سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان
فرش گرد یا فرش دایره

فرش گرد یا فرش دایره

انواع فرش ماشینی گرد درجه یک کاشان در طرح ها و سبک نقشه های متفاوت
هزینه ارسال خریدهای بالای پنج میلیون تومان تا باربری شهر مقصد رایگان می باشد. زمان ارسال تمامی محصولات در صورت موجود بودن بین سه تا چهارده روز و در صورت بافت حداکثر تا یک ماه کاری می باشد.
نمایش 1 تا 7 (از 7 محصول)
کد فرش : C10141207
کد فرش : C10141206
کد فرش : C10141205
کد فرش : C10141204
کد فرش : C10141203
کد فرش : C10141202
کد فرش : C10141201

فرش های گرد جزء فرش های خاص هستند که در برخی از دکوراسیون ها زیبایی می آفرینند . فرش های  دایره ای جزء فرش های تزیینی می باشند که بسیار خاص ولاکچری هستند . برای تفکیک پذیرایی های بزرگ و تقسیم کردن پذیرایی های بزرگ به چندین قسمت ، استفاده از چندین فرش گرد ، مناسب است . مفروش کردن پذیرایی کوچک با یک فرش دایره ای و چیدن مبلمان به دور آن ، فضای منزل را دلنشین و جذاب می کند .
قبل از خرید فرش های گرد باید خریداران به ابعاد اتاق ، طرح و رنگ مبلمان ، کف پوش و پرده ها توجه کنند .
کارخانه فرش کاشان ، فرش های دایره ای ترک گل برجسته را تولید می کند که در رنگبندی لایت و روشن هستند . این محصولات به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 تولید می شوند که ظرافت و زیبایی بالایی دارند . جنس این فرش های خاص ، آکریلیک هیت ست شده است که در برابر شست و شو مقاوم هستند و جز فرش های بدون پرز دایره ای می باشد .  
از طریق فروشگاه فرش کاشان ، هموطنان عزیز می توانند خرید فرش های دایره ای شکل را به صورت حضوری ویا آنلاین انجام دهند . تمامی فرش های گرد و دایره ای شکل به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه می شوند .

کارخانه فرش کاشان فرش های دایره ای بزرگ پارچه را نیز تولید می کند .

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان