تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مقاومت بالای فرش در برابر حرارت های غیر مستقیم و حرارت مستقیم

فرش مقاوم در برابر حرارت

فرش ماشینی مقاوم در برابر حرارت
فرش ایرانی و به خصوص فرش ماشینی کاشان دارای شهرت و محبوبیت جهانی هستند. نبود توانایی در خرید فرش دستباف در عموم افراد جامعه باعث شده تا فرش ماشینی کاشان دارای طرفداران زیادی باشد.
در کاشان کارخانه های زیادی فرش ماشینی تولید می کنند که این شرکت ها به جهت بالا بردن کیفیت ظاهری و افزایش طول عمر فرش از متریال درجه یک و ماشین آلات فوق مدرن پیشرفته استفاده می کنند.

قالی های ماشینی کاشان
از نخ خاب نخ تا و نخ پود تشکیل شده اند که نخ تار و پود صرفا برای تشکیل ریشه های فرش می باشد و نخ خاب بخش اصلی تشکیل دهنده فرش است. جنس نخ تار فرش معمولا از پنبه پلی استر و کنف و جنس نخ پود فرش از جوت و پنبه می باشد.
بخش عمده هر فرش ماشینی را نخ خاب تشکیل می هد و کیفیت، استحکام، دوام و ثبات رنگ فرش بسته به همین جنس نخ خاب می باشد. نخ پرز قالی ماشینی دور نخ پود به صورت گره یا به صورت U بافته می شود .
ساختار نخ خاب قالی های ماشینی کاشان به گونه ای است که فرش را قوی تر و محکم تر می کند و احتمال پارگی و یا از هم گسیختگی الیاف فرش را به حد صفر می رساند.

اگر بخواهیم به طور اساسی فرش ماشینی کاشان را مورد بررسی قرار بدهیم باید ابتدا به مواد اولیه فرش و سپس تعداد گره های فرش اشاره کنیم.
جنس نخ خاب فرش ماشینی یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت و استحکام فرش است. فرش ماشینی به طور عمده با سه دسته نخ خاب مصنوعی بافته می شود که شامل نخ اکرولیک، نخ پلی استر، نخ بی سی اف و نخ پلی پروپلین است.
نخ های پلی پروپلین در برابر تابش نور خورشید و حرارت های غیر مستقیم اجسام داغ دچار پوسیدگی می شوند و زود خراب می گردند.
فرش های پلی استر نیز در برابر گرما و فشار مقاومت کمی داشته و انعطاف و برگشت پذیری کمی دارند. تاثیر نامطلوب نور مستقیم و طولانی خورشید بر ظاهر فرش های پلی استر و پلی پروپلین از عیوب این فرش ها می باشد. 

براساس ویژگی های منحصر به فردی که نخ اکریلیک دارد می توان گفت که فرش ماشینی تمام اکرولیک، بهترین کیفیت و بالاترین ماندگاری را در میان دیگر فرش ها دارد و در حال حاضر به دلیل نبود پرزدهی و عدم ایجاد حساسیت و ... به عنوان بهترین کفپوش  ها شناخته شده است.
نخ اکرولیک اصل دمای 200 درجه کمتر را تحمل می کند و به وسیله حرارت اتوی داغ دچار سوختگی و تغییر حالت نمی گردد. این الیاف مقاومت زیادی در مقابله با نور دارند و دارای چگالی برابر نخ پشم هستند. نخ خاب اکریلیک در افزایش عمر و دوام قالی ماشینی بسیار موثر است.

هیت ست از بهترن عملیات در زمان آهار فرش است که باعث می شود تا دوام و استقامت فرش در برابر دما و حرارت و گرما بیشتر شود. امروزه در اکثر کارخانه ها، ماشین های آهار با حرارت غیر مستقیم و به صورت بخار و بدون مشعل مستقیم کار میکنند. در قسمت خشک اهار فرش با حرارتی بالغ بر 80 تا 120 درجه خشک می شود و این عمل سبب نرم شدن و استقامت بالای فرش در برابر حرارت می شود.

هیت ست کردن نخ اکریلیک قابلیت تحمل گرمای فرش را بالا برده و تحمل دما را در فرش افزایش می دهد. برای رنگ کردن الیاف اکریلیک از رنگ های کاتونیک استفاده می شود تا کیفیت و دوام قالی ماشینی در برابر سایش و حرارت بیشتر شود.

فرش های اکریلیک هیت ست شده بسیار لطیف تر و محکمتر از فرش های پلی استر ماشینی هستند و در مقابله با دما و حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاومت زیادی دارند.
حرارت های مستقیم وارده بر فرش ماشینی شامل حرارت قابلمه، حرارت کتری و اتو است که نخ اکریلیک دارای دوام زیادی در مقابله با این عوامل می باشد. نخ اکرولیک برگشت پذیری بسیار خوبی دارد و در مقابل حرارت مستقیم عایق بسیار خوبی است.

فرش ماشینی اکرولیک هیت ست کاملا ضد حساسیت و بدون پرز است و از قابلیت شست و شو برخوردار می باشد.
فرش صد در صد اکرلیک در برابر حرارت نور خورشید دچار رنگ پریدگی و تغییر رنگ نمی شود و مقامت زیادی در مقابله با حرارت های  غیر مستقیم دارد.
فرش هایی که دارای نخ اکریلیک هستند در زمان شست شو با آب گرم دچار تغییر رنگ و دفورمگی نمی شوند و خاصیت ارتجاعی خود را حفظ می نمایند.

در حال حاضر قالی های زیادی با نخ خاب تمام اکریلیک مقاوم در برابر حرارت بافته می شوند که فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه از پرفروش ترین ها هستند. در کل فرش های خاب بلند مقاومت بیشتری در برابر حرارت های غیر مستقیم و مستقیم دارند.
فرش 700 شانه اکریلیک کاشان یکی از فرش های مقاوم در برابر حرارت و سایش است که با استقابل زیادی روبه رو شده و یکی از نرم ترین و مقاوم ترین فرش های ماشینی خاب بلند ماشینی کاشان است.
قالی ماشینی تمام اکریلیک هفتصد شانه کاشان نرم و لطیف می باشد و به همین خاطر زیر دست نرم و پاخوری راحت دارد.
این محصولات به دلیل دوام بالا در برابر حرارت و پاخوردگی بیشتر در مکان های پرتردد خانه به کار می روند و یک فرش با کیفیت مناسب برای آشپزخانه هستند.

قالی های ماشینی اکریلیک هیت ست 700 شانه مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت های غیر مستقیم مانند حرارت اتو از خود نشان می دهند و بر اثر حرارت تغییر شکل نداده و دچا سوختگی نمی شوند. فرش هفتصد شانه اصل کاشان در اثر حرارت براق نمی شود و رنگ های آن از بین نمی رود.

خرید اینترنتی فرش ماشینی مقاوم در برابر حرارت
اگر به دنبال خرید فرش ماشینی مقاوم در برابر حرارت درجه یک کاشان هستید می توانید به فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه کرده و قالی های شبه دستباف 100 در 100 اکریلیک هیت ست مقاوم را با ضمانت قیمت،ضمانت کیفیت،ضمانت اصالت و ارسال رایگان از درب کارخانه تهیه نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی