سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان
فرش پادری

فرش پادری

انواع فرش ماشینی پادری درجه یک در طرح ها و نقشه های متنوع
هزینه ارسال خریدهای بالای پنج میلیون تومان تا باربری شهر مقصد رایگان می باشد. زمان ارسال تمامی محصولات در صورت موجود بودن بین سه تا چهارده روز و در صورت بافت حداکثر تا یک ماه کاری می باشد.
گروه تجاری فرش کاشان با سال ها تجربه در امر تولید و فروش اینترنتی فرش ، موفق به تولید و ارائه انواع فرش ماشینی در ابعاد ، اشکال و سایز های خاص از جمله تولید سایز سفارشی فرش پادری شده است .

لذا شما مشتری گرامی در صورت تمایل به خرید فرش پادری می توانید پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در فرش های سایز استاندارد همین فروشگاه ، آن را به صورت اختصاصی سفارش داده و بعد از بافت فرش آن را تحویل بگیرید .

برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش فرش کاشان تماس حاصل فرمایید .

واحد مشاوره و فروش فرش کاشان: 03155443197 - 03155443195 - 09133602885 - 09120557250

پادری های ماشینی ، فرش های کوچکی هستند که در اشکال مختلف مستطیل ، دایره ، بیضی . مربع برای پهن کردن در جلوی درب های ورودی تولید می شوند . پادری های ماشینی به صورت شگی ، شنل ،700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند . پادری های شگی و شنل به دلیل جذب رطوبت برای جلوی درب حمام و سرویس های بهداشتی و درب حیاط مناسب می باشند . پادری های 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه برای درب پذیرایی مناسب هستند .
از آنجایی که پادری ها در معرض رفت و آمد و پاخور شدن هستند باید با بهترین الیاف آکریلیک و پلی استر هیت ست شده بافته شوند تا بر اثر شست و شوی بسیار ماهیت و شکل خود را از دست ندهند .
کارخانه فرش کاشان به تولید انواع پادری ها از قبیل پادری های تک رنگ ، چند رنگ با طرح های ساده و یا شلوغ می پردازد . این پادری ها از نظر قیمت ، کیفیت تضمین شده هستند چون با بهترین الیاف بافته شده اند و به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه می شوند .
از آنجایی که پادری های ماشینی بسیار کوچک هستند و ممکن است با قرار گرفت روی سرامیک به راحتی سر بخورند بهتر است از ترمز فرش برای فیکس کردن آن ها استفاده شود .
مشتریان می توانند بعد از خرید انواع فرش ماشینی برای پذیرایی ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، پادری متناسب با فرش های سفارش شده را خریداری کنند
.

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان