تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چگونه هنگام خرید اینترنتی فرش استرس نداشته باشیم و خرید مطمئن و امن انجام دهیم؟

خرید اینترنتی امن و مطمئن فرش ، بدون استرس و نگرانی

بدن همه انسان ها علاوه بر سیستم دفاعی جسمانی، یک سیستم دفاعی روانی نیز دارد که این سیستم زمانی عمل می کند که به طور مثال یک فرد در محیطی تازه قرار می گیرد و یا باید به فرد یا شرکتی اعتماد کند. این سیستم به فرد کمک می کند تا از خطرات احتمالی مانند رفتن آبرو، از بین رفتن سرمایه و زمان جلوگیری کند و فرد متحمل خسارات نشود و درصورت بروز خسارت، قدرت تخریب آن را کاهش دهد.

خرید اینترنتی محصولات یکی از مواردی هست که در تمام انسان ها، به خصوص در اولین مواجه با سایتی خاص، این سیستم دفاعی بدن را تحریک می کند و باعث ایجاد نگرانی ها و استرس هایی در روند خرید اینترنتی در فرد می شود چرا که در زمان خرید اینترنتی هزاران سوال و نگرانی در ذهن هر فرد شکل می گیرد و اگر فرد نتواند در ذهن خود به هر کدام از این سوالات، جواب منطقی دهد، فرد نسبت به خرید اینترنتی بی اعتماد شده و از مزایای خرید اینترنتی از جمله خرید با قیمت مناسب و بسیار ارزان تر از خرید حضوری فرش و ... بی بهره می شود. این بی اعتمادی و نگرانی نسبت به خرید اینترنتی، در خرید های اینترنتی فرش بسیار پررنگ تر می شود چرا که قیمت و حساسیت خرید کالایی مانند فرش نسبت به بسیاری از وسایل دیگر بالاتر است و در صورت اعتماد نا به جا نسبت به سایتی که مورد اعتماد نیست باعث خسارات مالی و آبرویی چندین برابری می شود. برای مثال اگر شما یک جعبه مداد بخرید و آن مداد اگر مطابق میل شما نباشد، شما نهایتا به اندازه هرینه یک جعبه مداد ضرر کرده اید و در این زمان شما بیشتر از این که نگران ضرر هزینه آن باشید، ضرر زمانی و اعتمادی که هدر و از بین رفته است را بیشتر حس می کنید اما در خرید آنلاین فرش این ضرر و نگرانی جنبه مالی بیشتری پیدا می کند و گاهی دیگر این موضوع و ضرر چبران پذیر نیست و هم اموال و هم زمان به هدر رفته است.

سوال ها و نگرانی هایی که بسیار معمول هستن و در ذهن همه شکل می گیرد از این قبیل هستند:

اطلاعات کارت اعتباری ما دزدیده شود.

فروشگاهی که از آن خرید می کنیم یک فروشگاه واقعی نباشد.

اطلاعات ما فروخته شود و ما بعد از خرید اینترنتی بسیاری ایمیل و کاتالک و پیامک تبلیغاتی و حراجی برای ما می آید که در برخی موارد این موضوع بسیار کلافه کننده است.

نمی دانیم کالایی که خرید می کنیم دقیقا چه شکلی است و تصور اندازه دقیق آن گاهی سخت است.

عدم حضور شخص حقیقی آگاه از اطلاعات جنس و عدم امکان راهنمایی و کمک از آن.

اگر کالا مورد رضایت ما نباشد، و آن چیزی نباشد که ما مورد نظرمان بود گیر بیافتیم

بعد از خرید، پول از بین برود و جنسی به دست ما نرسد.

نکند گران تر حد معمول ما آن را خریداری کرده ایم.

اگر متحمل خسارت شدم چگونه آن را پیگیری کنم و نگرانی بابت ناتوانی در پیگیری محصول بعد از خرید.

اگر مشکلی پیش آمد از مراجع قانونی می توانم آن مشکل را پیگیری کنم یا خیر 

و ... 

این ها نگرانی های منطقی هست که در همه ما انسان ها در مواقع خرید اینترنتی از جمله خرید اینترنتی فرش در ذهنمان شکل می گیرد. 

زمانی که چراغ راهنمایی در جاده ها نبود یکی از استرس ها و نگرانی های مردم این بود که نکند در زمان عبور از چهارراه یا یک معبر تصادف کنم. این نگرانی و استرس مردم باعث ایجاد احتیاط در هر فرد می شد و کشور ها به این نتیجه رسیدند که مطابق این نگرانی قوانینی را وضع کنند تا این نگرانی ها را رفع کنند و از خسارات احتمالی پیشگیری کنند. حال خرید اینترنتی محصولات نگرانی جدید مردم هست که کشور ها با قوانین خاص سعی در برطرف کردن این نگرانی ها هستند و فقط کافی هست ما زمان خرید اینترنتی بررسی کنیم که سایت فروش اینترنتی مورد نظر آن قوانین را رعایت کرده است یا خیر و اگر رعایت کرده باشد با خیال راحت از آن خرید کنیم.

ما در این مقاله به شما کمک می کنیم که متوجه شوید آیا خرید اینترنتی امنیت دارد؟ ما راهنمای خرید اینترنتی امن فرش شما خواهیم بود و خیال شما را در این زمینه راحت خواهیم کرد.

 

در زمان خرید اینترنتی فرش به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟ و چگونه خرید اینترنتی امن داشته باشیم ؟ 

 

1) امنیت سایت فروشگاه اینترنتی فرش را بررسی کنید.

کافیست برای اینکار به کنار آدرس URL سایت نگاه کنید، آیا یک قفل کوچک قرار دارد؟ آیا در ابتدای آن HTTPS   آمده است یا HTTP ؟

و آیا پروتکل های HTTPS  را رعایت می کند و گواهی  SSL دارا است ؟

اگر در کنار آدرس URL سایت فروشگاه اینترنتی یک قفل کوچک باشد به شما می‌گوید که صفحه‌ی وبی که در حال بازدید از آن هستید، سیستم محافظت از حریم خصوصی را دارا است و از حریم خصوصی شما و اطلاعات شما حفاظت می کند و این سایت ایمنی بسیار بالایی در مواجه با هکر ها دارد و خیال کاربران اینترنتی را راحت می کند.

 

امنیت سایت فروشگاه اینترنتی حاوی https

 

در سایت ما هم اگر همین الان یک نگاهی به آدرس صفحه ما بیاندازید در ابتدای آن HTTPS و آیکون قفل را مشاهده می کنید که این دو نشانه، به ما کمک می کند تا امنیت حریم شخصی و اطلاعات شخصی شما در هنگام خرید اینترنتی فرش را در سطح بالایی حفظ کنیم و به شما اطمینان دهیم که با خرید از سایت ما، اطلاعات و مشخصات شما ایمن می ماند.

 

2) نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد.

توسعه تجارت الکترونیک، با ایجاد اطمینان و اعتماد در میان کاربران خدمات الکترونیک امکان پذیر است. در ایران مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی بر عهده مركز توسعه تجارت الكترونیكی است. موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی در کشور، ساماندهی سایت‌های تجاری است و این ساماندهی باعث می شود که مردم، با اطمینان از این ‌كه سایت ‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند اقدام به خرید از طریق اینترنت انجام می دهند.

بنابراین برای خرید اینترنتی امن از یک سایت فرش، به نماد اعتماد الکترونیکی آن دقت کنید که نماد تصویری آن در زیر به شما نمایش داده شده است و هر چه تعداد ستاره های این نماد در سایت بیشتر باشد آن سایت معتبر تر است.

این نماد در صفحه اول همه سایت ها قرار دارد و اگر سایت مورد نظر شما داشته باشد با دقت در صفحه اصلی آن سایت به راحتی می توانید این نماد را بیابید.

 

نماد اعتماد الکترونیک سایت های فروشگاهی ایران

 

سایت ما نیز با مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، این نماد اعتماد الکترونیکی را دارا است. شما با خیال راحت می توانید از ما خرید کنید و از خرید خیالتان راحت باشد.

 

3) دارای نماد ساماندهی الکترونیک از واحد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال باشد

این مرکز وظیفه ساماندهی و نظام مند کردن فعالیتهای فرهنگی دیجیتال در کشور را بر عهده دارد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با راه اندازی این سامانه در صدد آن است که فضای فعالیتهای فرهنگی دیجیتال در کشور را با ایجاد زیر ساخت های مناسب در زمینه های حقوقی، نظارتی و اجرایی را سازماندهی کند و آن زیر ساخت ها را بهبود بخشد. تلاشهایی همچون صدور مجوز برای موُسسات، شناسنامه دار کردن نرم افزارهای رایانه ای و فعالیتهای فرهنگی دیجیتال و ... از جمله اقداماتی است که در راستای این ساماندهی صورت گرفته است و سایت های اینترنتی که تحت نظارت و ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد، نماد این مرکز را در سایت گذاشته شده است و مانند نماد اعتماد الکترونیک در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است.

نماد این سامانه تصویر زیر می باشد. 

نماد ساماندهی سایت های فروشگاهی ایران

 

سایت ما نیز با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای این نماد است و ما زیر نظر این وزارت مستقیم این وزارت خانه می باشیم و اطلاعاتی ثبتی فروشگاه اینترنتی ما را می توانید پیگیری کنید و خرید مطمئن داشته باشید.

 

4) نحوه پرداخت و درگاه پرداخت ایمن داشته باشد

یکی از بزرگترین نگرانی های خرید اینترنتی پرداخت هزینه در خرید الکترونیکی است و این موضوع در کالاهای گران و ارزشمند مانند فرش بیشتر می شود. نحوه پرداخت های خرید های اینترنتی و آنلاین در فروشگاه های اینترنتی فرش مختلف و متفاوت است.

در سایت ما دو راه پرداخت وجود دارد که ما تمام نگرانی های شما را در هر دو روش برطرف کرده ایم.

1) پرداخت حضوری: شما می توانید با سفارش دادن در سایت ما، فرش را در محل سکونت خود تحویل بگیرید.

2) پرداخت اینترنتی به طور کامل از طریق سایت شاپرک  

شرکت شاپرک برای جلوگیری از بروز مشکلات و کلاهبرداری های احتمالی، با معرفی آدرس درگاه شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت سعی در جلوگیری از سو استفاده از مشتریان این سیستم دارد.

شما برای حصول اطمینان از معتبر بودن درگاه پرداخت یک سایت فروشگاهی به نکات زیر توجه کنید

الف) آدرس صفحه پرداخت باید آدرس یکی از درگاه های پرداخت مورد تایید و تحت دامنه شاپرک به شرح زیر باشد.

ب) حرف S در https سایت درگاه پرداخت به معنی امن بودن ارتباط مشتری با سایت است.

3) پرداخت بیعانه و تسویه بعد از بازدید از فرش

شما می توانید  300 هزار تومان به عنوان بیعانه پرداخت کنید و باقی هزینه را در باربری شهر خود، پس از رویت فیزیکی فرش باقیمانده هزینه را پرداخت کنید و فرش خود را تحویل بگیرید.

 

5) سایت اطلاعات تماس و آدرس و مشخصات کامل کارخانه و دفتر فروش داشته باشد و در صورت تماس با تلفن های آن پاسخگویی داشته باشند.

تمامی سایت های معتبر فروش اینترنتی برای برقراری ارتباط با مشتری و خدمت رسانی بهتر به آن ها، باید اطلاعات کامل خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. این اطلاعات شامل آدرس دقیق دفتر فروش و کارخانه، شماره تماس های پاسخگو و شماره تماس پشتیبانی خرید اینترنتی و مشاوره خرید اینترنتی می باشد.

سایت ما نیز با افتخار اطلاعات کامل خود را از جمله اطلاعات تماس سفارش، تماس مشاوره رایگان، آدرس کارخانه ما و آدرس دفتر مرکزی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گذاشته است که در قسمت ارتباط با ما سایت یا انتهای سایت آن را مشاهده کنید.

 

بنابراین شما می توانید خرید اینترنتی امن و مطمئن فرش را، بدون استرس و نگرانی از ما تجربه کنید و از خرید خود لدت ببرید و فقط با چند کلیک و گشت در سایت شکیات خود را نسبت به ما برطرف کنید و از این بابت مطمئن باشید که ما برای پیشرفت خود به دنبال خرید اینترنتی ایمن فرش برای شما هستیم تا از مزایای خرید اینترنتی فرش بهره مند شوید و از هر لحاظ شما سود ببرید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی