تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش بلژیکی

تولید فرش ماشینی بلژیکی کاشان در سایزها و طرح ها و رنگگ های متنوع و جدیدتولید انواع فرش بلژیکی با الیاف طبیعی در طرح ها و رنگ های متفاوت و کیفیت اعلاء
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش بلژیکی از دسته فرش های ماشینی بافت با الیاف طبیعی مدال می باشد که با طرح های فرش دستبافت معمولا مورد تولید قرار می گیرند.  این نمونه از فرش را می توانید در تراکم بافت های مختلف تولیدی در دسته بندی فرش های لوکس و خاص، فروشگاه فرش کاشان مورد خریداری قرار دهید.
از دیگر مشخصه های بافت این محصولات قرار گیری لاتکس بر پشت این فرش ها بوده که سبب می شود تا این فرش با قرار گیری بر روی سرامیک جابه جا نگردد. اما نکته ایی که این فرش بلژیکی شهر فرش را خاص می نماید را می توان نحوه شستشوی منحصر به فرد این محصولات بیان نمود. زیرا الیاف طبیعی بافت این محصولات نیازمند نحوه ی شستشوی خاص این فرش های بلژیکی جدید می باشد که امکان استفاده از آن را برای سالیان متمادی خریداران فراهم آورد.
در باب خرید طرح های فرش بلژیکی متنوع و سفارش این نمونه از محصولات می توانید از فروشگاه فرش کاشان به صورت آنلاین به خرید اقدام نمایید.