تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش پادری

انواع فرش ماشینی پادری درجه یک در طرح ها و نقشه های متنوع
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش های پادری ماشینی، فرش های کوچکی هستند که در اشکال مختلف مستطیل، دایره، بیضی. مربع برای پهن کردن در جلوی درب های ورودی تولید می شوند. پادری های ماشینی به صورت شگی، شنل، 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند. پادری های شگی و شنل به دلیل جذب رطوبت برای جلوی درب حمام و سرویس های بهداشتی و درب حیاط مناسب می باشند. پادری های 1200 شانه، 1000 شانه و 700 شانه برای درب پذیرایی مناسب هستند.
از آنجایی که پادری ها در معرض رفت و آمد و پاخور شدن هستند باید با بهترین الیاف آکریلیک و پلی استر هیت ست شده بافته شوند تا بر اثر شست و شوی بسیار ماهیت و شکل خود را از دست ندهند.
کارخانه فرش کاشان به تولید انواع پادری ها از قبیل پادری های تک رنگ، چند رنگ با طرح های ساده و یا شلوغ می پردازد. این پادری ها از نظر قیمت، کیفیت تضمین شده هستند چون با بهترین الیاف بافته شده اند و به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه، به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه می شوند.
از آنجایی که پادری های ماشینی بسیار کوچک هستند و ممکن است با قرار گرفت روی سرامیک به راحتی سر بخورند بهتر است از ترمز فرش برای فیکس کردن آن ها استفاده شود.
مشتریان می توانند بعد از خرید انواع فرش ماشینی برای پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب، پادری متناسب با فرش های سفارش شده را خریداری کنند
.