تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش راه پله

تولید انواع فرش ماشینی راه پله در اندازه ها و طرح ها و رنگ های متنوع و سایز سفارشی شما
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش راه پله به عنوان کفپوش پله به صورت متری در کارخانجات فرش بافی در طرح و رنگ های متفاوتی بافته می شود. فرش در عرض و طول استاندارد تولید و بنا بر نیاز مشتری در اندازه دلخواه از قسمت طولی برش داده می شود. پهنا و یا عرض های مختلفی برای تولید فرش راه پله با توجه به مکان های مختلف در نظر گرفته می شود که متقاضیان می توانند با توجه به ابعاد در خواستی خود آن را در طول دلخواهشان سفارش دهند.
فرش راه پله کاشان در تنوع بالایی از سبک های مختلف مدرن و کلاسیک تولید می گردد تا مشتریان با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خانه خود می توانند آن را تهیه و خریداری نمایند. فرش راه پله جدید اصولا در طرح های فانتزی و مدرن تولید می گردد که بسیار مناسب برای فرش راه پله دوبلکس منازل کوچک و مدرن امروزی می باشد.
عرض های در نظر گرفته شده برای تولید فرش راه پله ای اصولا بین 80 سانتی متر تا 1 متر می باشد که در صورت نیاز مشتریان می توانند عرض های دیگر را نیز سفارش داده و از طریق این فروشگاه آنلاین فرش کاشان هم از محصول مورد نیاز خود بهره مند گردند و هم از فرش راه پله قیمت مناسب برخوردار شوند.