سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان
فرش طرح گلفرنگ

فرش طرح گلفرنگ

انواع فرش ماشینی طرح گلفرنگ کاشان یکی از زیباترین نقشه های فرش ماشینی و موافق با همه سلیقه ها
هزینه ارسال خریدهای بالای پنج میلیون تومان تا باربری شهر مقصد رایگان می باشد. زمان ارسال تمامی محصولات در صورت موجود بودن بین سه تا چهارده روز و در صورت بافت حداکثر تا یک ماه کاری می باشد.
نمایش 1 تا 4 (از 4 محصول)
فرش 700 شانه طرح فرنگ

 فرش 700 شانه طرح فرنگ 

(جدید) 3,350,000 تومان

کد فرش : 1017065
موجود نیست
فرش 700 شانه کاشان طرح فرنگ

 فرش 700 شانه کاشان طرح فرنگ 

(جدید) 3,102,000 تومان

کد فرش : 101870230
موجود نیست
فرش 700 شانه طرح فرنگ

 فرش 700 شانه طرح فرنگ 

3,350,000 تومان

کد فرش : 10167054

در بافت فرش طرح گلفرنگ از لچک در بافت استفاده نمی شود و استفاده از ترنج در این فرش به صورت گل های بافت این فرش طراحی می شود . فرش طرح گلفرنگ که  همانند به فرش طرح افشان می باشد نیز مورد پسند همه خریداران قرار گرفته است . ریز بافتی و شلوغی که به دلیل به کار رفتن گلهای فرش طرح گلفرنگ استفاده می شود انتخاب این فرش را برای همه منازل چون منازل با وسعت کوچک یا بزرگ مناسب کرده است . البته این دسته از فرش به لحاظ ریز بافتی حاصل از بافت با تعداد شانه برابر 1200 این فرش را به فرش دستبافت گونه مبدل ساخته است .
 بافت
فرش طرح گلفرنگ در فروشگاه فرش کاشان به  صورت گل برجسته ارائه می شود که بهترین انتخاب برای پذیرایی های لوکس و کم تردد می باشد .
فروشگاه فرش کاشان در زمینه ارائه فرش طرح گلفرنگ نیز توانسته به نیاز خریداران این طرح پاسخ گو باشد به طوری که در صدد جلب رضایت خریدارن تولیدات خود را به صورت بالاترین کیفیت عرضه می نماید . بافت
فرش طرح گلفرنگ در فروشگاه فرش کاشان با جدیدترین فناوری ها و بهترین متریال خام بافته می شود که سبب بالا رفتن کیفیت فرش طرح گلفرنگ می شود .
برای مشاهده و خرید فرش با طرح گلفرنگ می توانید از وب سایت اینترنتی فرش کاشان که امکان دسترسی سریع و آسان محصولات خود را برای خریداران در نظر گرفته است مراجعه نمایید و با هماهنگ ساختن با واحد پشتیبانی در این فروشگاه به خرید بپردازید . 

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان