تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد انواع و تعداد رنگ فرش که قبل از خرید فرش باید بدانید همراه با روانشناسی رنگ فرش

انواع و تعداد رنگ فرش ماشینی و روانشناسی استفاده هر رنگ فرش

امروزه جزء جدایی ناپذیر دکوراسیون های داخلی خانه ها و حتی دفاتر شرکت ها، فرش ها و منسوجات فرش است که زیبایی منحصر به فردی را به منزل القا می کند و از دیرباز فرش در چیدمان خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد و جزء جدایی‌ناپذیر دکوراسیون خانه‌های ایرانی محسوب می‌شود و تار و پود آن با زندگی ایرانی عجین شده است. اما این اتفاق به شرطی صورت می گیرد که فرشی که ما انتخاب می کنیم، به دیگر وسایل ما در منزل ربط دارد یا خیر یا به طور مثال برای قسمت پذیرایی منزل ما نمی توانیم از فرش اتاق کودک که طرح و رنگ کودکانه دارد و سایز و تراکم متفاوتی نیز نسبت به فرش های 12 متری و 9 متری و 6 متری دارد استفاده کنیم.

بنابراین برای داشتن یک دکوراسیون زیبا باید یک فرش متناسب با چیدمان و رنگ غالب منزل انتخاب کنیم. در اینجا نوع رنگ فرش که قرار هست استفاده کنیم اهمیت پیدا می کند. 

رنگ فرش ماشینی شاید در نگاه اول صرفا تفاوت تعدادی رنگ و نخ به چشم بیاید اما در واقعیت هر رنگ فرش، نشان از تفاوت در تراکم فرش و حتی قیمت آن دارد.

در این مقاله قصد داریم ابتدا عوامل مؤثر بر نوع رنگ فرش و سپس انواع و تعداد رنگ فرش ها را برای شما توضیح دهیم و تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهیم تا در زمان انتخاب رنگ فرش این چند نکته را باید بدانید و رعایت کنید.

1) تفاوت تعداد رنگ فرش با رنگ فرش:
کلمات "تعداد رنگ فرش" و "رنگ فرش" شاید از نگاه اول مفهومی مشابهی داشته باشد. اما شاید شنیده یا دیده باشید  فرشی را به این عنوان معرفی کرده اند: 
عنوان مثال فرش 1200 شانه 8 رنگ، به رنگ سرمه ای
8 رنگ بودن این فرش 1200 شانه به این معنا است که در طرح و زمینه این فرش از 8 رنگ مختلف استفاده شده است.
و منظور از رنگ سرمه ای، رنگ غالب فرش می باشد یعنی رنگی که در نگاه اول به چشم می آید و بیشتر از بقیه رنگ ها در فرش ماشینی به کار رفته است.
بنابراین یکی از نکاتی را که باید در هنگام تصمیم گیری در رابطه با رنگ فرش در نظر بگیریم تا انتخابی متناسب با دکوراسیون مکانی که قرار است آن فرش ماشینی استفاده شود داشته باشیم، نوع رنگ غالب فرش است.

نمونه فرش 1200 شانه 8 رنگ، رنگ سرمه ای در فروشگاه فرش کاشان

2) رابطه تراکم فرش و رنگ آن:

شاید با این مشکل مواجه شده باشید که یک رنگ خاص از یک فرش 700 شانه انتخاب کرده باشید اما زمانی که همان رنگ را در فرش 1000 شانه یا 1200 شانه یا 1500 شانه پیدا نکرده باشید و فکر کنید که آن نمایشگاه یا فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی محصولاتش ناقص است و آن رنگ را موجود ندارد.

اما اینگونه نیست و واقعیت ماجرا در این است که، فرش ماشینی هرچه شانه و تراکم پایین تری داشته باشد، قادر است تعداد رنگ بیشتری را در خود جای دهد چون که زمینه ای خلوت تر نسبت به فرش هایی با تراکم بالا دارد.

به همین دلیل، فرش های ماشینی 700 شانه در تعداد رنگ 8، 10، 12 بافته می شود و حتی جدیدا قادر به تولید فرش 700 شانه 14 رنگ شده اند.

فرش های ماشینی 1000 شانه هم در تعداد رنگ استاندارد و اورجینال 10 رنگ بافته می شود.

فرش های ماشینی 1200 شانه هم در تعداد رنگ استاندارد و اورجینال 8 رنگ بافته می شود.

این تفاوت به این دلیل است که برای مثال اگر بخواهند در فرش 1200 شانه که شانه و تراکم بالا ( تراکم 3600 ) دارد، از تعداد رنگ های بالا استفاده کنند، واضح است که فرش زیبا و جذابی تولید نمی شود و اصطلاحا می گویند زمینه فرش بسیار شلوغ و زننده است.

 به همین دلیل هر چه تراکم فرش بالاتر برود، برای زیبایی فرش ماشینی، از تنوع رنگی آن کاسته می شود.

3) تاثیر نوع رنگ بر قیمت فرش :

تنوع رنگ فرش و جنس نخ رنگی که در فرش به کار گرفته می شود رابطه مستقیمی با قیمت فرش دارد و هر چه تراکم بالاتر باشد و از رنگ های خاص تری استفاده شود معمولا آن فرش گران تر به فروش می رسد و اگر دیدید فرشی برا تراکم بالا بود اما قیمت پایین تری نسبت به تراکم پایین تر داشت، شما اشتباه ندیده اید یا آن سایت فروشگاه اینترنتی فرش مثلا سایت فرش ماشینی فرش کاشان اشتباه ننوشته است، بلکه این تفاوت از جنس نخ استفاده شده و همچنین رنگ فرش نشأت میگیرد.

مورد دیگر اینکه دستگاه های فرش که تعداد رنگ بیشتری در بافت خود دارند، از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار هستند. به همین دلیل قیمت خرید دستگاه برای شرکت تولید کننده بیشتر است و این امر سبب می شود که شرکت های تولید کننده فرش ماشینی به عنوان مثال فرش ماشینی 10 رنگ را با قیمتی بیشتر از فرش ماشینی 8 رنگ و 7 رنگ به فروش برسانند. البته میزان تفاوت قیمت فرش در دستگاه های جدید که ضایعات نخ ندارند بسیار ناچیز است.

4) تفاوت تنوع رنگ فرش ماشینی با فرش دستبافت:

فرش های دستباف به خصوص در زمان های قدیم که تکنولوژی به کمک رنگ کردن نخ ها نیامده بود و همه کار دستی صورت می گرفت از تعداد رنگ محدودی استفاده می شد. از 10 الی 12 رنگ  در گذشته گرفته تا هم اکنون که تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته به کمک بافندگان فرش دستبافت آمده این تنوع به حداکثر 70 الی 80 رنگ رسیده است.

اما در فرش های ماشینی، تکنولوژی و علم، دنیای نا محدودی از انواع رنگ ها را در اختیار تولید کنندگان فرش ماشینی گذاشته است و دیگر آن ها محدود به نوع رنگ نیستند و تفاوت میان فرش ها را، ترکیب رنگ های فرش مشخص می کند و ترکیب رنگ مناسب باید استفاده شود تا برای مخاطب جذاب باشد.

5) انواع رنگ فرش ماشینی و روانشناسی رنگ فرش:

در فرش های ماشینی همانطور که گفته شد، تکنولوژی دست تولید کننده را برای استفاده از انواع رنگ باز گداشته است اما به طور کلی 40 رنگ اصلی و رنگ غالب معمولا استفاده می شود که از معروف ترین آن ها می توان از رنگ های: سرمه ای، کرم، فیروزه ای، گردویی، قرمز، بادامی یا بژ و ... نام برد.

در ادامه این 40 رنگ را برایتان مختصر توضیح می دهیم:

 

1. فرش ماشینی کرم

رنگ کرم یک رنگ گرم ولی خنثی می باشد و با هر دکور و سبکی همخوانی دارد.

فرش ماشینی رنگ کرم در دکوراسیونن شما احساس بزرگ تر و روشن تر بودن اتاق را القا می کند و برای جاهای کوچک بسیار مناسب می باشد.

2. فرش ماشینی سرمه ای

این رنگ از ترکیب آبی و سیاه تشکیل شده است و با بسیاری از رنگ ها ( از جمله سفید ) هماهنگ شده و حس آرامش را به فضا می بخشد.

فرش ماشینی رنگ سرمه ای در دکوراسیون نشان دهنده اعتماد و اعتبار ، بزرگی ، وقار، هوش و ذکاوت است.

3. فرش ماشینی آبی

رنگ آبی یکی از آرامش بخش ترین رنگ های دنیاست و مکمل آن رنگ زرد می باشد.

فرش ماشینی رنگ آبی در کوراسیون شما احساس پاکی، طراوت، خنکی و بهداشت را القاء نموده و شما را فردی آرام و صلح طلب نشان می دهد

4. فرش ماشینی آبی کاربنی

رنگ آبی کاربنی که رنگ آبی تیره تری می باشد خواص زیادی از جمله آرام کننده و تسکین دهنده و صلح طلب است.

فرش ماشینی رنگ آبی کاربنی در دکوراسیون احساس بهداشت، طراوت، خنکی و پاکی را القا می کند و بیش از رنگ های دیگر موجب آرامش می شود.

5. فرش ماشینی گردویی

رنگ گردویی نرکیب زرگ زرد و سفید است و مقداری گرم تر از رنگ بادامی است

فرش ماشینی رنگ گردویی به زنان احساس قدرت می دهد و احساس آرامش و دور شدن از استرس را القا می کند.

6. فرش ماشینی بادامی

رنگ بادامی ترکیب رنگ زرد و سفید است و رنگی نسبتا گرم می باشد.

فرش ماشینی رنگ بادامی حس خلاقیت و خاص بودن شما را به افراد در دکوراسیون شما القا می کند و باعث آرامش در افراد می شود.

7. فرش ماشینی لاکی

رنگ لاکی که شاخه ای از رنگ قرمز می باشد رنگی گرم بوده و بسیاری از مردم جهان از آن برای نمایش عشق استفاده می کنند.

فرش ماشینی رنگ لاکی در دکوراسیون شما ایجاد شور و هیجان ایجاد می کند و شما را یک فرد خاص و منحصر بفرد نشان می دهد.

8. فرش ماشینی فیروزه ای

رنگ آبی فیروزه ای سردتر از رنگ سبز است و لذا آرامشی که ایجاد می کند دارای سکون بیشتری می باشد.

فرش ماشینی رنگ آبی فیروزه ای در دکوراسیون شما احساس آرامش فکری و ذهنی ایجاد می کند و به پیشرفت و تسهیل رشد معنوی انسان کمک شایان توجهی می کند.

9. فرش ماشینی گلبهی

رنگ گلبهی که شاخه ای از رنگ صورتی است جزء رنگ های گرم محسوب می شود و مکمل آن رنگ سبز است.

فرش ماشینی رنگ گلبهی نماد عشق و عاشقی بدون قید و شرط است و نشانه امید به یک نتیجه مثبت است.

10. فرش ماشینی روناسی

رنگ روناسی نماد خرمندی و شکوه و خوش نامی و هنر و لذت است.

فرش ماشینی رنگ روناسی یکی از ماندگارترین رنگ قرمز جهان در صنعت فرش به حساب می آید و در دکوراسیون شما احساس شادی و ثروت را القا می کند.

11. فرش ماشینی زرد

رنگ زرد یک رنگ انرژی بخش بوده و بسیار مهیج و پویا می باشد.

فرش ماشینی رنگ زرد حس هیجان و انرژی زیادی به دکوراسیون شما می دهد و احساس منحصر بفرد بودن شما را به دیگران القا می کند.

12. فرش ماشینی سبز

رنگ سبز ترکیبی از رنگ آبی و زرد بوده و سبز را به عنوان یک هارمونی دهنده عالی می شناسند.

فرش ماشینی رنگ سبز در دکوراسیون باعث افزایش وضوح فکر و اطمینان خاطر و موجب تقویت سخاوتمندی هم از نظر روحی و هم از نظر مالی می شود و به توانایی حافظه کمک می کند.

13. فرش ماشینی نقره ای

رنگ نقره ای یا سیمین جزء سرد محسوب شده و این رنگ برای توصیف ماه به کار می رود.

فرش ماشینی رنگ نقره ای که یکی از فرش های پر زرق و برق است و حس ثروت و دارایی را به شما می دهد و همیشه در دکوراسیون شما احساس برتری نسبت به دیگران به شما می دهد.

14. فرش ماشینی بنفش

رنگ بنفش در هاله ترکیب قرمز فعال و گرم با آبی آرام و سرد است.

فرش ماشینی رنگ بنفش نشانه خرد و قدرتمندی است و باعث افزایش قدرت جسمانی و منابع لازم برای اعمال تغییرات در زندگی خود و دیگران می شود.

15. فرش ماشینی نسکافه ای

رنگ نسکافه ای که شاخه ای از رنگ قهوه ای، رنگی گرم و خنثی است که به وجود آورنده احساس آسایش، راحتی و امنیت است.

فرش ماشینی رنگ نسکافه ای به فرد و دکوراسیون شما حس تازگی و طبیعی بودن می بخشد و نشان دهنده سادگی، صفا و آرامش است و حس صمیمیت را بوجود می آورد.

16. فرش ماشینی ترمه ای

رنگ ترمه ای که شاخه ای از رنگ قهوه ای پر رنگ، رنگی گرم و خنثی است که به وجود آورنده احساس آسایش، راحتی و امنیت است.

فرش ماشینی رنگ ترمه ای به فرد و دکوراسیون شما حس تازگی و طراوت و طبیعی بودن می بخشد و نشان دهنده سادگی، صفا و آرامش است و حس صمیمیت و دوستی را بوجود می آورد.

17. فرش ماشینی فیلی

رنگ فیلی جزء سرد محسوب شده و این رنگ برای توصیف ماه به کار می رود.

فرش ماشینی رنگ فیلی که یکی از فرش های ماشینی پر زرق و برق و سلطنتی است و حس ثروت و دارایی و قدرت مالی بالا را به شما می دهد و همیشه در دکوراسیون شما احساس برتری نسبت به دیگران به شما می دهد.

18. فرش ماشینی یاسی

رنگ یاسی در هاله ترکیب قرمز فعال و کمی گرم با آبی آرام و نسبتا سرد است.

فرش ماشینی رنگ یاسی نشانه خرد و قدرتمندی است و باعث افزایش قدرت جسمانی و فکری و قدرت لازم برای اعمال تغییرات در زندگی خود و دیگران می شود.

19. فرش ماشینی اطلسی

رنگ اطلسی که رنگ آبی کدر می باشد خواص زیادی از جمله آرام کننده و تسکین دهنده و صلح طلب است.

فرش ماشینی رنگ اطلسی در دکوراسیون احساس تمیزی، طراوت و شادابی، پاکی و صمیمیت را القا می کند و بیش از رنگ های دیگر موجب آرامش می شود.

20. فرش ماشینی بژ

رنگ بژ به رنگ های نخودی و کرم نزدیک است و بعضی کم رنگ و بعضی پر رنگ آن را می پسنددند.

فرش ماشینی رنگ بژ به هر نوع دکوراسیون قدیمی تا جدید و مدرن می آید و بسیار آرامش بخش است و با هر رنگی در نهایت ظرافت تناسب دارد و این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی می باشد.

21. فرش ماشینی نخودی

رنگ نخودی به رنگ های نخودی و کرم نزدیک است و بعضی کم رنگ و بعضی پر رنگ آن را می پسنددند.

فرش ماشینی رنگ نخودی به هر نوع دکوراسیون قدیمی تا جدید و مدرن می آید و بسیار آرامش بخش است و با هر رنگی در نهایت ظرافت تناسب دارد و این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی می باشد.

22. فرش ماشینی یشمی

رنگ سبز یکی از دسته رنگ هایی است که استفاده از آن در دکوراسیون منجرب به ایجاد فضایی آرامش بخش می شود . این رنگ که در دسته رنگ های سرد قرار می گیرد خود از طیف گسترده رنگی همچون رنگ یشمی و زیتونی و ... تشکیل شده که امکان هماهنگی با هر تناژ رنگی خاص را برای افراد ایجاد می نماید .

فرش ماشینی رنگ یشمی در دکوراسیون های مدرن که فضایی با رنگ های شاد و لایت را برای دکوراسیون خود می خواهند می تواند مناسب ترین گزینه برای مفروش ساختن منازل باشد .

23. فرش ماشینی الماسی

رنگ الماسی که رنگ آبی مات می باشد خواص زیادی از جمله آرام کننده و تسکین دهنده و صلح طلب است.

فرش ماشینی رنگ الماسی در دکوراسیون احساس تمیزی، طراوت و شادابی، پاکی و صمیمیت را القا می کند و بیش از رنگ های دیگر موجب آرامش می شود.

24. فرش ماشینی چهره ای

رنگ چهره ای که شاخه ای از رنگ قهوه ای، رنگی گرم و خنثی است که به وجود آورنده احساس آسایش، آرامش ، راحتی و امنیت است.

فرش ماشینی رنگ چهره ای به فرد و دکوراسیون شما حس تازگی و طبیعی بودن می بخشد و نشان دهنده سادگی، صفا و آرامش شما است و حس صمیمیت را بوجود خواهد آورد.

25. فرش ماشینی موشی

رنگ موشی رنگی است ساده و خنثی که از ترکیب رنگ خاکی ، طوسی روشن و بنفش ساخته شده است و این رنگ را می توان به عنوان نمادی از تعادل برای دور کردن تمام استرس و نگرانی های آدمی در دکوراسیون مورد استفاده قرار داد .

از ویژگی های بارز فرش ماشینی رنگ موشی می توان به مدرنیته نمودن دکوراسیون در عین برخورداری از حس و حال سنتی اشاره نمود . هارمونی این رنگ ساده با انواع رنگ های شاد و جذاب بسیار بالا است و می توان به راحتی فرش زمینه موشی را با انواع دکوراسیون ها ست کرد 

26. فرش ماشینی طوسی

رنگ طوسی جزء سرد محسوب شده و این رنگ برای توصیف ماه به کار می رود.

فرش ماشینی رنگ طوسی که یکی از فرش های پر زرق و برق و سلطنتی است و حس ثروت و دارایی و قدرت مالی بالا را به شما می دهد و همیشه در دکوراسیون شما احساس برتری نسبت به دیگران به شما می دهد.

27. فرش ماشینی پرتقالی

رنگ پرتقالی ، رنگی گرم بوده و نماد شور و شوق ، شیفتگی ، شادی ، خلاقیت ، عزت ، جذابیت ، قدرت ، موفقیت ، تشویق و تحرک است.

فرش ماشینی رنگ پرتقالی در دکوراسیون شما ایجاد شور و هیجان ایجاد می کند و شما را یک فرد خاص و منحصر بفرد نشان می دهد و نماد روشنایی ، حکمت و ثروت است.

28. فرش ماشینی سفید

رنگ سفید ، رنگی رنگی است که با ترکیب همه رنگ ها و طیف ها قابل دیدن است. این رنگ یک رنگ خنثی به شمار آمده و به عنوان پرطرفدارترین رنگ در طراحی دکوراسیون شناخته می شود.

فرش ماشینی رنگ سفید در دکوراسیون شما سادگی و در عین حال شیک بودن را القاء می کند و نمونه بارزی در وصف زیبایی در سادگی محسوب می شود.

29. فرش ماشینی قرمز

رنگ قرمز ، رنگی گرم بوده و بسیاری از مردم جهان از آن برای نمایش عشق استفاده می کنند.

فرش ماشینی رنگ قرمز در دکوراسیون شما ایجاد شور و هیجان ایجاد می کند و شما را یک فرد خاص و منحصر بفرد نشان می دهد.

30. فرش ماشینی قهوه ای

رنگ قهوه ای نماد خرمندی و شکوه و خوش نامی و هنر و لذت است.

فرش ماشینی رنگ قهوه ای یکی از ماندگارترین رنگ جهان در صنعت فرش به حساب می آید و در دکوراسیون شما احساس شادی و ثروت را القا می کند.

31. فرش ماشینی شکلاتی

رنگ قهوه ای نماد زمین ،  حمایت، امنیت و آرامش ، قابل اعتماد بودن ، حساس بودن ،  کیفیت و صداقت است . این رنگ که به عنوان بلوغ و قدرت نیز شناخته می شود در فرش می تواند سبب ایجاد حس امنیت و بزرگی گردد . این رنگ گرم و خنثی نیز همانند برخی از رنگ ها از طیف رنگی گسترده هم چون فرش شکلاتی تشکیل می شود که قابلیت هماهنگی با دکوراسیون با طیف رنگی روشن را دارا می باشد . انتخاب فرش با این رنگ زمینه ایی یعنی فرش ماشینی رنگ شکلاتی می تواند یکی از مناسب ترین گزینه برای انتخاب فرش پذیرایی باشد که حس تصمیمی بهتر و واقع بینانه را برای شما به همراه دارد . استفاده از فرش شکلاتی با هر نوع دکوراسیون سنتی و مدرن امکان پذیر می باشد و این موضوع افراد با سلیقه را به سمت خرید فرش شکلاتی سوق داده است .

32. فرش ماشینی آبی خاکستری

رنگ آبی خاکستری همان طور که از اسمش پیداست ترکیبی از رنگ خاکستری و آبی می باشد که این رنگ را به عنوان بهترین رنگ برای انتخاب دکوراسیون مدرن می شناسند . رنگ آبی خاکستری یک رنگ خنثی است که به راحتی می توان با تمامی رنگ ها ست نمود و به همین دلیل قدرت بخشیدن انرژی مثبت و حس و حال خوب به فضای خانه را دارد .

فرش ماشینی رنگ آبی خاکستری را می توانید با انواع مبلمان رنگ آبی ست نمایید و از به روز ترین و مدرن ترین دکوراسیون در خانه خود بهره مند گردید .

33. فرش ماشینی فندقی

رنگ قهوه ایی جزء رنگ های گرم و خنثی محسوب می شود که در طیف رنگی گسترده هم چون رنگ فندقی ارائه می گردد . استفاده از این طیف رنگی به عنوان فرش فندقی برای منازل در جهت حس آرامش و امنیت باید با رنگ های مکمل خود همراه باشد تا چنین فضایی را ایجاد نماید . زیرا استفاده از تنها و بیش از اندازه این طیف رنگی تیره خود سبب ایجاد ترس خواهد شد . پس بحث ست کردن فرش با مبل و پرده  مهم ترین نکته برای انتخاب فرش ماشینی رنگ فندقی خواهد بود .

34. فرش ماشینی کرم لایت

رنگ کرم لایت یکی دیگر از طیف های رنگی کرم می باشد که در فرش های ماشینی به کار برده می شود . این طیف رنگی نیز همانند زیر شاخه اصلی خود که فرش کرم می باشد با دارا بودن رنگی گرم و خنثی امکان هماهنگی با هر نوع هارمونی رنگ و نوع دکوارسیون را به همراه دارد . انتخاب این رنگ کرم لایت که به نوعی تداعی کننده فرش ماشینی رنگ کرم لایت می باشد انتخابی مناسب برای پوشش منازل به ویژه فرش عروس به حساب می آید که زیبایی دو چندانی را برای فضا به همراه دارد .

35. فرش ماشینی کرم چرک

رنگ کرم یکی از دسته رنگ بندی های فرش ماشینی می باشد که به عنوان عرضه فرش روشن تاثیر گذار می باشد . این رنگ که در دسته بندی رنگ های گرم وبه نوعی خنثی قرار دارد به عنوان بهترین رنگ برای تناسب با هر نوع دکوراسیون مهیا شده است .

این رنگ فرش ماشینی نیز در دو طیف رنگ روشن و کمی تیره متناسب برای افرادی که به دنبال فرش کرم چرک هستند تا آلودگی کمتر نمایان شود در فروشگاه فرش کاشان ارائه می گردد . این فرش ماشینی کرم چرک ، نیز همانند همان فرش کرم ، تنها با طیف رنگی تیره تر قابل استفاده برای هر نوع دکوراسیون می باشد .

36. فرش ماشینی دلفینی

رنگ دلفینی از طیف رنگ های خنثی می باشد که اصولا از آن به عنوان رنگ لوکس ترین خودروهای جهان استفاده می شود . با مورد پسند قرار گرفتن این رنگ لوکس توسط افراد ، رفته رفته در دکوراسیون منازل نیز مورد استفاده طراحان داخلی قرار گرفت که باعث ایجاد سبکی شیک و مدرن در فضای منازل گشت و به راحتی می توانید فرش ماشینی رنگ دلفینی را با دکوراسیون خود ست کنید.

37. فرش ماشینی آبی آسمانی

رنگ آبی آسمانی از رنگ مورد علاقه اکثریت افراد در گروه رنگ های سرد قرار دارد که اصولا از رنگ آبی برای وصف رنگ آسمان و دریا استفاده می شود . رنگ آبی آسمانی نمادی از آرامش درونی ، شفا و سلامتی ، درک و نرمی و ملایمت ، حقیقت و صداقت و پرستش بوده و موجب افزایش عقل و خرد می گردد . به علت محبوبیت این رنگ در میان آقایان از این رنگ به عنوان رنگ مردانه نام برده می شود و به همین جهت می توان فرش ماشینی رنگ آبی آسمانی را برای اتاق فرزندان پسر خود در نظر بگیرید .

فرش زمینه آبی را می توانید با انواع دکوراسیون و مبلمان قهوه ای ، کرم ، صورتی و سفید ست نمایید و بدین نحو هم فضایی آرام بخش در خانه داشته باشید و هم از طیف رنگ روشن در فضای خانه خود بهره مند گردید .

38. فرش ماشینی دودی

رنگ دودی به کار رفته در فرش های ماشینی از دسته رنگ های با طیف تیره و خنثی می باشد که به نوعی از رنگ های جدید و پر استقبال بوده که برای منازل شما فضایی جذاب و مجلل را ایجاد می نماید. امکان استفاده از این رنگ فرش در کنار هر رنگی امکان پذیر بوده و با خرید این رنگ فرش برای منازل می توانید فضایی با سکون و آرامش ایجاد نمایید. استفاده از فرش ماشینی رنگ دودی در منازل سبب ایجاد فضایی مدرن برای شما می گردد.

البته نکته ای که در زمینه انتخاب رنگ فرش دودی وجود دارد و نباید از آن غافل شوید استفاده از رنگ های گرم در کنار این رنگ فرش می باشد تا زیبایی دکوراتیو منازل شما دو چندان گردد.

39. فرش ماشینی صدفی

رنگ صدفی یکی از طیف های رنگ سفید است که یکی از رنگ های خنثی بوده که برای توصیف پاکی و کمال به کار می رود و مکمل آن، رنگ سیاه می باشد. با انتخاب فرش ماشینی رنگ صدفی می توانید دکوراسیون خاص و منحصر به فردی را برای خود ایجاد کنید.

40. فرش ماشینی زغالی

رنگ زغالی یکی از طیف های رنگ خاکستری است و رنگ خاکِستَری رنگی میان سیاه و سفید است.

شما می توانید با انتخاب فرش ماشینی رنگ زغالی ، دکوراسیون خاص و منحصر به فرد با تم تیره را برای خود ایجاد کنید.

 

بنابراین با پیشرفت تکنولوژی، گستره تنوع رنگی فرش های ماشینی بسیار بالا رفته که 40 نمونه معروف آن برای شما نام برده شد.

کارخانه فرش کاشان ، از طریق جستجو دقیقی که در اختیار شما قرارداده است شما می توانید به راحتی هر رنگ فرش را که مدنظرتان هست را جستجو کنید و رنگ فرش متناسب با دکوراسیون منزل خود را انتخاب کنید و خرید راحت فرش ماشینی را تجربه کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی