تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کلاریس 700 شانه

فرش چاپی کلاریس هفتصد شانه کاشان با تعداد رنگ نامحدود یکی از جدیدترین و زیباترین فرش های ماشینی کاشان
برای هماهنگی و سفارش محصولات این شاخه با واحد مشاوره و فروش گروه تجاری فرش کاشان در ارتباط باشید : 09133602885 - 03155443195

فرش کلاریس 700 شانه یکی از نمونه فرش های چاپی با نوع بافت کلاریس می باشد که با تراکم بافت فرش 700 شانه تراکم 2550 تولید آن صورت می گیرد. ابتدا رول فرش های خام با این تراکم را در ابعاد مورد نظر برای چاپ تصویر انتخابی یا حتی سفارشی برش می دهند و سپس ابعاد سفارشی را برای چاپ تصویر در دستگاه های مورد نظر قرار می دهند تا تولید این محصول صورت گیرد. یکی از مزیت های چاپ کلاریس نسبت به نوع فرش های چاپی را می توان چاپ عمقی این نوع از محصولات بیان نمود که خود زیبایی طرح و نگاره ها را در بر دارد.
چاپ و تولید این نمونه از فرش های ماشینی معمولا در تراکم بافت های مختلف در شرکت فرش کاشان مورد تولید قرار می گیرد که یکی از پر تقاضا ترین دسته های آن را می توان فرش کلاریس 700 شانه بیان نمود که متنوع ترین طرح و نقشه های بافت فرش را برای شما تولید می نماید. در قیاس این دسته از فرش های ماشینی با نوع بافت آن می توان استفاده از تنوع بالای رنگ بندی را بیان نمود که زیبایی طرح و نقشه های فرش را به همراه دارد.
در باب خرید این نمونه از فرش های ماشینی کلاریس با تنوع بالای طرح و نگاره ها و حتی بهترین کیفیت می توانید فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگ ترین تولیدی های کاشان را برای خرید این محصولات به همرا ضمانت کیفیت انتخاب نمایید.