فرش کاشانصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان
فرش کناره

فرش کناره

انواع فرش ماشینی کناره در طرح ها و رنگ های متنوع و جدید
هزینه ارسال خریدهای بالای پنج میلیون تومان تا باربری شهر مقصد رایگان می باشد. زمان ارسال تمامی محصولات در صورت موجود بودن بین سه تا چهارده روز و در صورت بافت حداکثر تا یک ماه کاری می باشد.
نمایش 1 تا 5 (از 5 محصول)
گبه قشقایی فرش تشریفاتی اصیل

 گبه قشقایی فرش تشریفاتی اصیل 

(جدید) 200,000 تومان

کد فرش : R10135
کد فرش : R10134
فرش کناره گبه قشقایی درجه یک

 فرش کناره گبه قشقایی درجه یک 

(جدید) 200,000 تومان

کد فرش : R10133
فرش راه پله گبه قشقایی

 فرش راه پله گبه قشقایی 

(جدید) 200,000 تومان

کد فرش : R10132
فرش تشریفات طرح ورساچ رول

 فرش تشریفات طرح ورساچ رول 

(جدید) 200,000 تومان

کد فرش : R10131

بهترین کاربرد کناره فرش ماشینی برای راه پله ها ، راهروها مناسب می باشد . در برخی از مواقع برخی از افراد ترجیح می دهند که اطراف اتاقشان را به جای خالی نگه داشتن ، با کناره بپوشانند که در این موارد کناره باید با فرش ماشینی پهن شده در آن اتاق همخوانی و تطابق داشته باشد . از آنجایی که کناره فرش ها بیشتر در معرض رفت و آمد و پاخور شدن می باشند باید با بهترین الیاف بافته شوند و حتما باید الیاف قبل از بافت هیت ست شده باشند تا در اثر پاخور شدن از بین نروند .
عرض کناره ها ثابت است و طول آن توسط مشتری تعیین می شود . کناره های ماشینی را در شانه و تراکم های پایین تر تولید می کنند . کاربرد کناره به عنوان کف پوش است نه به عنوان زینت بخشیدن . پس بهتر است با شانه و تراکم پایین بافته شود وتا ضخامت عالی داشته باشد .
کارخانه فرش کاشان قادر است انواع کناره فرشهای ماشینی را در طرح ها و رنگ های متنوع تولید کند . مشتریان می توانند طرح های کناره فرش ماشینی را در وب سایت فرش کاشان ببینند . کناره فرشهای ماشینی عرضه شده توسط کارخانه فرش کاشان  ، 80 سانتی متر ، 90 سانتی متر ، 1 متر ، 30*1 متر  و 50*1 می باشد . سفارش کناره فرش ها می تواند به صورت آنلاین و تماس تلفنی نیز باشد .