تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مدرن سه بعدی

تولید انواع فرش ماشینی سه بعدی مدرن یا فرش مدرن تری دی در جدیدترین طرح های مدرن
نمایش 1 تا 1 (از 1 محصول)
گلیم فرش ماشینی سه بعدی برج ایفل
کد فرش: G13701

 گلیم فرش ماشینی سه بعدی برج ایفل 

600,000 تومان

فرش سه بعدی چیست؟

فرش سه بعدی یکی از جدید ترین نوع سبک بافت فرش های ماشینی مدرن می باشد که در فرش های سه بعدی طرح و نقش های مختلفی نیز دیده می شود. فرش های ماشینی همانطور که می دانید به دو دسته فرش های مدرن و کلاسیک دسته بندی می شوند که فرش های سنتی و کلاسیک اغلب طرح های لچک و ترنج دار، بته جقه، طرح اسلیمی، شاه عباسی و... می باشند اما فرش های مدرن، که فرش سه بعدی نیز زیر شاخه ای از آن ها می باشد با تنوع طرح و رنگ بالا و بی نظیری بافته و تولید می شوند و اغلب فرش های مدرن و فرش های ماشینی سه بعدی روند تولید کاملا متفاوتی با دیگر فرش های ماشینی سنتی دارند. اغلب برای بافت فرش مدرن سه بعدی از نخ های پلی اوژن، پلی پروپیلن و گاها پلی استر نیز استفاده می کنند.

استفاده از نخ های ذکر شده باعث می شود تا قیمت فرش های مدرن ماشینی کاشان کمتر بشود و از طرفی بهترین نوع نخ برای این سبک جدید فرش های ماشینی، نخ های پلی اوژن، پلی پروپیلن می باشند که طرح های سه بعدی را به وضوح و زیبایی خاص و بی نظیری در خود نشان می دهند. فرش سه بعدی کاشان، به گونه ای طراحی و تولید می شود که وقتی به طرح زمینه قالی نگاه می کنید خطای دید به وجود می آید و فرش به حات سه بعدی به چشم شما می آید که فرش های سه بعدی با ابعاد و سایز ها و همچنین اشکال مختلف نظیر فرش سه بعدی دایره ای، بیضی، مربعی و... نیز تولید می شوند.

 

تفاوت فرش سه بعدی با دیگر فرش های ماشینی

دسته ای از فرش های مدرن سه بعدی هستند که به فرش مدرن سه بعدی کلاریس نیز مشهور می باشند که این فرش ها نحوه بافت و تولیدی کاملا متفاوت دارند بدین صورت که فرش را با نخ های خام و سفید مخصوص چاپ با ابعاد انتخابی می بافند و این فرش سطحی کاملا سفید و صاف و یکدست نیز دارد، بعد از آن طرح خام سه بعدی را آماده کرده و با رنگ های زیادی که به دستگاه چاپ دیجیتال می دهند طرح را روی فرش ماشینی مخصوص چاپ، چاپ می زنند و چیزی که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد این است که این فرش های سه بعدی کلاریس هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ ها ندارد و از بی شمار طیف های رنگی مختلف برای بافت فرش های سه بعدی فانتزی زیبا می توان استفاده نمود.

اما دسته دیگری از فرش های سه بعدی نیز هستند که طرح سه بعدی در گلیم فرش ها بافته می شوند. گلیم فرش های سه بعدی کلا با همه فرش های ماشینی سبک بافت و نوع بافت کاملا متفاوتی دارند. برای بافت گلیم فرش ها تنها می توان از تعداد رنگ محدود استفاده کرد که طرح را به صورت سه بعدی به دستگاه بافت فرش ماشینی می دهند و بعد از آن با تعداد رنگ مشخص شده گلیم فرش سه بعدی بافته می شود. انواع فرش های سه بعدی بسیار زیاد می باشند که با تنوع بالا و بسیار زیادی نیز بافته می شوند و هیچ محدودیتی در بافت ندارند.

این فرش ها به این دلیل به فرش های سه بعدی مشهور شده اند که برای بافت فرش های سه بعدی ماشینی باید از طیف های رنگی متفاوت با تنوع سایه روشن و سایه تیره استفاده نمود چرا که استفاده از رنگ هایی با سایه روشن و تیره باعث می شود تا فرش عمق و جلوه ای خاص پیدا کند که فرش های کلاریس سه بعدی از بهترین و زیبا ترین فرش های سه بعدی کاشان در مقایسه با دیگر فرش های سه بعدی می باشند.

 

ویژگی فرش های سه بعدی

- اگر به دنبال خرید فرشی هستید که جلوه ای خاص و بی نظیر در خود داشته باشد و از دیگر فرش های ماشینی بسیار متفاوت تر باشد، فرش های سه بعدی از بهترین نوع فرش های ماشینی سبک جدید می باشند و همانطور که از نام آن ها نیز پیدا می باشد طرحی سه بعدی در خود دارند.

- اغلب فرش های سه بعدی با شانه و تراکم های پایین تولید می شوند که فرش های تراکم پایین به دلیل داشتن ضخامت مناسب دارای کیفیتی بی نظیر و خاص می باشند. 

- فرش های سه بعدی اغلب به دلیل بافته شدن با نخ های پلی اوژن و پلی پروپیلن یا پلی استر دارای وزن سبک تری می باشند و همچنین شانه و تراکم نیز هر چه در فرش های ماشینی بالاتر برود وزن فرش نیز افزایش پیدا می کند.

- یکی از ویژگی هایی که فرش های سه بعدی فروشگاه فرش کاشان دارند این است که این فرش های سه بعدی جدید دارای سطحی بسیار نرم و لطیف می باشند به صورتی که فرش های سه بعدی علاوه بر اینکه برای اتاق خواب کودکان بسیار خاص و برای کودک جذاب می باشند، سطح نرم و لطیف آن نیز باعث شده است تا کودکان نیز احساس راحتی بکنند. 

- فرش های مدرن سه بعدی جدید به دلیل اینکه با بهترین نوع نخ خاب و تار و پود بافته می شوند و همچنین داشتن شانه و تراکم پایین فرش هایی با مقاومت بالا در برابر پاخور و شست و شو و دیگر عوامل می باشند.

- شاید فکر کنید که فرش های مدرن سه بعدی بعد چند بار شست و شو رنگ زمینه خود را از دست می دهند اما این تفکر کاملا اشتباه می باشد چراکه رنگ هایی که روی سطح فرش شما می بینید با حرارت بالا روی نخ ها رنگرزی می شوند و ثبات رنگ در فرش های سه بعدی مدرن نیز بالا می باشد. 

- فروشگاه فرش کاشان تمامی فرش های سه بعدی جدید را با بهترین الیاف مناسب تولید می کند که فرش های مدرن سه بعدی این فروشگاه فاقد هر گونه پرزدهی می باشد و این عدم پرزدهی فرش ماشینی باعث شده است تا هیچگونه حساسیتی برای پوست و بدن افراد به وجود نیاید.

 

مزایای خرید فرش سه بعدی طرح جدید

- قیمت فرش مدرن سه بعدی نسبت به فرش های ماشینی دستباف و فرش های سنتی و کلاسیک بسیار کمتر می باشد چرا که قیمت فرش مدرن سه بعدی نیز وابسته به متراژ و مساحت آن نیز می باشد که هر چه متراز فرش بزرگ تر در نظر گرفته شود قیمت فرش مدرن سه بعدی نیز افزایش پیدا می کند.

- فرش های سه بعدی اغلب به دلیل وزن کمی که دارند بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته اند و به همین دلیل است که از فرش های سه بعدی برای آشپزخانه استفاده می کنند، چون آشپزخانه مکانی است که فرشش باید زود به زود شسته شود، که این وزن کم انواع فرش های مدرن فانتزی سه بعدی باعث شده است تا به راحتی فرش ها را حمل و جا به جا کنند.

- اصولا به این دلیل که فرش های مدرن سه بعدی با نخ های درجه یک ذکر شده بافته می شوند قابلیت شست و شوی آسانی نیز دارند و نخ های پلی اوژن، پلی استر و پلی پروپیلن نخ هایی هستند که لکه ها را به خود نمی گیرند و به راحتی تمیز می شوند.

- یکی از انواع فرش های ماشینی که علاوه بر داشتن رنگ های نامحدود و شاد در بافت خود از جلوه ای بی نظیر نسبت به دیگر فرش های ماشینی کاشان برخوردار شده اند، تنوع بالا در طرح نیز از ویژگی هایی می باشد که باعث شده است تا فرش های مدرن سه بعدی جزء پر فروش ترین انواع فرش های ماشینی جدید شوند.

- فرش های مدرن سه بعدی به دلیل سبک بافت خاص و متفاوتی که دارند از دسته فرش های ماشینی می باشند که هیچگونه پرزدهی ندارند و هیچ حساسیتی برای بدن و دستگاه تنفس انسان به وجود نمی آورند و از طرفی دارای سطحی نرم و لطیف با مقاومتی بالا می باشند.

- فرش های سه بعدی به دلیل داشتن بافتی پر با طرح هایی خاص و جلوه ای بی نظیر از دسته قالی های ماشینی هستند که آلودگی و کثیفی ها را به آسانی در خود نشان نمی دهند.

- همانطور که گفتیم فرش های کلاریس سه بعدی با اینکه با دستگاه های چاپ دیجیتال تولید می شوند اما بر خلاف طرز فکر عموم، فرش هایی با ثبات رنگی بسیار بالا می باشند و این تثبیت رنگ فرش های مدرن سه بعدی با فرش های ماشینی آکریلیک رقابت می کند.

 

خرید فرش سه بعدی برای مکان های مختلف

از فرش های سه بعدی در تمامی مکان ها می توان استفاده نمود چرا که هیچ محدودیتی در طرح و رنگ فرش های سه بعدی وجود ندارد. فرش های سه بعدی مناسب مکان هایی اعم از اتاق خواب، سالن نشیمن، فرش سه بعدی مناسب محل کار، آشپزخانه و.... می باشند که دیگر سایز های کوچک تر فرش های سه بعدی مدرن مناسب تابلو فرش، پادری، پشتی و قالیچه ها نیز هستند و به همین دلیل این فرش ها به دلیل داشتن قیمت مناسب و ارزانی که دارند برای تمامی مکان ها نیز مناسب می باشند. برای خرید فرش سه بعدی برای مکان های مختلف شما هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و با توجه به مکان مورد نظر خود می توانید فرش مناسب را انتخاب و خریداری کنید. 

فروشگاه فرش کاشان اغلب قبل از تولید فرش ماشینی همه جوانب را بررسی می کند و هر فرش را مناسب مکان مورد استفاده آن تولید می کند. مثلا فرش سه بعدی مناسب آشپزخانه اغلب گلیم فرش ها هستند چرا که شستن گلیم فرش های سه بعدی بسیار آسان می باشد و طبق خرید مشتریان بیشترین خرید فرش برای آشپزخانه، گلیم فرش های ساده و یا سه بعدی بوده اند و به همین منوال شما باید ابتدا مکان مورد استفاده از فرش را باید بسنجید و بعد از آن فرش مناسب آن مکان را خریداری کنید. فروشگاه فرش کاشان یکی از تولید کنندگان بنام و بی نظیر در تولید انواع فرش های ماشینی می باشد و تمامی فرش ها را با شانه و تراکم و طرح های مختلف به صورت سفارشی با قیمتی کم و مناسب به فروش می رساند.