تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مربع

انواع فرش ماشینی مربع شکل درجه یک کاشان در طرح ها و رنگ ها و نقشه های جدید و متنوع
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن دستگاه های بافت، فرش ها در اشکال متفاوت تولید می شوند. فرش های مربعی شکل یکی از جدیدترین محصولات ماشینی می باشد که زیبایی پذیرایی را دوبرابر می کند. فرش های مربع برای اتاق های مربعی شکل و یا اتاق هایی که در اندازه های غیر استاندارد ساخته شده اند مناسب است. پهن کردن فرش ماشینی مربع در وسط پذیرایی و چیدن مبلمان در کنار دیوار و به دور فرش، آرامش و زیبایی را به فضای خانه منتقل می کند.
از آنجایی که فرش های مربع در دکوراسیون مرکز توجه می باشد پس باید در انتخاب طرح و رنگ آن و تطبیق طرح و رنگ با دکوراسیون وسواس به خرج داد. در دکوراسیون های شلوغ با مبل ها پرده های طرح دار از فرش های ساده مربعی و در دکوراسیون هایی که کمتر از وسایل زینتی استفاده شده است و دارای مبلمان و پرده های ساده می باشد از فرش های شلوغ مربعی استفاده شود.
کارخانه فرش کاشان توانسته است امروزه متنوع ترین فرش های ماشینی را در اشکال مختلف مستطیل، دایره، بیضی، مربع تولید کند. خرید از کارخانه فرش کاشان به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است و تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسند.
مشتریان می توانند محصولات ماشینی مربعی شکل را باکیفیت عالی به قیمت عمده و تولیدی خریداری کنند. کیفیت عالی به دلیل بافته شدن این محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد. این کارخانه توان تولید
فرش های مربعی شکل بزرگ پارچه را نیز دارد.