تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش طرح فرانسوی

فرش ماشینی طرح فرانسوی یکی از فرش های ماشینی سنتی کاشان که با انواع دکوراسیون مدرن نیز ست می شود
نمایش 1 تا 3 (از 3 محصول)
تابلو فرش چاپی تاریخی طرح مهمانی فرانسوی
کد فرش: P101025

 تابلو فرش چاپی تاریخی طرح مهمانی فرانسوی 

سفارش تلفنی محصول

تابلو فرش چاپی چهره طرح فرانسوی
کد فرش: P101029

 تابلو فرش چاپی چهره طرح فرانسوی 

سفارش تلفنی محصول

موجود نیست
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح فرانسوی
کد فرش: H101112032

 فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح فرانسوی 

5,250,000 تومان

کارخانه فرش کاشان به سبب فروش فرش به صورت صادراتی برای رفع نیاز خریداران اروپایی که به دنبال فرش های ساده و کلاسیک هستند این بار توانسته فرش طرح فرانسوی را تولید نماید تا علاقه مندان به این نوع فرش در داخل و خارج از کشور بتوانند به خرید این دسته از محصولات به نام فرش طرح فرانسوی بپردازند.
فرش طرح فرانسوی بافته شده در فروشگاه فرش کاشان که به عنوان طرحی خاص می باشد به دلیل ساده و خلوت بودن این طرح بسیار مورد پسند افراد خاص پسند که به دنبال سادگی در حین زیبایی هستند قرار گرفته است. این فرش در حین سادگی از ریز بافتی و ریز نقشی برخوردار است که در جلوه و نمای آن بسیار تاثیر داشته و این به علت بافت فرش فرانسوی با تعداد شانه و تراکم بالا چون تعداد 1200 و 3600 گره می باشد. استفاده از طیف رنگی چون اطلسی، بادامی، سرمه ای در نقش فرش طرح فرانسوی این نوع فرش را خاص تر نموده است.
برای خرید فرش فرانسوی از فروشگاه فرش کاشان می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام به خرید نمایید تا به یک فرش خاص در حین سادگی و شیک بودن دست یابید. این فروشگاه در راستای هدف خود که جلب رضایت خریدار می باشد امکان فروش فرش به قیمت درب کارخانه را فراهم آوره تا خریداران بتوانند به نازل ترین قیمت فرش دست یابند.