تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

برای منزل خود فرشی با رنگ تیره بخریم یا رنگ روشن

خرید فرش روشن یا خرید فرش تیره

فرش ماشینی یا دست باف کالایی هست که در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از عوامل بصری در دکوراسیون و جلوه دادن به منزل می باشد. یکی از چیز هایی که در دکوراسیون منزل مهم است این است که چه فرشی بخریم؟ چگونه محیطی دل نشین برای منزل خود ایجاد کنیم که خسته کننده نشود؟
شما زمانی که می خواهید فرش خریداری کنید باید به مبلمان و سبک دکور منزل خود توجه کنید و با توجه به سبک دکور منزل تان که می تواند کلاسیک، مدرن، و نئوکلاسیک باشد فرشی مناسب را انتخاب کنید پس برای درست کردن محیط دنج و زیبا در خانه اول به سبک منزل،مبلمان، پرده و... توجه کنید و بعد تصمیم برای خرید فرش بگیرید.
خیلی از مشتریان علاقه خیلی زیادی به خرید فرش های رنگ روشن دارند ولی با توجه به سبک زندگی شخصی خود که به عمق ماجرا فکر می کنند برایشان دغدغه به وجود می آید که حال چیکار کنیم بخاطر شرایطی مثل داشتن کودک و بچه، فرش همیشه در معرض کثیف شدن خواهد بود و یا خیلی از مسائل دیگر که ممکن است شخص پا به روی علایق شخصی خود بگذارد و فرش رنگ روشن نخرد.

نکات اصولی در انتخاب فرش تیره یا روشن

) توجه به سبک زندگی شخصی

گام اول شما باید به سبک زندگی شخصی خود نگاه کنید .
مثلا بعضی از خانواده ها فرزند و یا کودک دارند، بعضی مهمان های زیادی به منزل شان رفت و آمد می کند، بعضی ها شغل همسرشان مثلا مکانیک هست که این موارد انتخاب را برای داشتن فرشی با رنگ روشن سخت می کند و با توجه به این شرایط خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا می توانید با این مسائل کنار بیایید یا نه؟ پس اول قبل از خرید فرش به سبک زندگی خود دقت کنید!2) معرض آلودگی

بعضی از منازل طرف خیابان، اتوبان و... هستند که بخاطر آلودگی های ناشی از دود وسایل نقلیه و... اگر رنگ فرش هایشان روشن باشد باعث می شود فرش زود به زود کثیف شود و با شست و شوی زیاد بعد چند سال فرش به قول معروف از قیافه بیفتد، که پیشنهاد می کنیم فرش های آکریلیک را خریداری کنید چون در زمان شست و شو آسیب نمی بینند و کیفیت خود را از دست نمی دهند.3) تعیین جای قرار گیری فرش
تعیین کنید که فرش تیره یا روشن را برای کجای منزل خود می خواهید
جایی که پاخور زیادی دارد پهن کردن فرش رنگ روشن ممکن است در صورتی که صاحب خانه حساس باشد خیلی سخت باشد و باعث اذیت شدن فرد شود ولی جایی در منزل که فرش پاخور زیادی ندارد و به عنوان مهمان خانه هست می تواند فرش رنگ روشن گزینه خوبی باشد. و یا اتاق کودک هم گزینه خوبی برای پهن کردن فرش رنگ روشن هست اول بخاطر اینکه از نظر روانشناسی فرش اتاق کودک باید روشن باشد و دوم اینکه اتاق کودک پاخور کمتری دارد و... .


4) قالی های شلوغ و چند رنگ
آن دسته ازافرادی به هر دلیلی همیشه فرش ها و وسایل شان زود به زود کثیف می شود بهتر است از فرش های شلوغ و رنگ تیره استفاده کنند چون این فرش ها کثیفی های ناشی از آلودگی ها و خوراکی های ریخته شده روی فرش را نشان نمی دهند تا زمانی که فرش را جارو بکشید و از صدای جارو برقی متوجه وجود کثیفی ها می شوید.5) فرش های رنگ تیره
اگر بخواهید دقیق تر انتخابی درست در تعیین رنگ فرش خود داشته باشید بهتر است که به رنگ دیوار های منزل خود دقت کنید اگر رنگ دیوار های منزل شما روشن است فرش هایی با رنگ تیره می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد با ایجاد کردن فضایی گرم و صمیمی.6) فرش های رنگ روشن
اگر رنگ دیوار های منزل شما تیره است شما می توانید با انتخاب فرشی روشن تر از دیوار های منزل تان کف منزل را نورانی به نظر برسانید.7) فضای کوچک منزل
اگر منزل شما متراژش کم است و کوچک است بهترین گزینه انتخاب فرش هایی با رنگ روشن است که فضا را بزرگتر نشان می دهند و بالعکس فرش هایی با رنگ تیره منازلی که کوچک هستند را دلگیر و کوچک تر نشان می دهند.


 
8) فضای بزرگ منزل
اگر منزل تان بزرگ است و به چشمتان خیلی یکنواخت به نظر می رسد بهترین انتخاب فرش هایی با رنگ تیره و شلوغ می باشد که فضارا کوچک تر و شلوغ نشان می دهد و باعث به وجود آمدن فضایی گرم و صمیمی می شود و با فرش های رنگ تیره به راحتی می توان پرده، مبلمان و وسایل را ست کنید و محیطی دنج و زیبا را درست کنید.نتیجه برای انتخاب نهایی:

انتخاب رنگ فرش در درجه اول سلیقه ای است و در درجه دوم نکاتی هست که باید به آن ها توجه کنیم و از مشکلاتی که در انتخاب رنگ فرش تیره یا روشن ممکن است برایتان به وجود بیاید توجه کنید تا بعد از چند سال از خرید خود پشیمان نشوید. با فرش های رنگ تیره به راحتی می توان پرده، مبلمان و وسایل را ست کنید و محیطی دنج و زیبا را درست کنید.
و در فروشگاه آنلاین فرش کاشان بیش از صد ها مدل و طرح و رنگ وجود دارد که شما می توانید حتی فرش رنگ روشن را با تنوع های بسیار زیاد و چرک تاب بودن از نظر شلوغ بودن و به کار بردن رنگ های مکمل تیره به راحتی انتخاب و خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی