تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش طرح تلفیقی

انواع فرش ماشینی کاشان با طرح تلفیقی با کیفیت و تولید شده با بهترین نخ تار و پود فرش
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

این بار کارخانه فرش کاشان با نوآوری جدید توانسته است نظر مشکل پسندان را به خود جلب کند. فرش های تلفیقی، که در آن طرح های مدرن وسنتی به کار رفته است و زیباترین طرح فرش هستند که جزء فرش های خاص این کارخانه می باشند. فرش های تلفیقی در رنگبندی متفاوت و در شانه و تراکم بالا و به صورت دستبافتگونه عرضه می شوند.
فرش های تلفیقی به دلیل شلوغ بودن طرح و نگاره، با نازکترین الیاف و بهترین نخ آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند. نخ آکریلیک بهتر است قبل از بافت هیت ست شود تا مقاوم شود و پرزهای آن گرفته شود. فرش های آکریلیک هیت ست شده علاوه بر زیبایی، از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.
کارخانه فرش کاشان فروش این فرش های خاص را به صورت آنلاین و حضوری قرار داده است و این فرش های زیبا را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند. دلیل اینکه این کارخانه توانسته است محصولات را به قیمت تولیدی ارائه دهد فروش مستقیم و بدون واسطه است.
فرش های تلفیقی جزء
فرش های دستبافتگونه هستند که بهترین گزینه برای پذیرایی های لوکس و مجلل و تالارهای پذیرایی هستند. تولید فرش های ابعاد بزرگ با طرح های تلفیقی امکان پذیر است.