تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد انواع سایز ها یا ابعاد استاندارد فرش ماشینی قبل از خرید فرش

انواع سایز فرش ماشینی و ابعاد فرش ماشینی

سایز های فرش ماشینی کاشان
شهر کاشان سرزمین فرش ماشینی ایرانی می باشد که آوازه جهانی دارد. فرش ماشینی ادارای مشخصات و خصوصیات منحصربه فردی است و علاوه بر کیفیت بالا، دارای قیمتی ارزان می باشد.
خرید فرش کاشان با توجه به رنگ و ابعاد فرش انجام می شود و سایز فرش ماشینی در چیدمان خانه بسیار مهم می باشد.
ابعاد قالی های ماشینی در برچسب آن ها قید می شوند و حدود رواداری آن 5/2+ و 5/1- درصد برای طول و 1± درصد برای عرض است.
سایز های رایج فرش ماشینی کاشان شامل: ابعاد استاندارد فرش ماشینی، ابعاد غیر استاندارد فرش ماشینی و ابعاد سفارشی فرش ماشینی می باشد.

رنگ فرش یکی از شاخصه ها برای انتخاب سایز فرش ماشینی کاشان است که در صورتی که فرش ماشینی دارای رنگ روشن باشد می تواند مکان را دلباز تر نشان دهد و زمانی با سایز برزگ انتخای شود باعث لوکس  شدن مکان می شود.

این که یک فرش ماشینی در چه مکانی استفاده می شودو دارای چه اندازه ای باید باشد نکته ای مهم است. فرشی که در اتاق پذیرایی به کار می ورد با فرشی که در اتاق خواب و یا اشپزخانه به کار می رود متفاوت است و انتخاب فرش ماشینی باید با توجه به اندازه  فضا باشد.

ابعاد فضا باید با سایز قالی ماشینی فرق داشته باشد و عموما برای زیبا سازی مکان ها باید از سایز های کوچک تر استفاده شود. آگاهی از انواع سایزبندی فرش ماشینی می تواند به انتخاب دقیق تر فرش کمک کند.
اصولا تمامی نقاط خانه نباید با فرش پوشیدده شود و انتخاب فرش برای محیط های برزگ و کوچک بسیار متفاوت است. همیشه انتخاب قالی ماشینی برای فضاهای بزرگ بسیار راحت تر از خرید فرش برای فضای کوچک است.

در پذیرایی بزرگ می توان از یک تخته قالی ماشینی بزرگ پارچه 12 متری و 24 متری استفاده شود. دراین مکان باید فرش به گونه ای پهن شد که تا مبل بر روی آن قرار بگیرد و نباید قسمت های زیر گلدان جلوی در را بپوشاند. فرش ماشینی دوازده متری یکی از بهترین قالی های کاشان برای سالن پذیرایی است که می تواند با رنگ های مختلف در این مکان به کار رود.

فرش ماشینی اتاق خواب باید با سایز های کوچک قالی کاشان مانند شش متری و فرش نه متری و ابعاد کوچکتر انتخاب شود تا پایه های تخت بر روی فرش قرار نگیرد و فرش دچار کوبیدگی نشود. فرش های فانتزی و کناره های پاتختی قالی کاشان به دلیل داشتن اندازه های کوچک و طراحی ساده، بهترین گزینه برای فرش اتاق خواب هستند.

استفاده از فرش های ماشینی 700 شانه اصل کاشان به علت دوام بالا، کیفیت بی نظیر و زیبایی چشم نواز برای اتاق خواب مناسب است. اندازه متراژ قالی ماشینی اتاق خواب باید به نحوی باشد که از اطراف در حدود سی سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد و فرد در هنگام خروج از تختخواب پای بر روی فرش بگذارد.
 
ابعاد و سایز های قالی ماشینی کاشان
سایز 3*4 یا فرش دوازده متری
سایز 2.5*3.5 یا
فرش نه متری
سایز 2*3
یا فرش شش متری
سایز 6 *4
یا فرش 24 متری
سایز یک در چهار
یا فرش 4 متری
سایز1*1.5
یا فرش 1.5 متری
سایز یک در دو
یا فرش  2 متری
سایز یک در سه
یا فرش 3 متری
سایز پادری فرش ماشینی
سایز رو پشتی فرش ماشینی
سایز 50*100
یا فرش رو پشتی یا فرش پاتختی
سایز 50*80
یا فرش پادری یا فرش پا تختی
سایز 60*40 پادری فرش
سایز 60*100 فرش پادری
سایز قالیچه 1.5 * 2.5 فرش
سایز 3.5*5 یا فرش 18 متری
سایز 5*3 یا فرش 15 متری


اندازه و ابعاد فرش ماشینی دایره کاشان
فرش ها ماشینی دایره ای با اندازه های مختلفی چون فرش با قطر یک متر، قالی دایره با قطر 1.5 متر، فرش ماشینی با قطر 2 متر، فرش دایره با قطر 2.5 متر و قالی ماشینی دایره با قطر 3 متر بافته می شود.   


فرش ماشینی سایز سفارشی کاشان
سبک معماری بعضی از خانه های امروزی باعث شده تا انتخاب سایز فرش دشوار باشد و مشتری  به دنبال به خرید فرش ماشینی با سایز غیر استاندارد شود.
فرش های ماشینی کاشان را می توان در هر سایز سفارشی بافت و امکان بافت با ابعاد بزرگ و بی قواره را نیز دارند. ابعاد قالی های ماشینی بر روی قیمت فرش تاثیر گذار هستند. فرش های ماشینی با سایز های درخواستی به صورت زوج بافته می شوند. طراحی قالی ماشینی سایز بی قواره به صورت اختصاصی انجام می شود و به همین علت قیمت فاکتور فرش با هزینه های اضافی حساب می شود.

فرش ماشینی که اندازه های در حد عرف و استاندارد نداشته باشد را فرش ماشینی سایز دلخواه و یا ناقوراه می نامند که بیشتر به صورت سفارشی در کارخانه تولید می گردد. این قالی ها مناسب ترین گزینه برای محیط های هستند که ابعاد استاندارد ندارند و یا طراحی و ساخت خاصی دارند.
قالی ماشینی سایز غیر استاندارد در انواع اشکال هندسی فرش لوزی، فرش سایز بی قواره مثلث و یا ترکیبی بافته می شود. شرکت فرش کاشان انواع سایز های درخواستی فرش ماشینی را تولید می کند و امکان خرید عمده فرش های بزرگ پارچه سفارشی با قیمت تولیدی و مناسب را دارا می باشد.

قالی لوکس 1200 شانه، فرش 1500 شانه، فرش 1000 شانه،فرش700 شانه، فرش ترک ایرانی و فرش فانتزی از انواع قالی ماشینی لوکس و مدرن کاشان هستند که با متراژهای متنوع تولید و با توجه به سایز با قیمتی ارزان عرضه می شوند. ابعاد بزرگ پارچه فرش های ماشینی از 15 متری تا 24 متر مناسب فضاهایی بزرگی چون مساجد و کنفرانس ها می باشند. کناره های فرش ماشینی بیشتر برای راهروها به کار می روند و در سایز های  70 تا 110 سانتی متر و طول 2.5 الی 8 بافته می شوند.

خرید مستقیم فرش ماشینی با سایز استاندارد و سفارشی
فروشگاه آنلاین فرش کاشان انواع ابعاد استاندارد و بی قواره قالی ماشینی درجه یک اصل کاشان را به صورت مستقیم از درب کارخانه عرضه می دارد.
این سایت معتبر روش های مختلفی همچون: خرید غیر حضوری فرش ماشینی سایز استاندراد، خرید انلاین فرش سایز استاندارد از تلگرام، خرید تلفنی فرش ماشینی سایز سفارشی، خرید حضوری فرش ماشینی با اندازه های های دلخواه از کارخانه و خرید اینترنتی فرش از اینستاگرام را برای عرضه محصولات خود فراهم کرده است.

کلیه متراژهای  قالی اصل کاشان از طریق سایت فرش کاشان، بدون محدودیت قابلیت سفارش را دارند و هیچ مشکلی از نظر فرش ماشینی درجه یک با سایز ناقواره و سفارشی در این مرکز وجود ندارد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی