیم فرش متال ماشینی در رنگ ها و طرح های متنوع و زیبا و عرضه مستقیم گلیم فرش از کارخانه فرش کاشان
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

گلیم فرش متال یکی از انواع گلیم فرش های ماشینی می باشد که بافت آن با تراکم های مختلف و پایین تر از فرش ماشینی صورت می گیرد. به سبب به کارگیری نخ هیت ست شده در بافت گلیم متال می باشد که این دسته از محصول را با نام متال معرفی می نمایند. علاوه بر بحث نام گیری به کار بردن نخ هیت ست در بافت این نوع از فرش سبب گشته تا این گلیم فرش را در رده گلیم فرش های مقاوم قرار دهند. در باب خرید این نمونه از گلیم های با کیفیت که نسبت به دیگر گلیم های ماشینی دارای افزایش قیمت نیز می باشد می توانید از شرکت فرش کاشان که در کنار سایر تولیدات به تولید این نمونه از فرش ماشینی اقدام نموده است به خرید بپردازید.
تنوع طرح و رنگ این محصول در کنار کیفیت بالا و عرضه مستقیم آن به سبب نبود واسطه می باشد که سبب شده تا در کنار قیمت بالاتر این گلیم متال نسبت به دیگر گلیم ها باز با قیمت نازل نسبت به دیگر فروشگاه های فرش به دست خریداران عرضه گردد.
از کاربرد این گلیم متال به سبب ویژگی های بیان شده در بافت آن می توان استفاده از این نمونه فرش را مناسب برای فضا هایی هم چون اتاق خواب و آشپزخانه بیان نمود که نفوذ کمتر آلودگی و رطوبت را دارا می باشد. وزن سبک و قابلیت حمل آسان به همراه راحتی شست و شوی این محصولات را نیز می توان از دیگر خصوصیات جهت کاربرد گلیم فرش های ماشینی بیان نمود.