تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش بیضی

انواع فرش ماشینی بیضی شکل کاشان در طرح ها و رنگ های خاص
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش های بیضی علاوه بر کاربردی بودن جنبه تزیینی و زینت بخشی به دکوراسیون دارد. فرش های بیضی همانند فرش های دایره ای شکل برای تفکیک پذیرایی های بزرگ و تقسیم بندی آن ها به چندین قسمت استفاده می شود. به همین دلیل به صورت شانه و تراکم بالا و به صورت ظریف ودستبافتگونه بافته می شوند.
در پذیرایی های کوچک استفاده از فرش ماشینی بیضی با طرح افشان زیبایی می آفریند و به بزرگ نمایی فضا ی دکوراسیون کمک می کند. در پذیرایی های بزرگ و یکپارچه استفاده از چندین فرش بیضی ، فضا را از یکنواختی و یکدستی بیرون می آورد.
کارخانه فرش کاشان، فرش های بیضی را در انواع طرح های زیبا و به روز و به صورت دستبافتگونه تولید می کند.
شرکت فرش کاشان، توانسته است با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته، بهترین فرش های ماشینی بیضی را در زیباترین طرح ها با بالاترین کیفیت تولید کند. کیفیت بالای این محصولات ، به دلیل بافت آن ها با الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد. خرید فرش بیضی از کارخانه فرش کاشان، به منزله خرید فرش باکیفیت با قیمت مناسب است چون این کارخانه تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه می کند. خرید اینترنتی فرش های بیضی در کنار خرید حضوری فراهم است و در خرید آنلاین ارسال، رایگان می باشد. ضمانت نامه وبیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات می باشد.