سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان
فرش طرح نوین

فرش طرح نوین

هزینه ارسال خریدهای بالای پنج میلیون تومان تا باربری شهر مقصد رایگان می باشد. زمان ارسال تمامی محصولات در صورت موجود بودن بین سه تا چهارده روز و در صورت بافت حداکثر تا یک ماه کاری می باشد.
نمایش 1 تا 1 (از 1 محصول)
موجود نیست
فرش 1500 شانه طرح نوین

 فرش 1500 شانه طرح نوین 

(جدید) 4,650,000 تومان

کد فرش : 10215023

توجه به طرح و نگاره فرش ، این روزها به یکی از آیتم های مهم انتخاب فرش ماشینی تبدیل شده است و خریداران به دنبال خرید فرش طرح نوین هستند . البته زیبایی وقتی بیشتر می شود که کیفیت نیز بالا باشد . فرش های پلی استر و پلی پروپلین دارای زیبایی کمتری نسبت به فرش های آکریلیک دارند . طرح های زیبا را می توانید با کیفیت عالی از کارخانه فرش کاشان خریداری کنید . کارخانه فرش کاشان جزء برترین کارخانه هایی است که زیبایی طرح و نگاره ، کیفیت فرش و قیمت فرش های ماشینی اهمیت می دهد و خواستار آن است تا زیباترین و جدیدترین طرح های فرش ماشینی را به قیمت کارخانه و در کیفیت عالی به فروش برساند . طرح های نوین فرش در این کارخانه توسط بهترین طراحان و با اقتباس از طرح های قالی های دستباف طراحی می شوند و به صورت شانه و تراکم بالا تولید می شوند . فرش های طرح نوین به دلیل ریز نقشی و ظرافتی که دارند به صورت شانه و تراکم بالا توسط کارخانه فرش کاشان بافته می شوند .

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان