تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش راهرو

تولید انواع فرش ماشینی مخصوص راهرو در سایزها و طرح ها و رنگ های متفاوت و متنوع
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش راهرو به نوعی از کفپوش گفته می شود که دارای عرض و پهنایی باریک نهایاتا تا 2 متر می باشد ولی از طولی زیاد بسته به نیاز مشتری برخوردار می باشد که از قسمت طولی قابل تغییر می باشد. تولید فرش راهرو در سبک های مختلف فرش راهرویی فانتزی، فرش راهرویی مدرن و سنتی صورت می پذیرد که متقاضیان نسبت به سبک دکوراسیون خانه خود می توانند آن را در طرح دلخواهشان سفارش و تهیه نمایند.
فرش راهرويي اصولا دارای خاب بلند و تراکم پایین به جهت برخورداری از مقاومت و استقامت بالا در برابر پاخور زیاد می باشد، چرا که اصولا راهروها دارای میزان تردد بیش تری نسبت به سایر مکان ها می باشد و به همین دلیل تولید کنندگان با در نظر گرفتن الیاف بافت مقاوم نیز، کیفیت این محصول را به لحاظ پرزدهی کم، مقاومت بالاتر و قابلیت شستشو و جابجایی راحت تر افزایش می دهند. فرش راه رو در ابتدا با طولی بسیار زیاد در کارخانه تولید می شود و با توجه به مقدار نیاز مشتری برش داده می شود.
فرش راهرویی قیمت مناسبی دارد، چرا که به لحاظ تراکم گره کم بوده و مقدار الیاف مصرفی بسیار کمی دارد. فرش راهرو قیمت مناسب را می توانید به صورت غیر حضوری و مستقیم از طریق فروشگاه فرش کاشان تهیه و خریداری نمایید. فرش راهرو خرید بی واسطه منجر به پرداخت هزینه ای بسیار کمتر خواهد شد.