تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم برشی ساده یا خشک

تولید و عرضه انواع گلیم ساده برشی یا گلیم خشک برشی در عرض و طول دلخواه شماتولید و عرضه انواع گلیم ساده یا گلیم خشک برشی از عرض 70 سانت الی 2.5 متر
نمایش 1 تا 1 (از 1 محصول)
موجود نیست
گلیم برشی ساده طرح چهل تکه
کد فرش: dlr32001

 گلیم برشی ساده طرح چهل تکه 

(جدید) 160,000 تومان

گلیم نوعی از فرش های دستبافت و مرغوب در گذشته بوده است که امروزه گلیم فرش ها را به صورت ماشینی تولید می کنند چون همانطور که می دانید محصولات فرش ماشینی دستبافت بسیار گران هستند. اما گلیم فرش های ماشینی دارای کیفیت هایی بسیار خوب و مقاومتی بالا هستند که برای بافت گلیم فرش ها هر چه از نخ های مرغوب و نازک و ظریف استفاده کنند، گلیم فرش زیباتر به نظر می رسد. گلیم برشی ساده یا گلیم برشی خشک از دسته محصولاتی در فرش های ماشینی می باشند که از نظر مقاومت بسیار عالی هستند. به همین دلیل است که می گوییم از گلیم فرش ساده یا خشک و دیگر محصولات گلیم فرش در جاهایی استفاده کنید که پاخور زیادی دارند و همچنین به عنوان مثال در آشپزخانه و راه رو ها از گلیم فرش های ساده یا برشی استفاده کنید. چون در اثر آلودگی و کثیفی هر چقدر گلیم فرش را بشویید هیچ مشکلی برایش پیش نمی آید و همچمان مثل روز اول باقی می ماند. گلیم برشی به گلیمی می گویند که شما برای مکان هایی می خواهید استفاده کنید که دارای ابعادی استاندارد نیستند، برای همین باید گلیم برشی سفارش داده و خریداری کنید.

گلیم فرش برشی ساده یا گلیم فرش برشی خشک یکی از انواع بی نظیر گلیم فرش های ماشینی می باشد که در گذشته نیز به صورت دستبافت تولید می شده است. قیمت گلیم برشی، بسیار ارزان می باشد و متقابلا گلیم فرش های ماشینی دارای کیفیتی بی نظیر می باشند. گلیم برشی ارزان در فروشگاه فرش کاشان تولید می شود و دلیل ارزان بودن گلیم برشی ساده یا خشک در این فروشگاه دلیل بر بی کیفیتی نمی باشد! فروشگاه فرش کاشان به دلیل اینکه خود تولید کننده فرش های ماشینی می باشد و تمامی تولیدات فرش ماشینی و انواع گلیم فرش ها را از همان درب کارخانه طبق سفارش مشتری برایشان ارسال می کند و هزینه اجاره مغازه، مالیات، هزینه قبوض و دیگر عوامل روی مبلغ و قیمت فرش های ماشینی کشیده نمی شود و گلیم های برشی را با توجه به ابعاد و اندازه های دلخواه و همچنین انتخاب طرح مورد نظر می توانید سفارش دهید و به طور مستقیم از درب کارخانه خریداری کنید.