تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه ورژن

فرش ماشینی هفتصد شانه ورژن مناسب قیمت همراه با ارائه فرش ها به صورت مستقیم از کارخانه فرش کاشان
نمایش 1 تا 6 (از 6 محصول)
موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح سهیل
کد فرش: ark70006

 فرش ورژن 700 شانه طرح سهیل 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح ارکیده
کد فرش: ark70005

 فرش ورژن 700 شانه طرح ارکیده 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح مانا قیمت مناسب
کد فرش: ark70004

 فرش ورژن 700 شانه طرح مانا قیمت مناسب 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش 700 شانه ورژن طرح باغ معلق
کد فرش: ark70003

 فرش 700 شانه ورژن طرح باغ معلق 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح ناردون
کد فرش: ark70002

 فرش ورژن 700 شانه طرح ناردون 

2,400,000 تومان

موجود نیست
فرش ورژن 700 شانه طرح شهیاد
کد فرش: ark70001

 فرش ورژن 700 شانه طرح شهیاد 

2,400,000 تومان

فرش 700 شانه نخ ورژن چیست؟

فرش 700 شانه نخ ورژن یا ویرجین یکی از فرش های ارزان قیمت هفتصد شانه است که نسبت به الیاف آکریلیک، پلی استر و یا پلی پروپیلن قیمت ارزانتری دارد. شاید عده ای از متخصصان از کیفیت و دوام پایین این فرش های ارزان سخن بگویند ولی برخی از تولید کنندگان بزرگ کاشانی از قبیل گروه تجاری فرش کاشان برای بالا بردن کیفیت، زیبایی طرح و نگاره اقدام به بالا بردن تراکم طولی این فرش های ارزان قیمت 700 شانه کرده اند و بدین صورت سبب کیفیت متوسط این محصولات ارزان قیمت شده اند.

با بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی به دلیل زیاد شدن الیاف اولیه، تقاضا و خرید فرش 700 شانه ارزان قیمت ورژن زیاد شده است و این محصولات برای افرادی است که بودجه کافی برای خرید آکریلیک گرانقیمت را ندارند و یا برای مکان های پررفت و آمد به دنبال خرید فرش ارزان قیمت باکیفیت متوسط هستند که به صورت کناره فرش ارزان، 12 متری، 9 متری، فرش ارزان قیمت با متراژ 6 متری و ابعادهای قالیچه ارائه می‌شود.

 

هشدارهایی قبل از خرید فرش ماشینی ارزان

خرید فرش ماشینی ارزان باید با آگاهی صورت گیرد. چه بسا خرید برخی از محصولات باکیفیت پایین خریدار را مجبور به تعویض بافته به دلیل کیفیت پایین می‌کند. از این رو توصیه می شود که فرش ارزان قیمت ماشینی را از مراکز معتبر خریداری کنید و قبل از تحویل، برچسب پشت محصول را ببینید و به برند فرش روی آن و علامت استاندارد آن دقت کنید. حتما الیاف قبل از بافت هیت ست شده باشند و بهتر است با تراکم طولی بالا بافته شود.
اگر قصد خرید فرش ارزان قیمت به صورت اینترنتی را دارید، حتما به معتبر بودن فروشگاه آنلاین دقت کنید. نماد اعتماد از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال از نشانه های یک فروشگاه اینترنتی معتبر است.

 

ویژگی فرش ماشینی 700 شانه ارزان ورژن

فرش ماشینی 700 شانه ارزان ورژن کیفیت متوسطی دارد که چند سالی است با گران شدن هزینه های مواد اولیه، این الیاف گرانقیمت برای بافت محصولات ماشینی به صنعت فرش وارد شد. این الیاف از جنس گرانول نو است و عده ای هستند که می‌گویند ورژن، از نخ های بازیافتی است که این مورد کاملا اشتباه است.

درست است که دوام و کیفیت این نخ و الیاف در حد متوسط و پایین است ولی در مرحله ریسندگی با هیت ست کردن این الیاف سعی شده است تا دوام و کیفیت آن ها بالا رفته و پرزدهی بالای آن کمتر شود. لطافت این فرش های ماشینی نسبت به دیگر محصولات بیشتر است و از این کف پوش‌های نرم و لطیف می‌توان برای اتاق کودک و یا مکان هایی که از زمین برای استراحت و نشستن استفاده می‌کنند، بهره برد. این نخ ها ثبات رنگی دارند و این ویژگی به دلیل یکنواختی الیاف موجود در آن است و رنگ طرح و نقشه، طبیعی تر جلوه می‌کند.

محصولاتی ورژن بیشتر به صورت 500 شانه یا 700 شانه تولید می‌شوند. 700 شانه ها را با تراکم طولی مختلف می‌بافند که بهترین آن ها فرش 700 شانه ارزان قیمت با تراکم 2550 است که در حین ارزان قیمت بودن، دستبافگونه و دارای طرح و نقشه زیبا نیز هست. برای زیباتر ساختن طرح و نگاره، از 8 نخ رنگی استفاده کردند که ست کردن طرح و نقشه را با رنگ دیگر وسایل منزل میسر ساخته است.

 

انواع فرش 700 شانه ارزان قیمت

فرش 700 شانه ارزان قیمت با الیاف ورژن در انواع مختلف 700 شانه واقعی، طرح 700 شانه و 700 شانه تبدیلی تولید می‌شود که هر کدام خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی دارند. فرش 700 شانه ارزان قیمت واقعی با تراکم طولی 2250 و یا 2250 بافته می‌شود. این محصولات که با دستگاه HCPx2 بافته می‌شوند بسیار باکیفیت تر و زیباتر از دو نوع دیگری هستند. طرح 700 شانه که با شانه 500 و تراکم 1000 بافته می‌شود در آن از طرح های محصولات 700 شانه استفاده می‌شود و در بافت آنها از دستگاههای قدیمی تر استفاده شده است. 

700 شانه های تبدیلی نیز دسته ای دیگر از فرش های 700 شانه ارزان قیمت هستند که با دستگاههای قدیمی 500 شانه بافته می‌شوند که تغییراتی در این دستگاه ایجاد می‌شود و با انجام این تغییرات، هفتصد شانه های تبدیلی تولید می شود که تراکم عرضی شان (شانه) 700 است و تراکم طولی شان 1500. کیفیت و زیبایی 700 شانه های واقعی ورژن بسیار بیشتر از تبدیلی و طرح 700 شانه است و زیبایی طرح و نگارشان زیاد است از این رو به کسانی که به دنبال فرش ارزان با زیبایی طرح و نگاره هستند این دسته از محصولات پیشنهاد می‌شود.

 

قیمت فرش ماشینی ارزان 700 شانه 

قیمت فرش ارزان 700 شانه به دلیل جنس الیاف نخ خاب آنهاست. دلیل ارزان بودن محصولات شانه و تراکم آنها، ابعاد، طرح و جنس نخ خاب است که کم بودن قیمت فرش 700 شانه ارزان که با الیاف ورژن بافته می‌شود به خاطر جنس نخ خاب آنهاست و ارزان بودن این محصولات به تراکم آنها نیست چون این محصولات با شانه 700 و تراکم طولی 2550 یا 2250 بافته می‌شوند.

شایده عده ای از خریداران برای دکوراسیون منزل خود، جهیزیه عروس، مکان ها و سالن های عمومی، مساجد و... به دنبال فرش ارزان هستند که مقرون به صرفه بوده و نمایی زیبا و طرح و نگاره ای اصیل ایرانی داشته باشد. شاید عده ای گلیم فرش های ارزان قیمت را پیشنهاد دهند. ولی گلیم‌های ارزان چون فرش های رسمی نیست از این رو نمی توان در خیلی از مکان‌ها از آنها بهره برد. قیمت فرش ارزان 700 شانه به دلیل پایین بودن و داشتن طرح های اصیل ایرانی برای کسانی مناسب است که برای مکان های رسمی به دنبال خرید فرش های ارزان باکیفیت عالی، ضخامت ایده آل و طرح و نقشه های اصیل ایرانی هستند.

 

چه نوع فرش ارزان قیمت بخرم؟

سوال بسیاری از افراد این است که کدام فرش ارزان قیمت را بخرم؟ برخی از ارزان قیمت ها مربوط به شانه و تراکم آن هاست از قبیل محصولات 350 شانه که این محصولات بافت درشتی دارند و طرح و نگاره آنها درشت است و در آن زیبایی و ظرافت وجود ندارد. از طرفی به دلیل حجم پایین تعداد گره در یک متر از طول و عرض و بافته شدن با دستگاههای قدیمی ماکویی کیفیت لازمه را ندارند. ولی فرش ارزان قیمت اگر در شانه و تراکم بالا بافته شود کیفیت خوبی دارد. برای مثال فرش ارزان قیمت 700 شانه که با الیاف ورجین بافته می‌شود، جزو بافته های ارزان قیمتی است

 

قیمت فرش ماشینی 12 متری ارزان

قیمت فرش ماشینی 12 متری ارزان که با شانه 700 و با الیاف ورژن بافته می شود، کمی بیشتر از دیگر متراژهای استاندارد است چون مساحت این بافته کمی بالاتر است و با عرض 3 و طول 4 متر تولید می‌شود. برای اینکه قیمت فرش ارزان این متراژ به دست آید، مساحت را در قیمت یک متر مربع آن ضرب می‌کنند.

 

قیمت فرش ماشینی 9 متری ارزان

قیمت فرش ماشینی 9 متری ارزان به دلیل عرض 2.5 و طول 3.5 متر کمی پایین‌تر از 12 متری است. مساحت این متراژ ۸.۷۵ است بر خلاف تصور عده ای که باورشان این است که مساحت این متراژ 9 یعنی 3 در 3 متر است. قیمت فرش ارزان که با متراژ 9 متر است کمی بیشتر از ضرب 9 در قیمت یک متر مربع آن است و دلیل آن هم این است که عرض این بافته 2.5 است در صورتی که عرض دستگاههای بافندگی 3 متر است. تولید کننده مجبور است نیم متر باقی مانده را برزنت یا ضایعاتی ببافد که برای جبران این خسارت، روی قیمت فرش 9 متری ارزان می‌رود. البته برخی از تولید کنندگان معتبر و بزرگ از این نیم متر برای تولید پادری، تابلو فرش ها استفاده می‌کنند.

 

قیمت فرش ماشینی 6 متری ارزان

قیمت فرش ماشینی 6 متری ارزان بسیار کمتر از 9 متری و نصف 12 متری است. این متراژ را می توان برای اتاق خواب ها، پذیرایی و اتاق نشیمن های کوچکتر و یا آشپزخانه استفاده کرد. خوشبختانه چیدمان دکوراسیون های امروزی به گونه ای است که استفاده از فرش های کوچکتر بیشتر شده است و افراد تمامی خانه را مفروش نمی‌کنند بلکه کف پوش را کوچکتر از فضای اتاق انتخاب می‌کنند. بدین صورت هم صرفه جویی در هزینه شده است و هم زیبایی دکوراسیون بالا می‌رود.

 

خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 ارزان مستقیم از کارخانه

خرید فرش 700 شانه ارزان ماشینی به صورت مستقیم از کارخانه سبب دسترسی افراد به قیمت عمده و فرش اصل و درجه یک می‌شود. منظور از بافت درجه یک، محصولی است که در آن هیچ عیب و نقصی دیده نشود. مسلما فرش های ارزان قیمتی که با دستگاه HCPx بافته می شوند کیفیتی فراتر از محصولاتی هستند که با دستگاه ماکویی یا تکسیما بافته می شوند. فرش 700 شانه ارزان که با تراکم 2550 بافته می شود، محصولی است که با دستگاه HCPx بافته شده است و از ویژگی های آن می توان به انسجام و فشردگی بین ریشه های آن اشاره کرد چون تراکم طولی این محصولات 2550 است.

گروه تجاری فرش کاشان، طرح های پرفروش فرش 700 شانه را با الیاف ورژن و به صورت ارزان قیمت تولید کرده است تا کسانی که به دنبال طرح های اصیل ایرانی هستند ولی توانایی خرید 1500 شانه، 1200 شانه یا 1000 شانه را ندارند به سراغ این بافته ها روند. فرش های طرح افشان 700 شانه ارزان قیمت، طرح ناردون، طرح حوض نقره، فرش ارزان قیمت طرح باغ معلق و... از جمله طرح های پرفروشی است که با قیمت ارزان ارائه می‌شود..