سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان
فرش طرح کریسمس

فرش طرح کریسمس

فرش ماشینی طرح کریسمس یکی از زیباترین فرش های ماشینی برای استفاده در انواع دکوراسیون با کیفیت بافت فرش عالی
هزینه ارسال خریدهای بالای پنج میلیون تومان تا باربری شهر مقصد رایگان می باشد. زمان ارسال تمامی محصولات در صورت موجود بودن بین سه تا چهارده روز و در صورت بافت حداکثر تا یک ماه کاری می باشد.
نمایش 1 تا 3 (از 3 محصول)
کد فرش : H10161034
موجود نیست
فرش 1000 شانه گل برجسته طرح کریسمس

 فرش 1000 شانه گل برجسته طرح کریسمس 

3,850,000 تومان

کد فرش : H10211071
موجود نیست
فرش 1000 شانه گل برجسته طرح کریسمس

 فرش 1000 شانه گل برجسته طرح کریسمس 

3,850,000 تومان

کد فرش : H10211053

فرش طرح کریسمس از دسته فرش های ماشینی می باشد که طراحی آن در کنار گل های به کار رفته زیبا در فرش با تلفیق شکل هندسی در فرش زیبایی خاصی را برای این محصول به ارمغان آورده است . این فرش ماشینی با این طراحی زیبا در متنوع ترین رنگ در فروشگاه فرش کاشان به خریداران عرضه می گردد و این موضوع سبب شده تا خریداران و علاقه مندان به این طرح فرش بتوانند از رنگ بندی زیبای این فرش در کنار طراحی خاص آن بهره گیرند .
فرش طرح کریسمس در این فروشگاه در تعداد شانه و تراکم بالا با جدید ترین تکنیک فرش یعنی تکنیک گل برجسته بودن تولید می شود و این موضوع سبب شده تا فرش طرح کریسمس به عنوان فرش لوکس یا فرش گل برجسته برای پذیرایی منازل شناخته شود . این فرش ماشینی که توانسته نظر خریداران زیادی را به خود جلب نماید در فروشگاه فرش کاشان در ابعاد استاندارد و ابعاد سفارشی فرش تولید و روانه بازار می شود و امکان خرید آن برای هر مساحت منزل میسر می باشد .
فروشگاه فرش کاشان این دسته از فرش ماشینی را که از نقشه های فرش  پر فروش می باشد را در وب سایت اینترنتی فرش کاشان به نمایش گذاشته تا خریداران را بر این دارد تا بتوانند به راحتی به انتخاب رنگ فرش با طرح کریسمس بپردازند . این فروشگاه با امکان خرید آنلاین به همراه خرید حضوری فرش از کارخانه خرید این نوع فرش ماشینی را با تضمین کیفیت فرش و تضمین قیمت برای خریداران مهیا نموده است .

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان