سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان
فرش طرح شکارگاه

فرش طرح شکارگاه

انواع فرش ماشینی طرح شکارگاه کاشان به قیمت مناسب و عرضه مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان
هزینه ارسال خریدهای بالای پنج میلیون تومان تا باربری شهر مقصد رایگان می باشد. زمان ارسال تمامی محصولات در صورت موجود بودن بین سه تا چهارده روز و در صورت بافت حداکثر تا یک ماه کاری می باشد.
نمایش 1 تا 2 (از 2 محصول)
فرش ماشینی 1200 شانه طرح شکارگاه

 فرش ماشینی 1200 شانه طرح شکارگاه 

(جدید) 4,000,000 تومان

کد فرش : 1020120128
کد فرش : 10812052

فروشگاه فرش کاشان با توجه به هدف خود که رضایت مشتری می باشد برای تولید فرش های خود از طرح های مختلف باب پسند همگان استفاده می نماید که یکی از این طرح های فرش که سلیقه خاصی از افراد را در بر می گیرد فرش طرح شکارگاه تولید شده در این فروشگاه می باشد . این طرح که سلیقه افراد دوستدار طبیعت و شکار را به همراه دارد به سبب نمایان ساختن و زیباتر کردن طرح شکار از تعداد شانه و تراکم بالا در بافت استفاده می نماید . فروشگاه فرش کاشان تولید این دسته از فرش را با تعداد شانه برابر 1200 و تراکم 3600 تولید می نماید . از لحاظ ابعاد فرش نیز این تولیدات در ابعاد 6 متری ، 9 متری و فرش 12 متری صورت می گیرد .
فروشگاه فرش کاشان در راستای فروش فرش طرح شکارگاه برای افراد با سلیقه خاص امکان فروش فرش به صورت آنلاین و فیزیکی را در نظر گرفته تا هر خریدار با توجه به شرایط میسر خود به روش دلخواه اقدام به خرید نماید . این فروشگاه در همین راستا امکان ارسال رایگان فرش به همراه ضمانت ده ساله فرش که نشان از کیفیت بالای محصولات تولیدی در این شرکت می باشد را برای خریداران در نظر گرفته تا خریدارن بتوانند در آسایش کامل اقدام به خرید فرش با کیفیت و کمترین قیمت بنمایند .  

 

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان