تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1500 شانه گل برجسته لوکس

تولید انواع فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته لوکس ✔️✔️ و بسیار شکیل کاشان در زیباترین طرح ها و رنگ ها توسط گروه تجاری فرش کاشان.تولید و عرضه انواع فرش ماشینی 1500 شانه لوکس درجه یک با بهترین الیاف اکرولیک ترک و بایر آلمان
نمایش 1 تا 10 (از 10 محصول)
فرش 1500 شانه گل برجسته جدید
کد فرش: shs5858

 فرش 1500 شانه گل برجسته جدید 

5,750,000 تومان

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته کاشان
کد فرش: shs5750

 فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته کاشان 

(جدید) 5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه تبریز گل برجسته طرح ماهی
کد فرش: shs5594

 فرش 1500 شانه تبریز گل برجسته طرح ماهی 

5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه ماشینی گل برجسته کاشان
کد فرش: shs5577

 فرش 1500 شانه ماشینی گل برجسته کاشان 

5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه طرح افشان گل برجسته
کد فرش: shs5533

 فرش 1500 شانه طرح افشان گل برجسته 

5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه کاشان طرح شاهکار صفویه
کد فرش: shs5500

 فرش 1500 شانه کاشان طرح شاهکار صفویه 

(جدید) 5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه گل برجسته طرح خشتی ترنج دار
کد فرش: shs5380

 فرش 1500 شانه گل برجسته طرح خشتی ترنج دار 

5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه گل برجسته افشان گل ریز کاشان
کد فرش: shs5330

 فرش 1500 شانه گل برجسته افشان گل ریز کاشان 

(جدید) 5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه تراکم 4500 گل برجسته ترنج دار
کد فرش: shs5300

 فرش 1500 شانه تراکم 4500 گل برجسته ترنج دار 

5,750,000 تومان

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح نایین
کد فرش: shs5252

 فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح نایین 

5,750,000 تومان

فرش 1500 شانه گل برجسته لوکس چیست؟

همان طور که از اسم این صفحه مشخص است، این شاخه مربوط به یکی از زیر شاخه‌های فرش ماشینی 1500 شانه است که در رابطه با آن می‌خواهیم مطالبی مهم را بیان نماییم و بگوییم که فرش 1500 شانه گل برجسته لوکس چیست و اصلا چرا به آن لوکس گفته می‌شود؟ به صورت کلی فرش لوکس به محصولی گفته می‌شود که از طرح و رنگ و ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز برخوردار باشد که به محض دیدن آن قابی از یک دکوراسیون مجلل و اشرافی در ذهن نقش می‌بندد. فرش گل برجسته 1500 شانه لوکس از دسته محصولات بسیار جدیدی است که اخیرا تولید آن به روند کارخانجات فرش بافی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین متریال اضافه شده است. علاوه بر تفاوت ظاهری فرش‌های لوکس 1500 شانه، این محصولات به علت تولید با بهترین الیاف و متریال از کیفیتی بی نظیر در بافت و دوام نیز برخوردار است.

 

ویژگی‌های فرش ماشینی 1500 شانه لوکس

از سری ویژگی‌های فرش ماشینی 1500 شانه لوکس که در کیفیت و زیبایی ظاهری بی نظیر آن بسیار اثر گذار بوده است می‌توان به مواردی چون تراکم، جنس و ضخامت اشاره داشت که در رابطه با شانه و تراکم فرش‌های 1500 شانه ماشینی می‌توان این طور بیان نمود که در یک متر از تراکم عرضی این محصول 1500 گره و با احتساب سه ردیف پود در تراکم‌های بالا در یک متر از تراکم طولی آن 4500 گره یعنی چیزی حدود سه برابر تراکم عرض و یا همان شانه وجود دارد که با عنوان فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 نیز شناخته می‌شود. در حال حاضر این محصول به عنوان بالاترین تراکم و شانه فرش ماشینی در بازار شناخته می‌‍شود که به دلیل برخورداری از ظرافتی چشمگیر و زیباتر از محصولات دستبافت از زیباترین و جدیدترین طرح‌های آن با عنوان فرش لوکس کاشان نام برده می‌شود.

به عنوان بررسی دیگر خصوصیات فرش ۱۵۰۰ شانه لوکس، می‌توان از ضخامت فرش 1500 شانه لوکس برجسته گفت که به علت برخورداری از تراکم بسیار زیاد گره و به تبع آن الیاف مصرفی و تاثیر در وزن فرش، ارتفاع نخ خاب را در بالاترین شانه فرش بسیار کوتاه و کم ضخامت حدود 6 میلی متر در نظر می‌گیرند که می‌توان آن را به عنوان فرش نازک و ظریف نیز معرفی نمود. از طرفی جنس فرش 1500 شانه گل برجسته لوکس نیز بسیار باکیفیت و مرغوب است، چرا که از الیاف بافت 100% آکریلیک هیت ست شده برخوردار است و این نخ از بهترین الیاف بافت مصنوعی فرش ماشینی است که در تولید این محصول به کار گرفته شده است. زیرا از خصوصیاتی شبیه به پشم طبیعی هم چون وزن سبک، خاصیت ارتجاعی و تثبیت رنگ پذیری برخوردار است. علاوه بر آن عدم پرزدهی این الیاف سبب تولید فرش ضد حساسیت شده است.

 

مزایا و معایب فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته لوکس

با توجه به ویژگی‌های ذکر شده در بالا می‌توان یک سری مزایا و معایب فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته لوکس را نیز تعریف نمود که با آگاهی از آن خواهید توانست از فرش مناسب منزل خود بهره مند گردید. بهترین فرش 1500 شانه فرشی است که با الیاف بدون پرز اکریلیک هیت ست بافته شده باشد و با وجود تراکم بالایی که دارد، کمترین میزان پرزدهی را در بین دیگر محصولات داشته باشد. علاوه بر آن این الیاف از ضخامت بسیار کمی برخوردار است که به کارگیری از آن در این حجم از تراکم گره بسیار مناسب و باعث ظرافت و زیبای هرچه بیشتر فرش 1500 شانه با تراکم 4500 شده است. ضد لک و برخورداری از قابلیت شستشوی آسان از دیگر مزایای فرش ماشینی 1500 شانه کاشان بافته شده با نخ اکریلیک است. ظرافت بافت و تراکم بالای فرش 1500 شانه گل برجسته سبب امکان تولید آن در تنوع بالایی از طرح‌های پرنقش و نگار شده است.

در کنار مزیت‌ها بررسی معایب فرش 1500 شانه تراکم 4500 نیز حائز اهمیت است که مشتریان را از خریدی متناسب با نیاز خود بهره‌مند خواهد ساخت. همان طور که فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته لوکس از ظرافت بالایی برخوردار است، به همان میزان هم جهت استفاده برای فضاهای پرتردد به جهت حفظ این ظرافت و ریز بافتی مناسب نیست و در کاربری آن محدودیت وجود دارد. تراکم و به تبع آن افزایش هزینه‌های تولید و قیمت بالای این محصول از دیگر عیوب فرش ۱۵۰۰شانه تراکم ۴۵۰۰ است که ممکن است همه افراد امکان خریداری آن را نداشته باشند. هم چنین ظرافت بالا و ضخامت پایین فرش ماشینی 1500 شانه سبب شده تا این محصول پس از مدتی استفاده، از سایش برخوردار گردد که به منظور جلوگیری از این مشکل می‌توانید هرچند یکبار آن را جابه جا و یا سمت خاب فرش را تغییر دهید.

 

کاربرد فرش 1500 شانه لوکس چیست؟

اگر به دنبال خرید قالی‌های دستبافت برای فرش خانه خود به جهت ایجاد دکوراسیونی مجلل و اشرافی هستید، پیشنهاد می‌دهیم حتما قبل از آن از فرش‌های 1500 شانه گل برجسته لوکس نیز دیدن نمایید. چرا که این محصولات بسیار زیباتر و پرجلوه تر از محصولات دستبافت بوده و با خریداری آن هزینه‌ای بسیار کمتر را نیز پرداخت خواهید نمود. اما کاربرد فرش 1500 شانه لوکس چیست؟ در نظر گرفتن چند نکته قبل از خرید قالی ۱۵۰۰ شانه برای دکوراسیون بسیار حائز اهمیت است که جهت تهیه جدیدترین فرش 1500 شانه دستباف گونه، ابتدا نوع کاربری و نیاز خود را برای خریداری این محصولات لوکس در نظر داشته باشید تا حتما مکان مورد نظرتان از میزان پاخور کمی برخوردار باشد. زیرا پاخور شدن زیاد قالی 1500 شانه سبب از بین رفتن ظرافت و زیبایی فرش خواهد شد.

هم چنین به کارگیری از قالی 1500 شانه گل برجسته در دکوراسیون‌های لوکس و مجلل هم خوانی بسیار بیشتری با فضا خواهد داشت تا فضاهای ساده و مدرن امروزی، چرا که ظرافت بالای فرش 1500 شانه کاشان سبب شده تا این محصولات با طرح‌های پر نقش و نگارتری تولید و ارائه گردد. علاوه بر طرح بهتر است مناسب‌ترین ابعاد فرش کاشان 1500 شانه را با توجه به متراژ فضا و احتساب فاصله خالی اطراف بین 20 تا 50 سانتی متر، برای منزل خود در نظر بگیرید تا ظرافت و زیبایی فرش به خوبی در فضا جلوه نماید. انداختن یک تخته فرش 1500 شانه 9 متری برای فضاهای کوچک‌تر و یا یک فرش 12 متری 1500 شانه برای متراژهای بزرگ‌تر بسیار زیباتر و جذاب‌تر از انداختن چند تخته فرش کوچک‌تر در کنار هم خواهد بود و جلوه فرش به صورت کامل نمایان خواهد.

 

انواع رنگ بندی فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته لوکس

فرش ماشینی 1500 شانه یکی از پرتراکم‌ترین فرش‌های ماشینی است که به علت برخورداری از ظرافت بالا قابلیت تولید تنوع بالایی از طرح و رنگ را برخوردار است. از جدیدترین انواع رنگ بندی فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته لوکس می‌توان موارد زیر را نام برد که به کارگیری از آن در طرح‌های لوکس این تراکم از فرش ماشینی سبب زیبایی و جذابیت دو چندان طرح فرش شده است. ظرافت بالای فرش 1500 شانه و به کارگیری از الیاف ظریف اکریلیک در آن سبب زیبایی رنگ بندی این محصولات مشابه با قالی‌های ابریشمی شده است. زیباترین طرح‌ها در رنگ بندی‌های زیر ارائه شده است که هر یک از تاثیر بسیار خوبی در دکوراسیون‌های مختلف برخوردار است.

 

فرش زمینه کرم

ارائه طرح‌ها و نقوش طلاکوب زیبا و جدید اصیل در زمینه رنگ روشن از جلوه بسیار زیبا و خاصی برخوردار است که به عنوان رنگی پرفروش شناخته می‌شود. استفاده از فرش زمینه کرم 1500 شانه لوکس از سری محصولات با رنگ روشن برای فضاهای کوچک و بسته و یا فرش جهیزیه عروس بسیار کاربردی است که به همین منظور می‌توانید فرش ۱۵۰۰ شانه کرم را برای چنین کاربری‌هایی مورد خریداری قرار دهید.

 

فرش بژ

از جدیدترین رنگ‌هایی است که می‌توان آن را در دسته بندی رنگ‌های خنثی و صامت قرار داد که در دکوراسیون‌های مختلف با سایر اجزا به راحتی قابل ست شدن است. استفاده از فرش بژ ۱۵۰۰ شانه از سری رنگ‌های زمینه‌ای خاص سبب ارائه طرح‌های لوکس می‌شود که به کارگیری از آن در دکوراسیون‌های مجلل اشرافی همراه با مبلمانی استیل و سلطنتی بی نظیر خواهد شد.

 

فرش رنگ آبی

در تولید محصولات فرش کاشان طیف وسیعی از رنگ آبی برای زمینه فرش‌های ماشینی در نظر گرفته می‌شود که از جمله اثرگذارترین آنها در جلوه زیبای فرش، می‌توان به فرش رنگ آبی ۱۵۰۰ شانه، اطلسی و آبی کاربنی اشاره داشت که به ترتیب از طیف روشن تا تیره رنگ آبی را پوشش می‌دهد و افراد با توجه به دکوراسیون و میزان روشنایی و تاریکی فضای دکوراسیون منزل خود می ‌توانند هر یک از طیف فرش لوکس آبی 1500 شانه را خریداری نمایند.

 

فرش نسکافه ای رنگ

یکی از رنگ‌بندی‌های پرطرفدار در تولید محصولات فرش کاشان اخیرا زمینه رنگ نسکافه‌ای است که در ارائه این محصولات لوکس نیز به کار گرفته شده و از جلوه و جذابیت بالایی هم برخودار بوده است. استفاده از رنگ تیره فرش نسکافه ای رنگ ۱۵۰۰ شانه همراه با مبلمان رنگ روشن کرم نمایی فوق‌العاده زیبا را به دکوراسیون منزل شما خواهد بخشید.

 

جدیدترین طرح‌های فرش ۱۵۰۰ شانه لوکس گل برجسته

همان طور که جدیدترین طرح‌های فرش ۱۵۰۰ شانه لوکس گل برجسته را در این شاخه می‌ببینید، می‌توانید دریابید که محصولات 1500 شانه به علت برخورداری از طرح‌های جدید و زیبا و پرنقش و نگار، از عنوان لوکس برخوردار شده‌اند. در زیر به معرفی چند نمونه از پرفروش‌ترین‌های طرح فرش ماشینی و به کارگیری از آن در دکوراسیون‌های مختلف پرداخته‌ایم که با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود ‌می‌توانید مورد مناسب‌تر را به کار برید.

 

فرش طرح ماهی

یکی از اصیل‌ترین طرح‌های فرش تبریز است که به علت برخورداری از نقوش ریز زمینه‌ای، تولید آن در تراکم بالای فرش ماشینی 1500 شانه صورت می‌پذیرد. فرش ماشینی تبریز طرح ماهی از طرفداران بسیاری برخوردار است که به همین علت تولید فرش طرح ماهی در تمامی تراکم‌های فرش ماشینی به خصوص در تراکم فرش 1500 شانه به علت برخورداری از ریز نقشی و وضوح بهتر طرح، صورت می پذیرد. به کارگیری از این طرح فرش اصیل تبریز 1500 شانه در دکوراسیون‌های بزرگ و مجلل بسیار مناسب است که با چیدمان اصیل ایرانی هارمونی بسیار خوبی خواهد داشت.

 

طرح افشان

از طرح‌های بدون لچک ترنج و با نقوش ریز زمینه‌ای است که نقش و نگار آن به صورت افشان در زمینه فرش پخش شده اند و استفاده از چنین طرح‌هایی به عنوان طرح خلوت در دکوراسیون‌های شلوغ و پر زرق و برق تعادل بسیار خوبی را ایجاد خواهد نمود. هم چنین استفاده از آن برای فضاهای کوچک موجب وسعت بخشی فضا خواهد شد که می‌توان فرش 1500 شانه طرح افشان را برای انواع دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک به کار گرفت.

 

طرح خشتی

فرش طرح خشتی از نمونه نقوش سنتی است که به علت برخورداری از زمینه‌ای با قسمت‌های خشتی مختلف از نقش و نگار سنتی، با عنوان فرش طرح خشتی شناخته می‌شود. این طرح به علت برخورداری از ظاهری متفاوت و قابل هماهنگی با انواع دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک و سنتی، از طرفداران بسیاری برخوردار است که به عنوان یکی از طرح‌های پرفروش معرفی شده است. طرح فرش خشتی 1500 شانه لوکس ترنج دار و بدون ترنج ارائه می‌شود که به کارگیری از هر یک بسته به سبک دکوراسیون و سلیقه‌تان متفاوت خواهد بود.

 

فرش لچک ترنج

طرح‌های کلاسیک عموما دارای لچک ترنج می‌باشند که فرش طرح نایین 1500 شانه لوکس به عنوان یکی از اصیل‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها به شمار می‌آید. مسلما به کارگیری از طرح فرش لچک ترنج برای فضاهای کلاسیک و اصیل ایرانی بسیار مناسب است. هم چنین استفاده از سبک‌های فرش طرح لچک ترنج 1500 شانه به عنوان طرحی شلوغ در فضاهای خلوت نیز برای تعادل سازی و در آوردن فضا از یکنواختی بسیار مناسب است.

 

قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته لوکس کاشان

قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته لوکس کاشان همان طور که می‌دانید به عنوان پرتراکم‌ترین فرش ماشینی که طبیعتا از مواد مصرفی و هزینه‌های بالایی در تولید برخوردار بوده، نسبت به سایر تراکم‌ها بیشتر است. علاوه بر تاثیر تراکم و جنس در قیمت فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500، می‌توان به تاثیر سایز در قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان در ابعاد مختلف نیز اشاره داشت که مسلما با افزایش سایز قیمت فرش ماشینی 12 متری 1500 شانه نسبت به قیمت فرش ماشینی 9 متری 1500 شانه و قیمت فرش ماشینی 6 متری 1500 شانه بسیار بیشتر خواهد بود، از طرفی هم قیمت فرش 1500 شانه 12 متری نسبت به تراکم‌های پایین‌تر، بیشتر است اما در مقایسه با محصولات دستبافت ارائه شده در همین سایز، مناسب‌تر خواهد بود که جهت بهره مندی از محصولی لوکس و فضایی یکپارچه در منزل خود به جای انداختن چند تخته فرش کوچک، بهتر است این سایز را تهیه نمایید.

 

خرید فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته لوکس کاشان

به منظور بهره مندی از بهترین قیمت فرش 1500 شانه در بازار به عنوان محصولی لوکس و گران قیمت، می‌توانید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر فرش ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات لوکس فرش کاشان به صورت مستقیم و بی واسطه است که از طریق آن می‌توانید به خرید فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته لوکس کاشان با قیمت درب کارخانه دست یابید. بالاترین قیمت در بین محصولات فرش کاشان مربوط به قیمت فرش 1500 شانه کاشان است که مدیران متبحر و مجرب این گروه تجاری با در نظر دیدن تمهیداتی در کاهش هزینه‌های تولید و عرضه، مناسب‌ترین قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 را ارائه نموده‌اند. هم چنین با امکان خرید اینترنتی فرش 1500 شانه ارائه شده از طریق این وب سایت فروشگاهی می‌توانید بسیاری ازهزینه‌های خود اعم از ایاب ذهاب، هزینه‌های نمایشگاهی و واسطه‌ها را جهت بهره‌مندی از امکان خرید فرش 1500 شانه قیمت مناسب کاهش دهید.

گروه تجاری فرش کاشان همراه با ارائه بهترین و مناسب‌ترین قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته لوکس، گارانتی معتبر کالا جهت ضمانت اصالت و سلامت کیفی فرش ١٥٠٠ شانه را نیز ارائه می‌نماید. قالی ۱۵۰۰ شانه لوکس کاشان را در این فروشگاه آنلاین فرش می‌توانید در تنوع بالایی از سبک، رنگ و مدل مختلف متناسب با سیلقه‌های مختلف افراد و جهت هارمونی با انواع دکوراسیون‌های مدرن، کلاسیک و سنتی مشاهده نمایید.

 

کلام آخر:

فرش 1500 شانه گل‌برجسته لوکس یکی از جدیدترین و شکیل‌ترین فرش‌های ماشینی سه بعدی با نقوش برجسته می‌باشد. برای بافت فرش‌های 1500 شانه گل برجسته قسمت‌هایی از فرش را که می‌خواستند توجه مخاطب را بیشتر به خود جلب کند، به صورت گل برجسته بافته‌اند و مسلما فرش‌های 1500 شانه گل‌برجسته لوکس قیمتی بالاتر از دیگر فرش‌های ماشینی دارد. فرش‌های 1500 شانه گل برجسته با نخ آکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک تولید می‌شوند که در زمان آهار زدن از ارتفاع نخ فرش کم می‌شود و حالت گل‌برجسته روی فرش ماشینی درجه یک به وجود می‌آید و فرش‌های 1500 شانه گل‌برجسته لوکس همان‌طور که از اسمشان نیز پیداست برای مکان لوکس و شیک بسیار مناسب می‌باشد و برای مکان‌هایی که در معرض رفت و آمد زیاد و پرجمعیت هستند، اصلا مناسب نیستند.

قیمت فرش 1500 شانه در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از دیگر فروشگاه‌های فروش فرش ماشینی کمتر می‌باشد و تنها دلیل قیمت پایین انواع فرش‌های ماشینی درجه یک کاشان در این فروشگاه، تولید مستقیم فرش می‌باشد. برای خرید عمده و یا تکی انواع فرش 1500 شانه لوکس نیز می‌توانید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید و یا به صورت مستقیم و از کارخانه خرید خود را انجام دهید.