تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کلاریس 700 شانه

فرش چاپی کلاریس هفتصد شانه کاشان با تعداد رنگ نامحدود یکی از جدیدترین و زیباترین فرش های ماشینی کاشان
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش کلاریس 700 شانه، فرشی نو و جدید برای سلیقه های خاص

قطعا با شرایطی که بر اقتصاد جامعه حاکم است، فرش ماشینی توانسته به عنوان رقیبی برای نمونه فرش های دستباف جای خود را در میان هموطنان در سراسر کشور باز نماید که در معرفی یکی از جدیدترین های آن در بازار که امروزه نام آن را بسیار شنیده اید را می‌توان فرش کلاریس 700 شانه بیان کرد که بدون هیچ گونه محدودیتی از طرح و رنگ توانسته پاسخگوی نیاز هموطنان باشد. این سری از فرش های ماشینی که برای نخستین بار در شهر فرش کاشان توسط برترین تولیدکنندگان تولید گشت در سال 1397 در ترکیه رونمایی شد و توانست به عنوان یک محصول جهانی نظر بسیاری از بازیدکنندگان را به سمت محصولات ماشینی تولید شده در این عرصه کشاند.

این سری از فرش های ماشینی که توسط تکنولوژی های به روز و جدید تولید می‌شوند در طرح های مختلف و متنوعی قابلیت تولید و طراحی دارند، به طوری که شما می‌توانید از این سبک محصولات هم برای دکوراسیون های کلاسیک با انتخاب نمونه فرش کلاریس کهنه نما یا سنتی و هم با انتخاب فرش کلاریس فانتزی و مدرن، دکوراسیون مدرن منازل خود را بیارایید؛ با این تفاسیر می‌توان به این نتیجه رسید که کارخانه فرش کلاریس در تولید این محصولات انواع مختلفی از این بافته را تولید می‌نماید که در معرفی آن می‌توان به فرش کلاریس کهنه نما، فرش کلاریس فانتزی، فرش کلاریس سنتی اشاره داشت، همان طور که در بالا بیان شد.

همان طور که بیان شد طراحی این بافته ها بدون محدودیت طرح و رنگ انجام می‌شود و دلیل آن شیوه طراحی و تولید چاپی این محصول است که سبب شده تا این چنین فرش هایی با نام فرش چاپی نیز شناخته شوند. در اصل تولید این محصول در ابتدا به صورت فرش خام با تراکم مشخص انجام می‌شود و سپس طرح و رنگ مورد نظر از طریق رنگریزی به صورت عمقی و ریشه ای بر روی فرش اعمال می‌شود؛ به طوری که رنگ ها به دل فرش نفوذ کرده و طرح و رنگ را از پشت و رو فرش مشخص کرده است و همین دلیلی است بر این که فرش کلاریس 700 شانه، فرشی نو و جدید برای سلیقه های خاص شناخته شود.

البته در کنار تمامی موضوعات بالا باید بدین امر نیز توجه نمایید که در کنار طراحی متنوع این محصولات که انواع مختلفی از این طرح فرش کلاریس ماشینی را روانه بازار می‌نماید قابلیت تولید این فرش در تراکم های مختلف نیز وجود دارد که این خود دسته بندی متنوعی فارغ از طرح را برای این محصولات به همراه دارد که یکی از پرفروش ترین آن را می‌توان در اصل فرش کلاریس 700 شانه معرفی نمود که در ادامه بیشتر در باب آن توضیحاتی را بیان نموده ایم.

 

فرش کلاریس 700 شانه چیست؟

در باب پاسخ به این سؤال که فرش کلاریس 700 شانه چیست، می‌توان این گونه گفت که فرش کلاریس 700 شانه یکی از نمونه فرش های چاپی با نوع بافت کلاریس به شمار می‌رود که با تراکم بافت فرش 700 شانه تراکم 2550 به بالا تولید آن صورت می گیرد. ابتدا رول فرش های خام با این تراکم را در ابعاد مورد نظر برای چاپ تصویر انتخابی یا حتی سفارشی برش می‌دهند و سپس ابعاد سفارشی را برای چاپ تصویر در دستگاه های مورد نظر قرار داده تا تولید این محصول صورت گیرد. یکی از مزیت های چاپ کلاریس نسبت به نوع فرش های چاپی دیگر را می‌توان چاپ عمقی این نوع از محصولات بیان نمود که خود زیبایی طرح و نگاره ها را در بر دارد.

همان طور که گفته شد چاپ و تولید این نمونه از فرش های ماشینی معمولا در تراکم بافت های مختلف در شرکت فرش کاشان انجام می‌گیرد که یکی از پر تقاضا ترین دسته های آن را می توان فرش کلاریس 700 شانه بیان نمود که متنوع ترین طرح و نقشه های بافت فرش را برای شما تولید می‌نماید. در قیاس این دسته از فرش های ماشینی با نوع بافت آن می‌توان استفاده از تنوع بالای رنگ بندی را بیان نمود که زیبایی طرح و نقشه های فرش را به همراه دارد و به نسبت دیگر تراکم ها و فرش های ماشینی نوع بافتی قیمت مناسب تری را در بر دارد.

 

فرش طرح کلاریس 700 شانه و ویژگی های آن

با توجه به مطالب بیان شده در بالا می‌توان در بیان فرش طرح کلاریس 700 شانه و ویژگی های آن به این که محدودیت طرح و رنگ بافت برای این محصولات وجود ندارد به عنوان یکی از بارزترین مشخصات اشاره داشت که این خود منجر به این شده تا بتوان زیبایی منحصربفردی برای این محصولات شکل گیرد و هر سلیقه ای بتواند این بافته را حتی به صورت سفارشی با طرح و رنگ مورد نظر خود خریداری نماید.

تراکم بافت این محصول همان طور که بیان شده است به صورت فرش 700 شانه تراکم 2550 است یکی از تراکم های رایج خرید برای هموطنان از نظر کیفیت و قیمت که در این نوع طراحی استفاده شده است و توانسته در قیاس با نوع بافت قیمت مناسب تری را برای هموطنان در بر داشته باشد نیز خود می‌تواند از دیگر ویژگی های این محصول بیان شود.

جنس نخ خاب فرش یعنی نخی که در سطح قالی قرار دارد و در تماس مستقیم با شماست و در اصل تعیین کننده کیفیت است باید از سری الیاف هایی باشد که علاوه بر ثبات رنگی، مقاومت بالا در برابر با شستشو و سایش را نیز داشته باشد و این ویژگی ها وجود ندارد مگر در نوع الیاف پلی استر به ویژه نوع فراوری شده آن یعنی پلی اوژن که با کاهش عیوب نخ پلی استر است که در بافت این چنین محصولاتی به کار می‌رود و در برابر با کپک، حرارت و گرما مقاوم است.

ابعاد فرش ماشینی کلاریس که از دیگر مشخصات این محصول است شامل تمامی سایز های استاندارد بافت فرش است که در ابتدا به صورت رول تولید شده و سپس با اندازه مورد نظر شما برش می‌‎خورد و این امکان برای این محصول وجود دارد که به صورت ابعاد نامتعارف نیز این محصول را خریداری نمایید و حتی در این صورت نیز با وجود افزایش قیمت به نسبت نمونه های بافتی قیمت مناسب تری از این محصول را خریداری نمایید.

 

تفاوت فرش 700 شانه کلاریس با بافت 700 شانه

قطعا با اطلاعات بیان شده توانسته اید کمی آگاهی در باب فرش 700 شانه کلاریس به دست آورید؛ اما موضوعی که در این بین وجود دارد و گاهی ذهن هموطنان را به خود مشغول می‌سازد تفاوت فرش 700 شانه کلاریس با بافت 700 شانه است که در زیر به چندی از این اختلاف و تفاوت ها اشاره نموده ایم تا به راحتی بتوانید تصمیم نهایی خود را برای خرید فرش مدل کلاریس بگیرید. همان طور که می‌دانید در اصل خصوصیات این محصولات است که منشاء به وجود آمدن تفاوت در این بین است که در باب آن می‌توان این چنین گفت:

  • فرش کلاریس کاشان بدون محدودیت در طرح و رنگ تولید می‌شود در حالی که در نمونه های بافتی امکان استفاده از طرح های محدود به علت محدودیت در رنگبندی استفاده می‌شود که در نمونه های فرش 700 شانه این تعداد 8، 10 و 12 رنگ است.
  • نوع الیافی که برای تولید این محصولات به کار می‌رود به طبع در نوع فرش های چاپی از سری الیاف هایی است که ثبات رنگی و مقاومت بالایی دارند که در این چنین محصولی نوع الیاف تولید داخل پلی استر یا پلی اوژن است که استفاده می‌شود و معمولا برای نوع بافت فرش های 700 شانه از نوع آکریلیک هیت ست شده نوع وارداتی این الیاف است که بهره می‌برند و به طبع همین موضوع است که خود منجر به وجود آمدن اختلاف و تفاوت دیگری برای این بافته می‌شود که ر اصل قیمت این محصول است.
  • قیمت فرش کلاریس کاشان 700 شانه به نسبت قیمت فرش 700 شانه بافتی کمتر است و در اصل دلیل آن همان نوع الیاف مصرفی و شیوه تولید آن است. در اصل شیوه تولید نوع بافتی که به صورت یک دست طرح و رنگ بافت فرش به کامپیوتر دستگاه داده می‎شود به نسبت این که در ابتدا فرش به صورت خام تولید شود و سپس به صورت تزریقی طرح و رنگ به فرش با هزینه کمتری اعمال شود، قیمت بالاتری را دارد.
  • تنوع طرح های مورد استفاده در تولید فرش چاپی یا همان کلاریس به نسبت نوع کلاسیک و بافت بیشتر است و تنوع بالاتری را به بازار ارائه می‌دهد و حتی امکان سفارش طرح و رنگ دلخواه شما را برای تولید میسر کرده است و این خود جنبه دیگری از تفاوت بین این دو محصول است که در نظر گرفتن آن در کنار موارد بالاست که سبب شده تا بتوانید تصمیم نهایی را برای انتخاب و خرید بگیرید.

 

با فرش مدل کلاریس 700 شانه تصویر دلخواه خود را به خانه ببرید!

همان طور که در ابتدا بدان اشاره نموده ایم فرش های کلاریس یا با طراحی های کهنه نما و سنتی تولید می‌شوند یا به صورت فرش مدرن و فانتزی در دسته بندی فرش های 700 شانه ارائه می‌شوند که این خود منجر به این گشته تا بتوان به راحتی با فرش مدل کلاریس 700 شانه تصویر دلخواه خود را به خانه ببرید. البته باید بدین موضوع نیز توجه نمایید که امکان سفارش طرح های دلخواه شما حتی با تصویر شخصی برای تولید این محصولات امکان‌پذیر است و این موضوع بوده که به راحتی سبب شده تا شما بتوانید اعم از نوع طراحی و دیزاین دکوراسیون با توجه به محل مورد استفاده از فرش از اتاق خواب گرفته تا پذیرایی از این محصول استفاده نمایید.

همین ویژگی ظاهری و طراحی بی نظیر این سری از فرش های چاپی کلاریس بوده که سبب شده تا تنوعی از زیبایی در منازل خود نمایی نماید و این سری از بافته های ماشینی را در میان دیگر محصولات پرفروش تر نماید و به عنوان یک محصول منحصربفرد به دلیل دنیای از طرح و رنگ انتخابی خاص و شایسته برای هموطنان باشد.

 

قیمت فرش 700 شانه کلاریس

قطعا می‌دانید که در کنار توجه و اطلاع از خصوصیات یک فرش از لحاظ کیفیت و طرح و رنگ با وجود نوسانات اقتصادی حال حاضر جامعه اولویت دیگری که قبل از خرید برای خریداران مطرح است و باید بدان توجه نمود، اطلاع از قیمت فرش 700 شانه کلاریس است که باید خریدارن از آن مطلع شوند و سپس تصمیم و اقدام به خرید نمایند. درست است که در همه جا به این که به نسبت نمونه های بافتی قیمت فرش کلاریس کمتر است، اشاره شده است؛ اما نمی توان قطعیتی را در این باره بیان نمود و در برخی از مواقع بنا به دلایلی قیمت این محصولات بالاتر خواهد بود که با خرید از شرکت فرش کلاریس به صورت مستقیم است که خواهید توانست این محصول را با قیمت عمده و تولیدی تهیه نمایید.

استفاده از تعداد رنگ های بیشتر در تولید این محصولات، ابعاد و تراکم بافت از سری خصوصیاتی است که سبب شده تا قیمت فرش کلاریس به نسبت دیگر محصولات در این سبک از شیوه تولید بالاتر رود و با کمی توجه به آن و خرید بدون واسطه است که خواهید توانست حتی این محصولات با قیمت بالاتر را با قیمت تولیدی تهیه نمایید.

 

خرید فرش کلاریس ماشینی 700 شانه

در باب خرید این نمونه از فرش های ماشینی کلاریس با تنوع بالای طرح و نگاره ها و حتی بهترین کیفیت می توانید فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگ‌ترین تولیدی های کاشان را برای خرید این محصولات به همراه ضمانت کیفیت انتخاب نمایید. این مجموعه که به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی با ایجاد سایت فرش کلاریس این پدیده جدید فرش را در اختیار خریداران قرار می‌دهد این امکان را با این شیوه خرید به وجود آورده است تا با صرفه جویی در زمان و هزینه به راحتی با مشاهده عکس فرش کلاریس در میان صد ها مدل به بهترین انتخاب دست بزنند.

شاید در زمان خرید این سؤال برای شما مطرح شود که چرا بیشترین انتخاب هموطنان در میان انواع فرش ماشینی ارائه شده در این مجموعه فرش کلاریس کاشان بافته شده به صورت فرش 700 شانه تراکم 2550 یا فرش 700 شانه تراکم 3300 است که دلیل آن کاملا منطقی است و چیزی نیست جز تنوع طرح و رنگبندی این بافته ها که امکان استفاده از این محصول را برای هموطنان با هر سلیقه و دکوارسیونی به وجود آورده است.
خرید فرش کلاریس 700 شانه اینترنتی از این فروشگاه با ارائه ضمانت کتبی کیفیت و تضمین قیمت در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.