تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش آشپزخانه

تولید انواع گلیم فرش مخصوص آشپزخانه در جدیدترین طرح ها و رنگ ها و قیمتی بسیار مناسبتولید و فروش انواع گلیم فرش مخصوص آشپزخانه درجه یک کاشان با قیمتی بسیار مناسب
نمایش 1 تا 4 (از 4 محصول)
گلیم فرش طرح ادویه
کد فرش: damz513

 گلیم فرش طرح ادویه 

(جدید) 405,000 تومان

مدل گلیم فرش آشپزخانه
کد فرش: damz522

 مدل گلیم فرش آشپزخانه 

(جدید) 405,000 تومان

گلیم فرش فانتزی آشپزخانه
کد فرش: damz519

 گلیم فرش فانتزی آشپزخانه 

(جدید) 405,000 تومان

گلیم فرش آشپزخانه جدید
کد فرش: damz517

 گلیم فرش آشپزخانه جدید 

(جدید) 405,000 تومان

فرش گلیم چیست و چه تفاوتی با سایر انواع فرش ماشینی دارد؟

یکی از انواع فرش های دستباف که در گذشته برای اولین بار توسط عشایر بافته می شد، گلیم ها بودند که جزء زیبا ترین فرش های قدیمی به حساب می آمدند و به دلیل اینکه با الیاف طبیعی بافته می شوند دارای رنگ زمینه ای خاص و ویژه می باشند. اما گلیم فرش های دستباف سرعت بافت پایینی داشته و تنوع بالای فرش های ماشینی را نیز در خود ندارند. به دلیل کیفیت بی نظیر و مقاومت بالایی که گلیم فرش ها داشتند، این دسته از فرش های دستباف نیز به صورت ماشینی به تولید رسیدند. گلیم فرش های ماشینی دارای بافتی ریز، دقیق و بسیار زیبا می باشند و به دلیل بافت با دستگاه ماشینی با طرح های مختلفی تولید می شوند.

یکی از ویژگی های خاص و بی نظیر گلیم فرش ماشینی و دستباف این است که فرش گلیم نیز مانند فرش های ماشینی با ابعاد و اندازه های بسیار کوچک برای قاب تا اندازه های بد قواره نیز تولید می شوند و دارای انواع مختلفی اعم از گلیم برشی راهرو، گلیم رو پله ای و... می باشند که برای تمامی مکان های منزل خود می توانید از این گلیم فرش های ماشینی استفاده کنید.
استفاده از گلیم فرش ها می تواند به فضای منازل سنتی و کلاسیک زیبایی ویژه و خاصی ببخشد که از گلیم فرش سنتی برای آشپزخانه و یا گلیم فرش آشپزخانه فانتزی می توانید برای انواع سبک های دکوراسیون منازل خود و هتل و رستوران ها استفاده کنید.

 

جنس گلیم فرش ماشینی برای آشپزخانه باید چگونه باشد؟

جنس فرش آشپزخانه از اهمیت بالایی بر خوردار می باشد و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید چرا که فرش آشپزخانه نباید هیچگونه پرزدهی داشته باشد و از طرفی به دلیل اینکه ریخت و پاش در آشپزخانه زیاد است باید در آن مکان از فرشی استفاده کرد که ضد لک باشد و تمامی ویژگی های یک فرش مناسب برای آشپزخانه را در بر بگیرد.
گلیم فرش های ماشینی کلا سبک بافت خاص و متفاوتی از دیگر فرش های ماشینی دارند و بافت آن ها به این صورت است که نخ ها در هم دیگر تنیده و بافته می شوند و شما بلندی قد نخ خاب را زمانی که روی سطح گلیم فرش آشپزخانه دست می کشید حس نمی کنید و به همین دلیل که نخ خاب هایی بلند مانند فرش های ماشینی ندارند، پرزدهی هم نخواهند داشت و این عدم پرزدهی باعث شده است تا گلیم فرش ها از دسته محصولات فرش ماشینی پر فروش برای آشپزخانه شوند.

خب این عدم پرزدهی در گلیم فرش های ماشینی وابسته به جنس نخی است که در بافت گلیم فرش از آن استفاده می کنند. نخ پلی استر یکی دیگر از الیاف و نخ های مصنوعی می باشد که این نخ رنگ پذیری بسیار خوبی دارد و بسیار براق با جلوه ای بی نظیر می باشد. برای بافت بهترین گلیم فرش ماشینی آشپزخانه از نخ پلی استر استفاده می شود تا سطح گلیم فرش نرم، براق و زیبا، و از همه مهم تر هیچگونه پرزدهی نداشته باشد.
نخ پلی استر، اغلب فرش هایی هستند که لکه را به خود نمی گیرند و به آسانی هر آلودگی از سطح گلیم فرش ماشینی پاک می شود و به همین دلیل است که از گلیم فرش ماشینی برای مکان های پر رفت و آمدی مانند: محل کار، راهرو و راه پله، سالن های هتل و رستوران ها استفاده می کنند چرا که گلیم فرش ها دارای دوام و کیفیتی بی نظیر می باشند.

 

ویژگی های گلیم فرش مخصوص آشپزخانه

با توجه به اینکه افراد زمان زیادی را در آشپزخانه منازل خود صرف می کنند از این رو باید برای آشپزخانه خود حتما از فرش ها استفاده کنند که استفاده از فرش های پرز بلند برای این مکان حساس اصلا مناسب نمی باشد چرا که شست و شو و خشک شدن و تمیز کردن آن سخت خواهد بود. از این رو گلیم فرش مناسب آشپزخانه می تواند بهترین فرشی باشد که به آسانی مشکل شما را حل می کند که ویژگی گلیم فرش مناسب آشپزخانه را ذکر کرده ایم تا با آن ها بیشتر آشنا شوید.

  • با توجه به اینکه آشپزخانه مکانی است که در معرض ریخت و پاش زیادی قرار دارد و هر لحضه ممکن است آب های رنگی، مواد غذایی و... روی زمین بریزد، استفاده از یک فرش مناسب آشپزخانه می تواند مشکلات شما را حل کند تا دائم درگیر تمیز کردن سرامیک ها نباشید. گلیم فرش ها برای آشپزخانه مناسب می باشند چرا که رطوبت را به خود نمی گیرند و سریع خشک می شوند و می توانید گلیم فرش آشپزخانه متری و یا ابعاد استاندارد دیگر را برای پوشاندن کف آشپزخانه تهیه کنید و توجه داشته باشید که کل کف آشپزخانه را با فرش نپوشانید و گلیم فرشی با ابعاد استاندارد مکان خریداری کنید.
  • فرش های ماشینی دارای ضخامت نخ خاب بلند می باشند و با توجه به اینکه فرش آشپزخانه باید هر چند ماه یکبار شست وشو شود بسیار سخت خواهد بود، پس برای آشپزخانه باید فرشی خریداری کنید که شستن آن آسان باشد و به سرعت نیز خشک شود که گلیم فرش مناسب آشپزخانه به دلیل بافته شدن با نخ پلی استر دارای وزنی سبک و قابلیت حملی بسیار آسان برای شستشو می باشند.
  • جارو زدن گلیم فرش ماشینی بسیار آسان می باشد و اینکه گرد و خاک و آلودگی ها به بافت گلیم فرش نمی توانند نفوذ کنند.
  • گلیم فرش ها با توجه به اینکه بافتی درشت دارند، دارای طرح زمینه ای بسیار زیبا کف بافت می باشند و سطح گلیم فرش به دلیل بافته شدن با نخ پلی استر نرم و لطیف نیز می باشد.
  • فرش آشپزخانه چون در بازه های زمانی کم مدام شسته می شود، گلیم فرش ماشینی هیچگاه کیفیت و رنگ زمینه خود را از دست نمی دهد و با شست و شوی زیاد پرزدهی در سطح فرش دیده نخواهد شد.

 

انواع مدل گلیم فرش آشپزخانه

امروزه به دلیل ماشینی شدن بافت فرش ها، تمامی فرش های ماشینی اعم از گلیم فرش ها نیز دارای تنوع طرح و رنگ بالایی می باشند. گلیم فرش ماشینی چون دارای طرح زمینه هایی شلوغ با رنگ های گرم هستند، برای آشپزخانه بهترین انتخاب می باشند چرا که آلودگی های سطح خود را به وضوح نشان نمی دهند. انواع مدل گلیم فرش آشپزخانه عبارتند از:
گلیم فرش آشپزخانه سه بعدی
گلیم فرش آشپزخانه فانتزی
فرش گلیم آشپزخانه طرح ادویه جات
گلیم فرش های سبک سنتی و مدرن

و بیش از صد ها طرح و مدل که انتخاب هر کدام از این سبک گلیم فرش های ماشینی برای آشپزخانه وابسته به سلیقه و سبک دکوراسیون شما می باشد، چرا که گلیم فرش های ماشینی کاشان همه دارای کیفیتی یکسان می باشند و از نظر طرح برای مکان های مختلف در دسته بندی های مختلفی قرار گرفته اند و هیچ محدودتی برای استفاده از طرح های خاص برای مکان های مورد نظر شما وجود ندارد و خرید بهترین گلیم فرش مخصوص آشپزخانه می تواند با دیگر فرش های ماشینی منزل شما با توجه به سبک کلاسیک و یا مدرن منزلتان به راحتی ست شود، چون گلیم فرش ها نیز مانند فرش ماشینی با طرح و سبک زمینه های مختلف بافته می شوند .

 

قیمت گلیم فرش آشپزخانه

گلیم فرش آشپزخانه قیمت بسیار مناسب و ارزانی نسبت به فرش های ماشینی دارد و از لحاظ کیفی تنها فرش مناسب آشپزخانه، گلیم فرش ها می باشند. از ابعاد استاندار و پر فروش گلیم فرش 6 متری آشپزخانه اغلب برای تمامی آشپزخانه ها می توان استفاده نمود، ولی اگر ابعاد غیر استاندارد کوچک یا بزرگ تر را نیز بخواهید می توانید با کارشناسان فروشگاه فرش کاشان در ارتباط باشید و سایز و طرح دلخواه خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن گلیم فرش آشپزخانه را برای منازل خود خریداری کنید.

فروشگاه فرش کاشان از تولید کنندگان بنام تولید انواع فرش های ماشینی می باشد و اغلب برای تولید فرش های ماشینی، مکان مورد استفاده از فرش را در نظر می گیرد و فرش های مناسب آن قسمت را به تولید می رساند که گلیم فرش آشپزخانه از بهترین تولیدات و جزء پر فروش ترین فرش های با کیفیت مناسب آشپزخانه می باشد که به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رسد.